Close icon

UDEKORUJ ŁÓŻKO PODUSZKAMI – WŁAŚCIWY SPOSÓB UKŁADANIA PODUSZEK DEKORACYJNYCH!

poniedziałek, 6 września 2021

Czy chciałbyś przekształcić swoją sypialnię w wyjątkową oazę spokoju, abyś mógł rozpocząć każdy nowy dzień wypoczęty? W takim razie powinieneś również odpowiednio zaprojektować swoje łóżko! Poduszki są doskonałym sposobem, aby to osiągnąć. Możesz dopasować kolor łóżka do mebli i nadać swojej sypialni harmonijny wygląd.

ZNAJDŹ IDEALNE MIEJSCE DLA SWOICH PODUSZEK

W naszym sklepie internetowym mogą Państwo wybierać spośród szczególnie różnorodnych poduszek, które różnią się kolorem, wzorem i stylem. W ten sposób można dobrać idealne poduszki do swojego indywidualnego wystroju. Można je dowolnie ułożyć, aby przekształcić swoje łóżko w przytulny zakątek.

Jeżeli sypialnia ma delikatną kolorystykę, możesz wybrać różne barwy poduszek, które harmonijnie połączą się z meblami. Zapewni to równowagę i spójny ogólny obraz. Z drugiej strony, możesz wizualnie wzbogacić swoją prosto zaprojektowaną sypialnię o różne wzorzyste lub jednokolorowe poduszki w intensywnych odcieniach.

Aby uzyskać szczególnie ekscytujący akcent, możesz również zdecydować się na mieszankę różnych wzorów poduszek. Szczególnie dobrze sprawdzają się tutaj różne geometryczne i graficzne wzory, które zapewniają harmonijny obraz całości. Ponadto w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również tapety, które idealnie nadają się do połączenia z ciekawą poduszką na przytulnym łóżku.

POKROWIEC NA PODUSZKĘ LONDON "CHARCOAL" (45 X 45 CM)

PROSTOTA I RÓŻNORODNOŚĆ

W przypadku nieco bardziej krzykliwych mebli, wzorzyste lub intensywnie kolorowe poduszki mogą sprawić wrażenie zagraconego pomieszczenia. Dlatego gładkie poduszki w pasujących kolorach są tutaj dobrym rozwiązaniem. Na przykład, jeśli Twoją ścianę zdobi kolorowa, wzorzysta tapeta, możesz wybrać poduszki w różnych odcieniach tego wzoru. W ten sposób Twoje łóżko będzie idealnie pasować do wystroju ściany.

Jednakże nawet zwykła, gładka tapeta może zostać wizualnie wzbogacona o pasujące do niej wzorzyste poduszki na przykład o wzorach kwiatów. Na przykład, dzięki odrobinie koloru, możesz nadać ciekawy charakter swojej sypialni. Wybierając delikatne, jasne poduszki możesz stworzyć charakter minimalistyczny. Odpowiednie są również białe lub beżowe, a także przezroczyste zasłony, które również oferują prostotę i szeroki wachlarz kombinacji.

KOLOROWE I WZORZYSTE PODUSZKI PRZYCIĄGAJĄCE WZROK

W przypadku prostej aranżacji pokoju możesz dać upust swojej kreatywności, wybierając ciekawe wzory poduszek. Intensywne kolory, mieszanki wzorów i przełamania stylu mogą stanowić tutaj pewne uzupełnienie i nadać wnętrzu ciekawy akcent. Ten typ poduszek jest szczególnie odpowiedni, gdy pozostałe elementy wnętrza - takie jak tapeta czy zasłony - są utrzymane w raczej prostym stylu.

Ponieważ kolorowe, wzorzyste poduszki mogą również stanowić dodatek w intensywnie kolorowym wystroju pokoju, możesz stworzyć podwaliny pod kreatywną aranżację wnętrza o indywidualnym charakterze. Na przykład, co powiesz na połączenie tapety w paski, geometryczne i graficzne wzory lub nawet z kwiatowe nadruki z poduszką, która jest również wzorzysta? Geometryczne wzory, w szczególności, są odpowiednie do łączenia ze sobą ze względu na ich proste, niekrzykliwe elementy.

POKROWIEC NA PODUSZKĘ MARRAKECH "BLUE" (45 X 45 CM)

RÓŻNE FORMATY I WZORY

Nie tylko możesz łączyć poduszki w wielu kolorach, wzorach i stylach - zamiast tego możesz również wybrać różne zmiary i formaty, aby zapewnić różnorodność w projekcie Twojego łóżka. W naszym sklepie internetowym oferujemy trzy różne rozmiary 40 x 40 cm, w formacie 45 x 45 cm, a także poduszki w formacie 50 x 50 cm. Na przykład, można ułożyć poduszki według wielkości i umieścić największe poduszki z tyłu, następnie wersję średnią, a przednią część ozdobić najmniejszymi poduszkami w formacie 40 x 40 cm.

WYBIERZ PODUSZKI PASUJĄCE DO TWOJEGO WNĘTRZA

Bez wątpienia dzięki szerokiej gamie poduszek, masz nieograniczone możliwości dostosowania aranżacji poduszek do wystroju wnętrza. Możesz wybrać odpowiednie poduszki do projektu podłogi i ściany, a także do innych elementów wyposażenia, takich jak zasłony czy dywan, zapewniając w ten sposób harmonię wnętrzu i tworząc spójny ogólny obraz.

Do zobaczenia następnym razem. Twój zespół BRICOFLOR, numer jeden dla ścian i podłóg!

Powrót do postów