SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Bordiura 892720 A.S. Création Only Borders 10Image maximise icon
Bordiura 892720 A.S. Création Only Borders 10Image maximise icon
Bordiura 892720 A.S. Création Only Borders 10Image maximise icon
Brand claim

  • Wysokiej jakości obramowanie tapety od AS Creation
  • z kolekcji Only Borders 10
  • Polecane do biur, korytarzy, łazieniek 
  • Bardzo łatwa w aplikacji
-48 %
92,00 zł za rolkę
48,00 złza rolkę
73,85 zł za m²
OFERTY
W magazynie pozostało tylko 219 jednostki
Delivery icon
Wysyłka: 

50,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

3-4 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Opis produktu
Arrow icon

Wszystko o Bordiura 892720 A.S. Création Only Borders 10

Kolekcja Only Borders 10 od A.S Création to nieograniczone możliwości gustownej aranżacji wnętrz. W tej kolekcji, znany producent z siedzibą w Gummersbach poświęcił się całkowicie modelom, które podkreślają różne części wnętrza, budowę ściany lub po prostu dodają ciekawe akcenty.

W kolekcji Only Borders 10 czekają na Ciebie nowoczesne bordiury tapetowe z kwiatowymi wzorami. Na przykład możesz zdecydować się na obramowanie w kolorze rdzawej czerwieni z eleganckim dekorem liści. Abstrakcyjnie zaprojektowany i prosty projekt jest otoczony liniami, dzięki czemu oferuje kultywowaną kompozycję prostych linii i dynamiki. Krawędzie tapet w kolorze szarym i białym, które wydają się bardzo dyskretne i powściągliwe, są również idealne do bardziej nowoczesnych i czystszych mebli.

Kolekcja Only Borders 10 od AS Création obejmuje gustowne tapety do każdego pomieszczenia. Boidury są nie tylko łatwe do zamocowania, ale także bardzo wytrzymałe. Modele z kolekcji Only Borders 10 nadają się również do aranżacji łazienki czy kuchni.

A.S Création przywiązuje dużą wagę do zrównoważonego rozwoju i przyjazności dla środowiska w produkcji swoich tapet. Na przykład we wklęsłodruku stosuje się wyłącznie atramenty na bazie wody, a surowce pozyskuje się z odpowiedzialnej i zrównoważonej gospodarki leśnejStałe kontrole jakości zapewniają, że Twoje ściany są ozdobione tylko najlepszymi obramowaniami tapet.

Dane techniczne
Arrow icon