SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

CORTEX CORKNATURA - NATURALNA WYKŁADZINA PODŁOGOWA Z KORKA

Dzięki Corknaturze producenta Cortex oferujemy Państwu idealne ro…

czytaj więcej
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 6 z 6 Produkty

NATURALNE WZORNICTWO Z KORKA

Cortex oferuje odpowiednią powierzchnię dla wszystkich potrzeb. Naturalne czy lakierowane, błyszczące czy matowe, w sypialni czy w kuchni - ta kolekcja oferuje odpowiednie rozwiązania dla wszystkich pomieszczeń i preferencji. Jeśli pragniesz więcej harmonii i relaksu we własnych czterech ścianach, powinieneś bliżej przyjrzeć się eleganckim i wyjątkowo matowym podłogom z kolekcji Cortex Corknatura. Każda deska składa się z pięciu różnych warstw, z których najniższa składa się z walcowanej warstwy korkowej, która działa jako izolator dźwięków uderzeniowych. Powyższa warstwa składa się z płyty HDF, w której zintegrowany jest innowacyjny system zatrzaskowy Corkloc. Powyżej znajduje się korkowa mata nośna, która zapewnia miękki komfort chodzenia, jak również izolację akustyczną i cieplną pomieszczenia. Dodatkowo każda deska zawiera okleinę korkową, która decyduje o widocznym wzorze deski. Wybieraj spośród wielu wzorów, zarówno jasnych jak i ciemnych, gładkich i ziarnistych. Jedyną rzeczą nadrzędną jest wykończenie powierzchni, które w zależności od kolekcji można rozróżnić na naturalne i CM-Pro.

WYTRZYMAŁA PODŁOGA KORKOWA, KTÓRA SPEŁNIA NAJWYŻSZE WYMAGANIA

Dzięki Corknaturze, producent klasy premium Cortex oferuje trwałe i naturalne rozwiązania zarówno do zastosowań domowych, jak i komercyjnych. Optymalnie nadaje się do stosowania w intensywnie uczęszczanych obszarach mieszkalnych (NK 23), jak również w lekko uczęszczanych obszarach kontraktowych (NK 31). Podłoga korkowa z systemem click ma łączną grubość 10,5 mm. Podłoga bez PCP spełnia wszystkie wymagania dzięki stabilności wymiarowej na poziomie ≤ 5 %. Wierzchnia warstwa podłogi to warstwa użytkowa, która chroni podłogę korkową przed zarysowaniami i podobnymi uszkodzeniami. Wykończenie powierzchni również przyczynia się do łatwej pielęgnacji. Oznacza to, że korek z systemem Corkloc może być bez problemu czyszczony na wilgotno. Cortex Corknatura - Twój solidny i łatwy w pielęgnacji partner w sektorze mieszkaniowym i komercyjnym.

INNOWACYJNY SYSTEM CORKLOC: ŁATWY MONTAŻ!

Jeśli szukasz łatwego sposobu układania podłogi, który nie sprawi problemów nawet rzemieślnikowi-hobbiście, system Corkloc może Ci pomóc. W ten sposób można być pewnym szybkiego i bezklejowego montażu! Podłogi korkowe mogą być stosowane na większości twardych podłoży. Dotyczy to np. jastrychów, podłóg drewnianych lub istniejących podłóg użytkowych. Podłoże musi być najpierw oczyszczone z brudu i nierówności. W każdym przypadku potrzebna jest bariera przeciwwilgociowa, najlepiej w postaci plastikowego arkusza o minimalnej grubości 0,2 mm. Nie ma potrzeby stosowania podkładu izolacyjnego, ponieważ izolacja akustyczna jest już zintegrowana.

Sama instalacja jest łatwa do wykonania. Wystarczy tylko zawiesić pióro i wpust na siebie i docisnąć. Na końcu każdego rzędu, konieczne jest, aby odciąć deskę, pozostawiając szczelinę 5 mm do ściany. Pozostały kawałek jest używany jako początek nowego rzędu, aby uzyskać równą powierzchnię podłogi. Wielką zaletą korka typu click jest to, że można po nim chodzić natychmiast po ułożeniu.

Należy zaznaczyć, że niektóre dekory Corknatura Natur są dostępne jako korek samoprzylepny. Pełne klejenie jest znacznie trudniejsze do przeprowadzenia i powinno być najlepiej wykonane przez profesjonalistę!

WYSOKIA JAKOŚĆ PODŁUG KORKOWYCH

Cortex Corknatura posiada wiele technicznych cech jakościowych. Wyróżniają one podłogę i przyczyniają się do przyjemnego komfortu mieszkania. Wszystkie podłogi korkowe z tej kolekcji nadają się do instalacji w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, takich jak przedpokoje, kuchnie, salony i wszystkie inne pomieszczenia mieszkalne.
Wersje Natur i CM-Pro nadają się również do lekko używanych pomieszczeń kontraktowych, takich jak butiki lub biura (klasa użytkowania 23, 31). Producent zaznacza jednak, że produkty z kolekcji Cortext Cornatura Natur do zabudowy pływającej spełniają wyżej wymienione klasy użytkowe dopiero po wielowarstwowym lakierowaniu w obróbce wtórnej i objęte są gwarancją odpowiednio 10 i 5 lat. Gwarancja producenta na podłogi z kolekcji o tej samej nazwie do klejenia na całej powierzchni obowiązuje również po dodatkowym wielokrotnym lakierowaniu. W każdym przypadku należy przestrzegać załączonej instrukcji montażu i obróbki. Klasy przeciwpożarowe tego typu podłgug wahają się pomiędzy Cfl-s1 i Efl-s1, dzięki czemu zawsze jesteś chroniony przed gwałtownymi wybuchami pożaru. Miękki, naturalny materiał zapewnia dobrą izolację akustyczną kroków dzięki poprawieniu głośności kroków o 16 dB. Ponadto powierzchnia nadaje się do stosowania krzeseł obrotowych (typ przydatności W), a nóżki mebli również nie pozostawiają widocznych śladów na powierzchni. Komfort i wysoka jakość idą w parze z podłogami korkowymi Cortex. Produkty Cortex charakteryzują się najwyższymi standardami jakościowymi, które są zapewnione przez regularne wewnętrzne jak i zewnętrzne testy jakościowe i udokumentowane bardzo dobrymi wynikami. Należą do nich różne znaki jakości, takie jak dopuszczenie nadzoru budowlanego DiBt i logo korka.

KUP TERAZ CORTEX CORKNATURA W SKLEPIE INTERNETOWYM BRICOFLOR!

Jeśli zawsze marzyli Państwo o wygodnej wykładzinie podłogowej naturalnego pochodzenia, Corknatura firmy Cortex będzie najlepszym wyborem! Pochodzący z Norymbergi w Niemczech dostawca podłóg korkowych oferuje wysokiej jakości produkty, które wyróżniają się wysoką jakością i autentycznym, wzornictwem. Wybierz już teraz swój wymarzony wystrój i skorzystaj z pierwszorzędnej obsługi, ponieważ naszym celem jest Twoja satysfakcja! Zamów już dziś w naszym sklepie internetowym i skorzystaj z gwarancji najlepszej ceny! Chcesz się przekonać wszystkimi zmysłami? Nie ma problemu, skorzystaj z naszego serwisu bezpłatnych próbek. Wyślemy Ci pocztą próbki wybranych przez Ciebie dekorów, abyś mógł sam ocenić ich wygląd. Jeśli planujesz większy projekt z Corknaturą, skontaktuj się z nami - przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę z korzystnymi warunkami, tak aby nic nie stało na przeszkodze realizacji wymarzonego projektu.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, nasz dział obsługi klienta chętnie Ci pomoże - napisz do nas e-mail, zadzwoń lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego! Cieszymy się na spotkanie z Państwem!

Plus icon czytaj więcej