SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Cortex Vinatura 0,30 "LJS3003 Dąb"Image maximise icon
Image maximise icon
Image maximise icon
Fire sale icon

Ten produkt został kupiony 7 razy w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Brand claim
  • Autentyczne drewniane dekory o realistycznej strukturze
  • Grubość warstwy użytkowej 0,30 mm
  • Gwarancja producenta na 15 lat do użytku prywatnego
  • Współpracuje z ogrzewaniem podłogowym
183,59 złza m²
Minimalna wielkość zamówienia 5 pakiety
Minimalna wielkość zamówienia 5 pakiety
Delivery icon
Wysyłka: 

180,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

7-10 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Fire sale icon

Ten produkt został kupiony 7 razy w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Opis produktu
Arrow icon

Nasze rekomendacje dotyczące pokoi

Wszystko o Cortex Vinatura 0,30 "LJS3003 Dąb"

Kolekcja paneli korkowych Cortex Vinatura oferuje funkcjonalną podłogę o autentycznym wyglądzie: drewniane i kamienne repliki z realistycznym zsynchronizowanym wytłoczeniem nadają jej autentyczny wygląd. Tak więc 37 różnych wzorów daje Ci duże pole do popisu: bez względu na to, czy pożądany jest rustykalny, ciemny wygląd wiejskiego domu, czy nowoczesny, jasny wygląd kamienia, w tej kolekcji jest wszystko czego szukasz.

Wyjątkowy komfort, ciepła w dotyku powierzchnia i doskonała akustyka pomieszczenia zapewnione są dzięki korkowi przetworzonemu na panele.

Dzięki warstwie użytkowej o grubości 0,30 mm Vinatura Essence doskonale nadaje się do prywatnych pomieszczeń mieszkalnych i normalnie używanych powierzchni obiektów. Wielokrotnie nagradzane panele korkowe o klasie użyteczności 23 i 32 można z łatwością instalować w butikach w centrach handlowych i innych obiektach o dużym natężeniu ruchu. Nawet w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach mieszkalnych, takich jak hall, kuchnia lub salon, Vinatura Essence da sobie radę. Cortex udziela 15-letniej gwarancji producenta na instalację w domu i 5-letnią gwarancję na instalację w sektorze komercyjnym.

Ta korkowa podłoga jest układana za pomocą systemu zatrzaskowego Corkloc. Ta prosta metoda instalacji zapewnia bez klejową instalację, którą mogą wykonywać nawet fani DIY. Dzięki odporności na przesuwanie krzeseł biurowych na kółkach typu W, można używać paneli korkowych w biurze bez żadnych problemów, ponieważ nie pozostawia żadnych śladów. Twoje bezpieczeństwo i zdrowie są również zadbane, ponieważ Vinatura Essence od Cortex jest trudnopalna (klasa ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1). Ponadto jest całkowicie wolny od zanieczyszczeń i PCP.  Tak więc kolekcja jest idealnym towarzyszem w sektorze komercyjnym  i przekona Cię naturalnymi właściwościami korka i ekstremalną trwałością.

Dane techniczne
Arrow icon