SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Dywan wełniany Amazonka 133001 AntracytImage maximise icon
Dywan wełniany Amazonka 133001 AntracytImage maximise icon
Image maximise icon
  • wysokiej jakości Dywan wełniany w najlepszej cenie!
  • Kolor:Czarny / Antracyt
  • Styl/Rodzaj: Dywanik z naturalnej wełny
  • Zalecenie: dywan do salonu, dywan do sypialni
  • Łatwy w pielęgnacji dywanik
  • Można łączyć z ogrzewaniem podłogowyn
-10 %
177.9 za sztukę
160,20 złza sztukę
OFERTY
120 x 170 cm
200 x 290 cm
60 x 110 cm
Delivery icon
Wysyłka: 

90,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

7-10 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Opis produktu
Arrow icon

Wszystko o Dywan wełniany Amazonka 133001 Antracyt

Dywan wełniany Amazonka 133001 Antracyt przekonuje gustownym i nowoczesnym wyglądem i dlatego nadaje się wspaniale do wykończenia każdego stylu życia. Dzięki dywanom w Czarny / Antracyt możesz umiejętnie rozłożyć akcenty i nadać swoim pomieszczeniom dodatkową porcję przytulności. Nowoczesny czy naturalny - dywan z Wełna doskonale uzupełnia każdą koncepcję pomieszczenia i dlatego może znaleźć miejsce w prawie całej przestrzeni mieszkalnej. Dywan jest Tkany maszynowo i punktuje ponadczasowo pięknym wyglądem, jak również przyjemnym dotykiem. Wszechstronny dodatek do domu dostępny jest w wymiarach 120 x 170 cm, 60 x 110 cm, 200 x 290 cm, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie do indywidualnej aranżacji pomieszczenia. Ponieważ dywan ma prostokątny, można go elastycznie stosować i nadaje się zarówno do wnętrz bardzo prostych, jak i bardziej dynamicznych. Dywan często sprawia, że w pomieszczeniu panuje domowa atmosfera. Jednak ten dodatek do domu nie tylko sprawia, że Twoje cztery ściany stają się bardziej komfortowe, ale także dodaje modnego akcentu i tworzy gustowną symbiozę z każdą wykładziną podłogową. W zależności od kombinacji i umeblowania, dywan rozwija swoją własną estetykę, dzięki czemu można stworzyć atmosferę całkowicie zgodną z własnymi wyobrażeniami. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również bogaty wybór tapet, które można atrakcyjnie połączyć z dywanem. Ponadto wykładzina przekonuje optymalnym stosunkiem ceny do jakości. W naszym sklepie internetowym otrzymają Państwo wysokiej jakości dywany w najlepszej cenie, które zachęcają do realizacji indywidualnych koncepcji mieszkaniowych. Aby uzyskać więcej informacji na temat dywanów, mogą Państwo skontaktować się z naszym działem obsługi klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub formularza kontaktowego. Chętnie pomożemy i doradzimy w wyborze odpowiedniego dywanu!"
Dane techniczne
Arrow icon