SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

FOTOTAPETA Z KWIATAMI - TRWAŁY WIOSENNY NASTRÓJ NA ŚCIANIE

Wzory kwiatowe należą do klasyki aranżacji wnętrz - i nie bez powodu. Kwiaty są ponadczasowe i zmieniają każde pomieszczen…

czytaj więcej
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 20 z 63 Produkty

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór wymarzonych fototapet z motywem kwiatowym, dzięki którym Twoja indywidualna ściana marzeń może stać się rzeczywistością. Możesz wybierać pomiędzy nostalgicznymi dekorami w stylu vintage, fantazyjnymi wzorami kwiatowymi, wspaniałymi wzorami ze złotymi akcentami i wieloma innymi motywami kwiatowymi.

FIGLARNE DEKORACJE DLA TWOICH MARZEŃ O KWIATACH

Dzięki fototapecie z kwiatami Twoja ściana rozkwitnie w kwiatową atrakcję dla oka. Wybierz pomiędzy relaksującymi wzorami orchidei, romantycznymi wzorami róż, marzycielskimi motywami mniszka lekarskiego i innymi zabawnymi wzorami kwiatowymi. Lub zdecyduj się na fototapetę z łąką kwiatową, aby stworzyć cały kwiatowy splendor na swojej ścianie. Aby wprowadzić wiosenny nastrój do własnych czterech ścian, w naszym asortymencie znajdą Państwo dekoracje kwiatowe w wielu odcieniach kolorystycznych. W ten sposób można zestawić kwiatowy sen w pastelowych barwach z nostalgicznymi meblami w stylu wiejskiego domu lub podkreślić kolorowe morze kwiatów dyskretnym wnętrzem w jasnych kolorach. Aby uzyskać romantyczną atmosferę, możesz wybrać kwiatową tapetę w sypialni. Z kolei w salonie kwiatowe dekory tworzą ciepłą oazę dobrego samopoczucia.

FASCYNUJĄCE ZALETY TAPET Z WŁÓKNINY

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo przede wszystkim tapety włókninowe, które oferują Państwu liczne zalety. Z jednej strony fototapeta z włókniny jest trudnopalna, jak również wodoodporna i stabilna wymiarowo. Ponadto fototapeta z włókniny charakteryzuje się imponującą przepuszczalnością powietrza i pary wodnej. Dlatego nawet po wielu latach użytkowania, jak również po kontakcie z wodą można bez problemu cieszyć się tapetą włókninową.

Z NIEWIELKIM WYSIŁKIEM DO NOWEJ ŚCIANY MARZEŃ

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas montowania nowej tapety 3D, poniżej przedstawiamy kilka kroków, których należy bezwzględnie przestrzegać. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe, ale także sprężyste i chłonne. W przypadku wystąpienia nierówności należy je wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie prowadzące okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety z włókniny, szczególnie te wykonane przy użyciu poziomicy. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odległościach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jedną całość, można je teraz przeciąć po narysowanych liniach. Następnie należy wyrobić klej do tapet z włókniny i nałożyć go za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz zacząć nakładać pierwszą część fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi i unikać przerw i nachodzenia na siebie. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

RENOMOWANI PRODUCENCI NAJWYŻSZEJ KLASY TAPET 3D Z MOTYWAMI KWIATOWYMI

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szereg wysokiej jakości fototapet w nowoczesnych wzorach, które dostarczane są Państwu przez różnych znanych producentów. Atrakcją naszego asortymentu jest fototapeta z kwiatami, która dostępna jest w wielu zabawnych dekoracjach i zamieni każde pomieszczenie w wiosenną oazę dobrego samopoczucia.

ROMANTYCZNA FOTOTAPETA Z KWIATAMI - ZAMÓW ONLINE

Szukasz odpowiedniego rozwiązania dla gustownej aranżacji ścian? Idealnego sojusznika znajdziesz w tapecie 3D z motywem kwiatów. Po prostu wybierz swoją ulubioną fototapetę z asortymentu BRICOFLOR i skorzystaj z naszych wyjątkowych korzyści przy zakupie fototapety - na przykład z gwarancji najlepszej ceny. W przypadku większych projektów zalecamy również złożenie indywidualnego zapytania ofertowego z podaniem wymaganych ilości, aby zaoszczędzić w ten sposób jeszcze więcej pieniędzy. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego.

Plus icon czytaj więcej