FOTOTAPETA Z DMUCHAWCEM – WOLNOŚĆ I LEKKOŚĆ NA TWOICH ŚCIANACH

Dmuchawiec, a właściwie mniszek lekarski to symbol lekkości, zmian i nowych początków. Doceniane są nie tylko za sw…

czytaj więcej
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim

Tapeta 3D z motywem dmuchawca jest dostępna w różnych wersjach, których prosta kolorystyka nie stawia granic nawet najbardziej indywidualnym preferencjom aranżacyjnym. W naszej ofercie znajdziesz wzory, które występują w delikatnych beżach i pastelowych odcieniach. Szczególnie dobrze sprawdzą się z nostalgicznymi meblami w stylu country. Jeśli poszukujesz bardziej wyrazistych odcieni, szczególnie spodobają Ci się czarno-białe wzory stanowiące ekscytujący kontrast dla intensywnych kolorystycznie wnętrz.

RÓŻNORODNE WZORY DLA TWOJEJ OSOBISTEJ OAZY DOBREGO SAMOPOCZUCIA

Od fantazyjnych rysunków po różnorodne zbliżenia w szerokiej gamie kolorów: fototapeta z mniszkiem lekarskim „rozdmuchuje” swój czarujący urok w każdym pomieszczeniu i stanowi idealną podstawę stylowego wnętrza.

Podczas gdy lekkość naszych tapet 3D stworzy relaksującą atmosferę w salonie -i sypialni, w której nabierzesz energii i wigoru względem swoich codziennych czynności, w pokoju dziecka będzie sprzyjać spokojnym i słodkim snom.

FOTOTAPETA - PRAKTYCZNA I WSZECHSTRONNA

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo przede wszystkim tapety fizelinowe, które oferują udane i niekwestionowane połączenie zalet wizualnych i funkcjonalnych, jak również pierwszorzędną jakość. Z jednej strony fototapeta fizelinowa jest przepuszczalna dla powietrza i pary wodnej, a także ma właściwości wodoodporne, dlatego będzie idealnym rozwiązaniem do aranżacji ścian w kuchni i łazience. Ponadto fototapeta z fizeliny jest trudnopalna i bardzo stabilna wymiarowo. Dzięki temu nawet po wielu latach użytkowania mogą się Państwo bez problemu cieszyć doskonałym wyglądem swojej tapety.

RÓWNIEŻ ŁATWOŚĆ MONTAŻU

Aby zagwarantować doskonałą jakość oraz bezpieczeństwo osobiste podczas nakładania nowej tapety 3D, poniżej przedstawiamy kilka kroków, których należy przestrzegać, aby cieszyć się idealnym wyglądem Twoich ścian. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe, ale także wytrzymałe i chłonne. Jeśli występują nierówności, należy je wypełnić przeznaczonym do tego wypełniaczem, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie ostateczny wygląd może nie spełnić Twoich oczekiwań. Podczas naciągania tapety należy utrzymywać stałą temperaturę pomieszczenia ok. 20°C, unikając tym samym przeciągów. Cienkie, pionowe linie wykonane przy pomocy ołówka i poziomy mogą okazać się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety fizelinowej. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odstępach po obu stronach.

Następnie można odciąć nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jednym kawałku, można je łatwo przeciąć wzdłuż zaznaczonych linii.

 W kolejnym kroku należy ostrożnie nałożyć klej do tapet fizelinowych i nałożyć go w paski za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz rozpocząć nakładanie pierwszej części fototapety. Upewnij się, że wszystkie czynności związane z naciąganiem tapety wykonujesz zgodnie z liniami pomocniczymi, unikając przerw i nachodzenia na siebie. Za pomocą wałka dociśnij tapetę od środka. Na koniec można usunąć nierówności lub powstałe pęcherzyki powietrza za pomocą wałka lub szpachelki do tapet, a pozostałości można precyzyjnie przyciąć przy krawędzi ściany. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić tapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C, również unikając przeciągów.

FOTOTAPETY Z DMUCHAWCEM OD RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór najwyższej klasy tapet 3D różnych renomowanych producentów, które można nabyć w szerokiej gamie atrakcyjnych wzorów. Jesteśmy przekonani, że fototapeta z mniszkiem lekarskim, oczaruje każde pomieszczenie dzięki swojej lekkości i finezyjności.

MARZYCIELSKA FOTOTAPETA Z MNISZKIEM LEKARSKIM – ZAMÓW JUŻ TERAZ DROGĄ ONLINE

Przekonały Cię wizualne i funkcjonalne zalety tapet 3D? Więc nie przegap tej okazji: Po prostu wybierz swoją ulubioną fototapetę z przygotowanej dla Ciebie oferty BRICOFLOR i skorzystaj z naszych dodatkowych usług. Przy zakupie fototapety z motywem dmuchawca możesz skorzystać z gwarancji najlepszej ceny, dzięki której możesz mieć pewność, że produkt trafia do Ciebie w atrakcyjnej i niezwykle korzystnej cenie.

W przypadku większych planów renowacji Twoich wnętrz, zachęcamy również o sprawdzenie naszej indywidualnej oferty uwzględniając przy tym ilość, która Cię interesuje. W ten sposób możesz jeszcze bardziej zaoszczędzić! Nasz przyjazny i kompetentny zespół z przyjemnością odpowie na Twoje pytania. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego.

Plus icon czytaj więcej