FOTOTAPETA Z KWIATEM WIŚNI - AZJATYCKA ATMOSFERA

W Japonii rozkwit wiśni zwiastuje nadejście wiosny. Delikatne kwiaty zdobią jednak nie tylko wschodnioazjatyckie drzewa wi…

czytaj więcej
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-20%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-20%
origin-claim
-20%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim

WIOSENNA GORĄCZKA – CZARUJĄCA FOTOTAPETA Z KWIATEM WIŚNI

Jako symbol piękna, odchodzenia i przemijania, kwiat wiśni ma wysoki status w kulturze japońskiej. Te symboliczne właściwości w połączeniu z urzekającym wyglądem sprawiają, że kwiat wiśni jest klasycznym motywem w aranżacji wnętrz. Oczaruje każde pomieszczenie swoim figlarnym urokiem i stworzy wiosenny nastrój w mieszkaniu. Subtelna kolorystyka japońskiego kwiatu otwiera przed Tobą nieograniczone perspektywy projektowe. Podczas gdy minimalistyczne wnętrza w różnych odcieniach szarości stanowią ekscytujący kontrast dla zabawnego motywu, jasne meble vintage w stylu wiejskim stanowią podstawę komfortowej oazy spokoju. Szczególnie w salonie i sypialni fototapeta z kwiatem wiśni tworzy atmosferę relaksu, w której można uciec od stresu dnia codziennego.

FOTOTAPETA - WIĘCEJ NIŻ TYLKO WYMARZONY DESIGN

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo przede wszystkim tapety włókninowe, które oferują udane połączenie zalet optycznych i funkcjonalnych oraz pierwszorzędną jakość. Z jednej strony fototapeta włókninowa przepuszcza powietrzę i parę wodną, a także jest odporna na wodę, dlatego jest idealnym rozwiązaniem do aranżacji ścian w kuchni i łazience. Ponadto fototapeta z włókniny jest trudnopalna i bardzo stabilna wymiarowo. Dzięki temu nawet po wielu latach użytkowania mogą się Państwo bez problemu cieszyć praktyczną tapetą.

TAPETY WŁÓKNINOWE SZYBKI I BEZPIECZNY MONTAŻ

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas stosowania nowej tapety 3D, poniżej przedstawiamy kilka kroków, których należy bezwzględnie przestrzegać. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe, ale także sprężyste i chłonne. W przypadku wystąpienia nierówności należy je wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie prowadzące okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety z włókniny, można je rozrysować  przy użyciu poziomicy. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odległościach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jedną całość, można je teraz przeciąć po narysowanych liniach.

Następnie należy wymieszać klej do tapet z włókniny i nałożyć go na ściany za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz zacząć nakładać pierwszą część fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi i unikać przerw i nachodzenia na siebie. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować z pozostałymi pasami. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

RENOMOWANI PRODUCENCI ATRAKCYJNYCH FOTOTAPET Z KWIATAMI WIŚNI

Wymarzony urok japońskiej wiosny możesz przenieść do swoich własnych czterech ścian dzięki fototapecie z kwiatami wiśni. W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór najwyższej klasy tapet 3D, oferowanych przez różnych renomowanych producentów, między innymi Livingwalls czy Walls by Patel.

WIOSENNA FOTOTAPETA Z KWIATEM WIŚNI W SKLEPIE INTERNETOWYM BRICOFLOR

Szukasz odpowiedniego rozwiązania dla gustownego wyglądu swoich ścian? W takim razie fototapeta jest stworzona dla Ciebie, ponieważ łączy w sobie atrakcyjny wygląd z licznymi zaletami praktycznymi i pierwszorzędną jakością. Po prostu wybierz swoją ulubioną fototapetę z asortymentu BRICOFLOR i skorzystaj z naszych wyjątkowych korzyści przy zakupie fototapety z kwiatami wiśni - takich jak gwarancja najlepszej ceny, dzięki której nie przepłacisz. W przypadku większych planów zalecamy również, aby przy podaniu wymaganych ilości zapytać o indywidualną ofertę, aby w ten sposób zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy.

Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz się z nami skontaktować poprzez e-mail, telefonicznie lub za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Plus icon czytaj więcej