SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

FOTOTAPETA Z LAWENDĄ – RELAKSUJĄCY KLIMAT PRZEZ CAŁY CZAS

Chociaż lawenda była pierwotnie wykorzystywana głównie jako roślina lecznicza, korzyści wizualne i zapachowe wynika…

czytaj więcej
origin-claim
1 - 1 z 1 Produkty

Podczas gdy pojedyncze krzewy lawendy stanowią zabawne akcenty, fototapeta z lawendą przekształca każde pomieszczenie w oazę dobrego samopoczucia, w której można odpocząć i zrelaksować się. Dzięki nostalgicznym meblom w stylu wiejskiej rezydencji, przeniesiesz wymarzoną atmosferę Prowansji do swoich własnych czterech ścian.

DOMOWY RAJ Z KOJĄCYMI DEKORAMI LAWENDOWYMI

Od fantazyjnych rysunków, przez harmonijne panoramiczne obrazy całych pól lawendy, aż po ekscytujące zbliżenia pojedynczych krzewów - fototapeta z lawendą pozwala każdemu miejscu rozkwitnąć w jej uspokajającym uroku. Fioletowa tapeta 3D szczególnie dobrze prezentuje się w połączeniu z wnętrzami w naturalnych odcieniach. W ten sposób tworzysz spokój i spójność we wnętrzu. Szczególnie w salonie i sypialni fototapeta z motywem lawendy zapewnia przyjemną atmosferę, w której można rozpocząć nowy dzień w spaniałym nastroju i zrelaksować się pod koniec wieczoru.

FASCYNUJĄCE ZALETY TAPET Z WŁÓKNINY

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo przede wszystkim tapety włókninowe, które oferują udane połączenie zalet optycznych i funkcjonalnych oraz pierwszorzędną jakość. Tapeta z włókniny z jednej strony przepuszcza powietrze i parę wodną, jak również jest odporna na wodę, dlatego jest idealnym rozwiązaniem do aranżacji ścian w kuchni i łazience. Ponadto fototapeta z włókniny jest trudnopalna i bardzo stabilna wymiarowo. Dzięki temu nawet po wielu latach użytkowania mogą się Państwo bez problemu cieszyć praktyczną tapetą.

SPOKÓJ I RELAKS NAWET PODCZAS MONTAŻU

W celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas stosowania nowej tapety 3D, poniżej przedstawiamy kilka kroków, których należy bezwzględnie przestrzegać. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe, ale także sprężyste i chłonne. W przypadku wystąpienia nierówności należy je wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie prowadzące okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety z włókniny, które możesz wyprowadzić przy użyciu poziomicy. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odległościach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jedną całość, można je teraz przeciąć po narysowanych liniach. Następnie należy wyrobić klej do tapet z włókniny i nałożyć go za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz zacząć nakładać pierwszą część fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi i unikać przerw i nachodzenia na siebie. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

FOTOTAPETY Z LAWENDĄ OD RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo szeroki wybór najwyższej klasy fototapet od różnych producentów, które można dostać w wielu atrakcyjnych wzorach. Szczególną atrakcją jest fototapeta z motywem lawendy, która przeniesie urok południowej Francji do Twoich własnych czterech ścian.

MARZYCIELSKA FOTOTAPETA Z LAWENDĄ - ZAMÓW ONLINE JUŻ TERAZ

Planujesz remont i dlatego wciąż szukasz odpowiedniego rozwiązania dla gustownego i wysokiej jakości wzoru na ścianę? Dokładnie takiego sojusznika znajdziesz w fototapecie z motywem lawendy. Po prostu wybierz swoją ulubioną fototapetę z asortymentu BRICOFLOR i skorzystaj z naszych wyjątkowych korzyści przy zakupie fototapety - na przykład z gwarancji najlepszej ceny, dzięki której nie przepłacisz. W przypadku większych projektów zalecamy również złożenie indywidualnego zapytania ofertowego z podaniem wymaganych ilości, aby zaoszczędzić w ten sposób jeszcze więcej pieniędzy. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego.

Plus icon czytaj więcej