SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

FOTOTAPETA KWIATY MAKÓW - CZERWONE LATO

Kwiaty w intensywnym, pomarańczowo-czerwonym kolorze spotykają się z bujnymi, zielonymi łodygami na tle jasnoniebieskiego …

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

1 - 0 z 0 Produkty

Szukasz odpowiedniego rozwiązania dla gustownej aranżacji ścian? W takim razie idealnym sprzymierzeńcem będzie fototapeta z makami. Atrakcyjny wygląd czerwonego kwiatu łączy się z licznymi zaletami funkcjonalnymi i pierwszorzędną jakością, dzięki czemu wymarzona ściana może wreszcie stać się rzeczywistością.

CZERWONA NIĆ WYPOSAŻENIA WNĘTRZ

W połączeniu z meblami w naturalnych odcieniach, kolorowa tapeta w kwiaty tworzy ekscytujący kontrast. Natomiast połączenie z wnętrzami w równie mocnym motywie kolorystycznym tworzy zdecydowanie radosną i motywującą atmosferę. Podczas gdy tapeta 3D z makami w sypialni zapewnia spokojny sen i słodkie sny, w salonie możesz cieszyć się pobudzającą atmosferą kolorowych kwiatów.

FOTOTAPETA: PRAKTYCZNA I WSZECHSTRONNA

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo przede wszystkim tapety włókninowe, które oferują Państwu liczne korzyści. Z jednej strony fototapeta z włókniny jest trudnopalna, jak również wodoodporna i stabilna wymiarowo. Ponadto fototapeta z włókniny charakteryzuje się imponującą przepuszczalnością powietrza i pary wodnej. Dlatego nawet po wielu latach użytkowania, jak również po kontakcie z wodą można bez problemu cieszyć się tapetą włókninową.

PRZENIEŚ SWOJĄ NOWĄ FOTOTAPETĘ NA ŚCIANĘ W BARDZO PROSTY SPOSÓB

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas stosowania nowej tapety 3D, poniżej przedstawiamy kilka kroków, których należy bezwzględnie przestrzegać. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe, ale także sprężyste i chłonne. W przypadku wystąpienia nierówności należy je wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie prowadzące okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety z włókniny i można je wykonać przy użyciu poziomicy. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odległościach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jedną całość, można je teraz przeciąć po narysowanych liniach. Następnie należy wyrobić klej do tapet z włókniny i nałożyć go w paski za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz zacząć nakładać pierwszą część fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi i unikać przerw i nachodzenia na siebie. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę od środka. Pęcherzyki powinny się wywijać na zewnątrz. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

TAPETY 3D Z MAKAMI OD RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór wysokiej jakości fototapet w wielu wzorach, które są oferowane przez różnych producentów. Wśród nich można znaleźć wszechstronny wybór fototapet z makami, które oczarują każde pomieszczenie swoim intensywnym kolorem i stworzą w nim letni raj.

ZAMÓW SZYBKO I TANIO ONLINE PROMIENNĄ TAPETĘ Z MAKAMI

Wszechstronne zalety fototapet przekonały Cię? Teraz możesz wybrać swój ulubiony produkt z naszej oferty i skorzystać z naszych wyjątkowych korzyści przy zakupie fototapety z makami - na przykład z gwarancji najlepszej ceny, dzięki której nie będziesz musiał przepłacać. W przypadku większych planów zalecamy również zamówienie indywidualnej wyceny z podaniem potrzebnych ilości, aby zaoszczędzić w ten sposób jeszcze więcej pieniędzy. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego.

Plus icon czytaj więcej