FOTOTAPETA Z RÓŻAMI - ROMANTYCZNY SEN O KWIATACH

Jako symbol miłości i piękna, róże sprawiają, że każda przestrzeń rozkwita romantyzmem i harmonią. Dlatego też kwia…

czytaj więcej
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
1 - 20 z 53 Produkty

Planujesz remont i szukasz odpowiedniej opcji na zaprojektowanie ścian? Wtedy znajdziesz dokładnie to czego szukasz właśnie w fototapecie z różami. Łączy w sobie atrakcyjny wygląd z praktycznymi zaletami włókniny i jest dostępna w wielu harmonijnych wzorach, dzięki czemu wymarzona ściana może stać się rzeczywistością.

WYMARZONE DEKORACJE DO RÓŻANEGO RAJU

Oprócz eleganckiego wyglądu, róża ma wiele symbolicznych znaczeń, które podkreślają jej wygląd. Podczas gdy czerwone róże symbolizują miłość, romans i namiętność, białe róże uosabiają niewinność, czystość i wierność. Pomarańczowe róże natomiast symbolizują szczęście i nadzieję, a także wesołość i zachwyt. Pozytywne konotacje róży tworzą dobry nastrój i przyjemną atmosferę. Różnorodność wzorów otwiera nieograniczone możliwości projektowania. Podczas gdy motywy białych róż stanowią ekscytujący kontrast dla ciemnych mebli, czerwone róże w połączeniu z przytulnymi meblami i wnętrzami w naturalnych odcieniach kolorystycznych tworzą jednocześnie romantyzm i komfort. Szczególnie w sypialni można cieszyć się romantycznym nastrojem kwiatowego wystroju. 

TAPETY WŁÓKNINOWE - WIĘCEJ NIŻ TYLKO ATRAKCYJNY WZÓR

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo przede wszystkim tapety włókninowe, które oferują udane połączenie zalet optycznych i funkcjonalnych oraz pierwszorzędną jakość. Z jednej strony fototapeta włókninowa jest przepuszczalna dla powietrza i pary wodnej, a także odporna na wodę, dlatego jest idealnym rozwiązaniem do aranżacji ścian w kuchni i łazience. Ponadto fototapeta z włókniny jest trudnopalna i bardzo stabilna wymiarowo. Dzięki temu nawet po wielu latach użytkowania mogą się Państwo bez problemu cieszyć praktyczną tapetą.

RÓŻOWA TAPETA WŁÓKNINOWA SZYBKA I BEZPIECZNA APLIKACJA

Aby zapewnić bezpieczeństwo osobiste podczas montażu nowej fototapety poniżej przedstawiamy kilka kroków, których należy bezwzględnie przestrzegać. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe, ale także sprężyste i chłonne. W przypadku wystąpienia nierówności należy je wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę około 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie prowadzące okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety z włókniny, szczególnie przy użyciu poziomicy. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odległościach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jedną całość, można je teraz przeciąć po narysowanych liniach. Następnie należy wymieszać klej do tapet z włókniny i nałożyć go na ściany wałka do kleju. Następnie możesz zacząć nakładać pierwszą część fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi i unikać przerw i nachodzenia na siebie. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę od środka. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

FOTOTAPETY Z RÓŻAMI OD RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW

W naszym asortymencie znajduje się wszechstronny wybór wysokiej jakości fototapet różnych producentów, które można otrzymać w wymarzonych wzorach. Szczególnie fototapeta z różami tworzy romantyczną oazę dobrego samopoczucia i stanowi podstawę stylowego wnętrza. W naszym sklepie internetowym znajdziesz takie marki jak Livingwalls czy Walls by Patel, które zachwycają swoimi wzorami i kolorystyką.

ROMANTYCZNA FOTOTAPETA Z RÓŻAMI ZAMÓW ONLINE!

Przekonały Cię praktyczne zalety tapet 3D? Wystarczy wybrać swój ulubiony produkt z asortymentu BRICOFLOR, aby przy zakupie fototapety z różami skorzystać z naszych usług, takich jak gwarancja najlepszej ceny, dzięki której zaoszczędzić pieniądze. W przypadku większych planów zalecamy również zamówienie indywidualnej wyceny z podaniem potrzebnych ilości. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego.

Plus icon czytaj więcej