Close icon

FOTOTAPETA Z MOTYWEM LONDYNU - BRYTYJSKI STYL ŻYCIA

Od popularnych zabytków, takich jak Big Ben czy London Eye, po ekscytujące życie brytyjskiej rodziny królews…

czytaj więcej
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
1 - 6 z 6 Produkty

FOTOTAPETA KRÓLEWSKA - ŻYCIE JAK W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ

Oprócz miejskich wzorów z oświetloną panoramą Londynu, w naszym sklepie internetowym znajdziesz również szeroki wybór fototapet z motywami klasycznych znaków firmowych stolicy Anglii, dzięki którym urządzisz swoje pomieszczenia w brytyjskim stylu. Ciesz się czasem spędzonym przy herbacie w salonie lub jadalni, wybierając pasujący wzór na ścianę, albo nadaj pokojowi młodzieżowemu nowoczesny charakter dzięki fototapecie z motywem Londynu.

LEGENDARNE ZABYTKI JAKO WIZUALNA ATRAKCJA WYPOSAŻENIA WNĘTRZ

Brytyjska metropolia ma do zaoferowania kilka zabytków, które zdobią liczne elementy nowoczesnej aranżacji wnętrz i tym samym nie wyznaczają granic dla perspektyw projektowych. Podczas gdy fototapeta z motywem Big Bena lub Tower Bridge najlepiej prezentuje się na prostych meblach w stylu vintage, motyw London Eye można uwydatnić dzięki kolorowym akcentom w wyposażeniu wnętrz.

CZERWONA NIĆ W ARANŻACJI WNĘTRZ - FOTOTAPETY Z KOLOROWYMI PLAMAMI

Od odważnych wizerunków brytyjskiej flagi po subtelne dekory z ekscytującymi akcentami - czerwień dominuje w kolorystyce angielskiej stolicy. Klasyczne budki telefoniczne i piętrowe autobusy przyciągają wzrok na czarno-białym tle i skutecznie wzbogacają wnętrze.

FASCYNUJĄCE ZALETY FOTOTAPETY Z MOTYWEM LONDYNU

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo przede wszystkim tapety włókninowe, które oferują Państwu liczne zalety. Z jednej strony fototapeta z włókniny jest trudnopalna, jak również wodoodporna i stabilna wymiarowo. Ponadto fototapeta z włókniny charakteryzuje się imponującą przepuszczalnością powietrza i pary wodnej. Dlatego nawet po wielu latach użytkowania, jak również po kontakcie z wodą można bez problemu cieszyć się tapetą włókninową.

Z NIEWIELKIM WYSIŁKIEM DO ŚCIANY MARZEŃ

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas monażu nowej tapety 3D, poniżej przedstawiamy kilka kroków, których należy bezwzględnie przestrzegać. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe. W przypadku wystąpienia nierówności należy je wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie prowadzące okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety z włókniny. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odległościach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jednym kawałku, można je teraz rozłożyć wzdłuż zaznaczonych linii. Następnie należy wyrobić klej do tapet włókninowych i nałożyć go za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz rozpocząć nakładanie pierwszej części fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi i unikać przerw i nachodzenia na siebie. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

RENOMOWANI PRODUCENCI NOWOCZESNYCH FOTOTAPET Z MOTYWEM LONDYNU

Fototapeta z motywem Londynu wizualnie wzbogaca każde pomieszczenie i stanowi podstawę do stworzenia gustownego i świadomego stylu wnętrza. Dlatego w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór różnorodnych i wysokiej jakości fototapet inspirowanych brytyjską metropolią, które udostępniają Państwu różni producenci, w tym A.S Création i Wall by Patel.

ZAMÓW NOWOCZESNE FOTOTAPETY Z MOTYWEM LONDYNU ONLINE

Przekonały Cię już wszechstronne zalety tapet włókninowych? W takim razie kup atrakcyjną fototapetę z motywem Londynu w sklepie internetowym BRICOFLOR i skorzystaj z naszych wyjątkowych zalet - na przykład z gwarancji najlepszej ceny. W przypadku większych planów budowlanych zalecamy również złożenie wniosku o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby w ten sposób zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego.

Plus icon czytaj więcej