Close icon

FOTOTAPETA Z MOTYWEM NOWEGO JORKU - AMERYKAŃSKI SEN W TWOICH WŁASNYCH CZTERECH ŚCIANACH

Empire State Building, Statua Wolności, Piąta Aleja – Nowy York oferuje wyjątkową różnorodność, która …

czytaj więcej
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-20%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
1 - 20 z 22 Produkty

Szukają Państwo odpowiedniego rozwiązania dla gustownego i wysokiej jakości wzornictwa ściennego? Idealnym sprzymierzeńcem będzie fototapeta, ponieważ łączy ona atrakcyjny wygląd z wieloma praktycznymi zaletami.

EKSCYTUJĄCE DEKORY DO WNĘTRZ ZGODNYCH Z TRENDAMI

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór wielopłaszczyznowych dekorów wokół tematu Nowego Jorku, dzięki czemu można przekształcić swoje pomieszczenia w stylową i nowoczesną oazę dobrego samopoczucia. Aby uzyskać szczególnie żywą atmosferę, można wybrać motyw Times Square, natomiast dekor z wizerunkiem mostu Brookyln Bridge tworzy hip-hopowy szyk nowojorskiego loftu, zwłaszcza w połączeniu z blaszanymi szyldami i meblami ze skóry. Wybierz fototapetę z panoramą, aby cieszyć się wymarzonym widokiem na imponujące drapacze chmur Manhattanu z wielu perspektyw. Ciekawą odmianę znajdziesz w fototapecie z flagą USA. Jako rozwiązanie ścienne w sypialni, fototapeta będzie przypominać o mieście, które nigdy nie śpi i pozwoli Ci ukoić się i zrelaksować w zaciszu właśnej sypialni. Z kolei w biurze stworzy motywującą atmosferę.

FASCYNUJĄCE ZALETY FOTOTAPETY

Fototapety są symbolem różnorodności i wysokiej jakości, dlatego też posiadają kilka praktycznych zalet, które czynią je idealną opcją dla gustownego i stabilnego wystroju ścian. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo przede wszystkim tapety włókninowe, które są z jednej strony trudnopalne, a z drugiej przepuszczalne dla powietrza i pary wodnej. Ponadto fototapeta z włókniny jest wyjątkowo odporna na wodę i stabilna wymiarowo, dlatego można się nią cieszyć nawet po latach użytkowania i po kontakcie z wodą. Dlatego tapeta z włókniny jest uważana za doskonałą opcję dla ściany w kuchni i łazience. Nakładanie wymaga również niewiele czasu i wysiłku, ponieważ ściana może być pokryta bezpośrednio klejem.

JAK BEZPIECZNIE I SZYBKO POŁOŻYĆ TAPETĘ Z WŁÓKNINY

Poniżej przedstawiamy kilka kroków, które powinieneś wykonać, aby bezpiecznie położyć swoją nową fototapetę. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe. W przypadku nierówności należy je wypełnić wypełniaczem, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie prowadzące okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym układaniu fototapety z włókniny, szczególnie te wykonane przy użyciu poziomicy. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odległościach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Następnie należy wyrobić pastę włókninową i nałożyć ją pasmowo za pomocą wałka do tapet. Po tym, możesz zacząć nakładać pierwszą część fototapety. Proszę unikać przerw i nachodzenia na siebie, a także upewnić się, że linie przewodnie są zachowane. Za pomocą wałka można docisnąć tapetę. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Następnie powtórz ten proces dla pozostałych pasków. Na koniec można pozostawić fototapetę do wyschnięcia, utrzymując temperaturę 20°C i unikając przeciągów.

NAJWYŻSZEJ KLASY FOTOTAPETY ZNANYCH PRODUCENTÓW

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo duży wybór nowoczesnych i wysokiej jakości tapet 3D różnych renomowanych producentów, między innymi A.S Création i Walls By Patel. W ten sposób możesz stworzyć swoją osobistą ścianę marzeń i przenieść magię Nowego Yorku do swoich własnych czterech ścian.

ZAMÓW ONLINE NOWOCZESNĄ FOTOTAPETĘ NEW YORK

Fascynujące zalety fototapet przekonały Cię? W sklepie internetowym BRICOFLOR wybierz swój ulubiony produkt i skorzystaj z naszych wyjątkowych korzyści przy zakupie - na przykład z gwarancji najlepszej ceny, dzięki której nmasz pewność, że kupujesz na jak najlepszych warunkach. W przypadku większych projektów budowlanych zalecamy również złożenie zapytania o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby w ten sposób zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego.

Plus icon czytaj więcej