SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

FOTOTAPETY Z MOTYWEM PARYŻA - WYMARZONE DEKORY, W KTÓRYCH MOŻNA SIĘ ZAKOCHAĆ.

Spacery wzdłuż Sekwany, kawa tuż przed Wieżą Eiffla, inspirujący dzień w Luwrze - kto nie byłby oczarowany miastem miłości…

czytaj więcej
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
1 - 2 z 2 Produkty

Nie bez powodu fototapeta jest jednym z klasyków nowoczesnego wzornictwa ściennego - łączy w sobie wiele praktycznych zalet z atrakcyjnym wyglądem. Dostępne w wielu wzorach, fototapety oferują nieograniczone perspektywy w zakresie aranżacji wnętrz. Szczególną atrakcją w naszym różnorodnym asortymencie są fototapety z motywem Paryża.

ATRAKCYJNE FOTOTAPETY DLA ROMANTYCZNEJ ATMOSFERY

Harmonijne panoramy Paryża o świcie, miejskie motywy rozświetlonej panoramy nocą, klasyczne ujęcia wieży Eiffla od frontu - miasto miłości od dawna zdobi wiele elementów nowoczesnej aranżacji wnętrz, również dzięki fototapetom. Ekscytującą zmianę znajdziesz w fototapecie z oknem, która stwarza wrażenie, że Paryż jest tuż za Twoimi drzwiami wejściowymi. Szczególnie w salonie i sypialni fototapeta z motywem Paryża może stanowić ważny element dla harmonijnego i gustownego wnętrza.

NIE TYLKO PIĘKNY DESIGN - ZALETY FOTOTAPETY

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się przede wszystkim tapety włókninowe, które są niezwykle korzystną i funkcjonalną opcją. Fototapeta z włókniny jest z jednej strony trudnopalna, a z drugiej przepuszczalna dla powietrza i pary wodnej. Ponadto tapety z włókniny charakteryzują się wysoką odpornością na wodę i stabilnością wymiarową. Dzięki temu możesz cieszyć się fototapetą nawet po latach użytkowania i po kontakcie z wodą bez żadnych problemów. Nakładanie i usuwanie tapety z włókniny jest szybkie, bezpieczne i proste, ponieważ ściana może być pokryta bezpośrednio klejem co ułatwia aplikację ale także ewentualny demontaż.

JAK SZYBKO, BEZPIECZNIE I PROSTO PRZYKLEIĆ NOWĄ TAPETĘ Z WŁÓKNINY

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas stosowania nowej tapety 3D, poniżej przedstawiamy kilka kroków, których należy przestrzegać. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe. W przypadku wystąpienia nierówności należy je wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie prowadzące okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety z włókniny, szczególnie kiedy wykonane są przy użyciu poziomicy. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odległościach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jedną całość, można je teraz przeciąć po narysowanych liniach. Następnie należy wyrobić klej do tapet z włókniny i nałożyć go w paski za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz zacząć nakładać pierwszą część fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi. Należy unikać przerw i nachodzenia na siebie pasów. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

RENOMOWANI PRODUCENCI NAJWYŻSZEJ KLASY FOTOTAPET

Nasz asortyment obejmuje wszechstronny wybór wysokiej jakości i nowoczesnych fototapet różnych renomowanych producentów, przede wszystkim A.S Création czy Walls By Patel. Dzięki fototapecie z motywem Paryża możesz więc urzeczywistnić swoją osobistą ścianę marzeń i przenieść idylliczną scenerię francuskiej metropolii do swoich własnych czterech ścian.

ROMANTYCZNA FOTOTAPETA Z MOTYWEM PARYŻA - ZAMÓW ONLINE

Przekonały Cię już wszechstronne zalety tapet włókninowych? Już teraz zarezerwuj swój ulubiony produkt w sklepie internetowym BRICOFLOR! Aby wspierać Państwa w jak największym stopniu, oferujemy Państwu kilka ważnych usług - na przykład gwarancję najlepszej ceny. W przypadku większych projektów budowlanych zalecamy również złożenie zapytania o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby w ten sposób zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego. Nie przegap okazji i zamów wymarzoną fototapetę z motywem Paryża w najlepszej cenie w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Plus icon czytaj więcej