FOTOTAPETA W BIURZE DLA PRZYJEMNEJ ATMOSFERY PRACY

Odpowiednia fototapeta może nie tylko wizualnie poprawić Twoje środ…

czytaj więcej
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
1 - 20 z 213 Produkty

RÓŻNORODNY WYBÓR DLA KAŻDEGO GUSTU

Atrakcyjnie zaprojektowane biuro ma pozytywny wpływ na pracę i koncentrację. Odpowiednia fototapeta z efektem głębi może stworzyć produktywną atmosferę i zmniejszyć Twój osobisty stres.

SPOKÓJ I UKOJENIE: FOTOTAPETY Z WZOREM LASU

Szczególnie fototapeta z motywem lasu tworzy uspokajającą i bezstresową atmosferę. Weź głęboki oddech i zrelaksuj się na widok drzew, gdy znów pojawi się stres. Wzbogać prostą tapetę o meble w pasujących kolorach, aby pobudzić swoją motywację i cieszyć się gustownie urządzonym miejscem pracy.

PANORAMA MARZEŃ - MIEJSKA TAPETA PRZECIWKO STRESOWI

Kiedy stres w pracy bierze górę, stylowo urządzone biuro może zrobić różnicę. Dlatego też fototapety 3D z szykownymi motywami są idealne do wizualnego wzbogacenia Twojego osobistego miejsca pracy. Możesz pracować w dobrym nastroju i zmotywować się przed wieżą Eiffla lub panoramą miasta - na przykład z fototapetą o tematyce nowojorskiej.

MINIMALIZM DLA PRODUKTYWNOŚCI: TAPETY 3D W PROSTYM WZORNICTWIE

Prostota dyskretnego wystroju pozwala uniknąć rozproszenia uwagi i sprzyja koncentracji. Proste fototapety w nienachalnych odcieniach niebieskiego i zieleni nadają się szczególnie do stworzenia produktywnego środowiska pracy. Fototapeta o wyglądzie drewna lub kamienia, jak również w modnym wzorze marmuru również tworzy pozytywną atmosferę w pracy dzięki swojemu delikatnemu szykowi, a także okazuje się być niedrogą i autentyczną alternatywą dla oryginału.

ZALETY FUNKCJONALNE FOTOTAPETY

Większość fototapet to fototapety włókninowe. Posiadają one kilka indywidualnych zalet, które gwarantują Państwu zadowolenie i bezpieczeństwo. Oprócz imponującej odporności na wodę i stabilności wymiarowej, fototapety z włókniny są również przepuszczalne dla powietrza i pary wodnej. Dzięki temu możesz cieszyć się fototapetą bez żadnych problemów nawet po kontakcie z wodą. Ponadto okładziny ścienne są odporne na działanie płomieni. Zarówno aplikacja, jak i usuwanie są szybkie i łatwe, ponieważ pastę można nakładać bezpośrednio na ścianę.

JAK SZYBKO I ŁATWO NAŁOŻYĆ FOTOTAPETĘ

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas stosowania nowej tapety 3D, poniżej przedstawiamy kilka kroków, których należy przestrzegać. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe. W przypadku wystąpienia nierówności należy je wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie prowadzące okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety z włókniny, szczególnie kiedy wykonane są przy użyciu poziomicy. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odległościach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jedną całość, można je teraz przeciąć po narysowanych liniach. Następnie należy wyrobić klej do tapet z włókniny i nałożyć go w paski za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz zacząć nakładać pierwszą część fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi. Należy unikać przerw i nachodzenia na siebie pasów. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

JAKOŚĆ ZA NAJWYŻSZĄ CENĘ

Nasz asortyment obejmuje wszechstronny wybór wysokiej jakości i nowoczesnych fototapet różnych renomowanych producentów, przede wszystkim A.S Création czy Walls By Patel. Dzięki fototapecie z motywem Paryża możesz więc urzeczywistnić swoją osobistą ścianę marzeń i przenieść idylliczną scenerię francuskiej metropolii do swoich własnych czterech ścian.

ZAMÓW FOTOTAPETY NAJWYŻSZEJ JAKOŚĆ W BRICOFLOR

Przekonały Cię już wszechstronne zalety tapet włókninowych? Już teraz zarezerwuj swój ulubiony produkt w sklepie internetowym BRICOFLOR! Aby wspierać Państwa w jak największym stopniu, oferujemy Państwu kilka ważnych usług - na przykład gwarancję najlepszej ceny. W przypadku większych projektów budowlanych zalecamy również złożenie zapytania o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby w ten sposób zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego. Nie przegap okazji i zamów wymarzoną fototapetę z motywem Paryża w najlepszej cenie w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Plus icon czytaj więcej