FOTOTAPETA W JADALNI - GUSTOWNE WYPOSAŻENIE

Czy to wesołe wieczory z przyjaciółmi, romantyczna kolacja przy świecach czy po prostu relaksujący posiłek po stres…

czytaj więcej
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
20 / 146 Produkty

Szukasz nowej opcji na ściany w swojej jadalni? Wówczas fototapeta okaże się idealnym rozwiązaniem, ponieważ łączy w sobie liczne zalety wizualne i funkcjonalne. Dostępne w różnych wzorach, masz gwarancję, że znajdziesz odpowiedni wystrój dla swojej jadalni. Asortyment sięga od inspirujących fototapet z obrazami, poprzez naturalne dekory z drewna i kamienia, aż po fototapety w optyce krajobrazu.

INSPIRUJĄCY EFEKT Z FOTOTAPETĄ

Możesz zacząć dzień z fototapetą z motywem owoców, która tworzy przyjemne uczucie świeżości - dla bogatego w witaminy wystroju Twojej jadalni. Szczególnie nowoczesną opcją jest fototapeta z motywem wieży Eiffla, która tworzy idealną scenerię dla romantycznej kolacji. Modną atmosferę tworzą również warianty miejskie, takie jak fototapeta z motywem Nowego Jorku. Albo co powiesz na mapę świata jako tapetę? W ten sposób można kulinarnie podróżować po świecie, a jednocześnie nadać jadalni indywidualny charakter.

DOMOWA ATMOSFERA DZIĘKI AUTENTYCZNYM FOTOTAPETOM

Nie bez powodu realistyczne tapety 3D są uważane za klasykę pokryć ściennych, ponieważ nie tylko tworzą nowoczesny styl, ale również okazują się tanią i stabilną alternatywą w porównaniu do oryginału. W ten sposób drewniana tapeta tworzy rustykalną atmosferę. W połączeniu z meblami w odcieniach ziemi tworzy się efekt przyziemny, ale jednocześnie świadomy stylu. Z kolei fototapeta w optyce kamienia wygląda niezwykle efektownie i otwiera nieograniczone możliwości aranżacyjne w zakresie gustownego wyposażenia jadalni. Indywidualną i niezwykle stylową opcję znajdziesz w fototapecie w betonowym wyglądzie, który jest szczególnie przydatny w połączeniu ze szlachetnymi niuansami, takimi jak czerwień bordo.

MALOWNICZA ATMOSFERA DZIĘKI FOTOTAPETOM W OPTYCE KRAJOBRAZU

Uspokajający efekt fototapety z lasem, długotrwałe wakacyjne uczucie fototapety z motywem plaży lub idylliczny wygląd fototapety z wodospadem - inspirowane naturą tapety 3D zawsze okazują się odpowiednią opcją dla świadomego stylu wystroju jadalni.

FOTOTAPETA – WIELOFUNKCYJNA DEKORACJA ŚCIENNA

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo w szczególności tapety włókninowe, które okazują się zdecydowanie korzystną opcją. Po pierwsze, fototapeta z włókniny jest trudnopalna, a także przepuszcza powietrze i parę wodną. Posiada również imponującą wodoodporność i stabilność wymiarową, dzięki czemu możesz cieszyć się swoją fototapetą bez żadnych problemów nawet po latach użytkowania i kontaktu z wodą. Nakładanie i usuwanie tapet z włókniny jest szybkie, bezpieczne i proste, ponieważ ściana może być bezpośrednio pokryta pastą podczas montażu.

BEZPIECZNIE I SZYBKO PRZYKLEJ FOTOTAPETĘ

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas montażu nowej tapety 3D, poniżej przedstawiamy kilka kroków, które należy wykonać. Zanim zaczniesz, upewnij się, że podłoże jest suche i równe, ale także sprężyste i chłonne. W przypadku wystąpienia nierówności należy je wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie pomocnicze okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu tapety, szczególnie wykonane przy użyciu poziomicy. Powinny one zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odstępach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału, jeśli jest. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jednym kawałku, można je teraz rozciąć wzdłuż zaznaczonych linii. Następnie należy wyrobić klej do tapet włókninowych i nałożyć go za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz rozpocząć nakładanie pierwszej części fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi i unikać przerw i nachodzenia na siebie. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę. Pęcherzyki powinny się wywijać na zewnątrz. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

THE BEST OF THE BEST - FOTOTAPETY RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW

Aby zapewnić Państwu jak najlepsze perspektywy przy projektowaniu jadalni, w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo bogaty wybór nowoczesnych i wysokiej jakości tapet 3D renomowanych producentów, przede wszystkim A.S Création i Walls By Patel.

GUSTOWNE FOTOTAPETY DO STYLOWEJ JADALNI W SKLEPIE INTERNETOWYM BRICOFLOR

Funkcjonalne zalety i atrakcyjny design sprawiają, że fototapety są idealnym rozwiązaniem dla nowocześnie urządzonych jadalni, dlatego też oferujemy Państwu szeroki wybór atrakcyjnych fototapet w różnych wzorach. Aby wesprzeć Cię jak najlepiej, oferujemy Ci kilka korzyści - na przykład naszą gwarancję najlepszej ceny, dzięki której kupisz swoje nowe fototapety w najlepszych cenach. W przypadku większych projektów budowlanych zalecamy również do złożenia zapytania o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby w ten sposób zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz się z nami skontaktować poprzez e-mail, telefonicznie lub za pomocą naszego formularza  kontaktowego. Nie zwlekaj i zamów pożądaną fototapetę do swojej jadalni w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Plus icon czytaj więcej