Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Gwarancja najlepszej ceny
Usługa darmowej próbki
Gerflor

Luksusowe podłogi winylowe

Gerflor Senso Samoprzylepne Premium "0909 Balade Honey"


 • Przyjazna instalacja DIY

 • Wykończenie powierzchni PUR +

 • Klasa użytkowa 31

 • 12 lat gwarancji


87,80 zł za m²
odpowiada
216,87 zł
za pakiet
z VAT
Dostawa: 120,00 zł do zamówienia
Czas dostawy: 8-10 dni roboczych
Suma:216,87 zł
 • Minimalna ilość zamówienia 4 pakiety = 867,48 zł
Podobne produkty
Cechy produktu
 • Przydatność do ogrzewań podłogwych
  Przydatność do ogrzewań podłogwych
 • Antystatyczne wyposażenie
  Antystatyczne wyposażenie
 • Oznakowanie CE
  Oznakowanie CE
 • Nadające się do ponownego przetworzenia
  Nadające się do ponownego przetworzenia
 • Bfl-s1 (B1)
  Bfl-s1 (B1)
Gerflor Senso Samoprzylepne Premium "0909 Balade Honey"

W ramach nowego i innowacyjnego portfolio produktów, Gerflor prezentuje teraz swoją najnowszą kolekcję samoprzylepnych podłóg winylowych: Gerflor Senso Samoprzylepne Premium. Ta designerska podłoga łączy w sobie łatwość obsługi z wysoką wytrzymałością i stylowym wzornictwem, a tym samym przekonuje we wszystkich zastosowaniach swoimi praktycznymi cechami. Jedną z zalet jest klasa użytkowa 31, która wyróżnia tę podłogę jako idealnie pasującą do użytku we własnych czterech ścianach. Produkty tej klasy użytkowej można łatwo zainstalować nie tylko w sypialni lub salonie, ale również w łazience lub kuchni, ponieważ są odporne na wilgoć. Jednym z powodów jest antypoślizgowa powierzchnia, która zapobiega ześlizgiwaniu się po powierzchni podłogi. Ponadto, podłoga jest na tyle stabilna, że można jej używać zarówno w mało intensywnie uczęszczanych powierzchniach komercyjnych, jak i do użytku domowego. Dotyczy to na przykład zastosowania w mniejszych pokojach hotelowych, gdzie kompleksowy design przekonuje przytulnym designem. Solidna jakość jest wielką zaletą winylowych podłóg, ponieważ są one w stanie wytrzymać rygory, którymi obarcza je codzienne życie.
Ponieważ podłoga dostępna jest w formacie podłużnej deski o wymiarach 18,1 x 121,9 cm oraz w formacie płytek kwadratowych o wymiarach 61 x 61 cm, wszystkie możliwości projektowania są dla Państwa dostępne. Uzyskaj dostęp do świata autentycznych dekorów drewnianych lub wykonaj podłogę kuchenną w zwodniczo prawdziwym wzornictwie płytek, które jest wzorowane na szykownych dekorach kamiennych. Oprócz bardziej naturalnych wzorów, można również zamówić Gerflor Senso Samoprzylepne Premium w estetycznych dekorach barokowych, nadając swoim pokojom prawdziwie indywidualny charakter. Ale niezależnie od tego, gdzie chcieliby Państwo położyć tę podłogę, zawsze korzystają Państwo ze specjalnego wykończenia powierzchni PUR +. Powleka wykładzinę podłogową impregnatem przeciwbrudzeniowym, co znacznie ułatwia regularne czyszczenie.
Dodatkowo Gerflor Senso Self-Adhesive Premium sprawdza się dzięki niezawodnej metodzie mocowania, dzięki czemu podłoga ta nadaje się do wszystkich projektów związanych z poprawą jakości życia w domu. W celu prawidłowego montażu należy pozwolić, aby podłoga aklimatyzowała się przez 48 godzin, aby dostosować się do panującej temperatury pokojowej. W międzyczasie należy sprawdzić powierzchnię pod kątem nierówności i oczyścić ją z brudu i zanieczyszczeń. Nierówności należy skorygować za pomocą odpowiedniego wypełniacza. W przygotowaniu producent zaleca również własny podkład firmy. Po zakończeniu wszystkich przygotowań wystarczy usunąć folię ochronną z tyłu poszczególnych paneli i umieścić ją w żądanej pozycji i lekko docisnąć. Dzięki praktycznym właściwościom ogrzewania podłogowego dla systemów ciepłej wody użytkowej można dodatkowo połączyć podłogę wzorniczą Gerflor z odpowiednim ogrzewaniem podłogowym.

Dane techniczne
Properties
Styl
Średnie drewno
Klasa użytkowa
Klasa użytkowa 23 , Klasa użytkowa 31
Przydatność obiektowa
Tak
Spód
Samoprzylepne
Ulepszana powierzchnia
PUR+
Całkowita waga
4.660 g/m²
Warstwa użytkowa
0,30 mm
Wgniecienie resztkowe
≤ 0,10 mm
Stabilność wymiarowa
≤ 0,10 %
Ścieralności
T
Trwałość kolorów przy działaniu światła
≥ 6
Grubość całkowita
2,5 mm
Wymiary
18,4 x 121,9 cm
ilość w opakowaniu
11 desek = 2,47 m²
Klasyfikacja ogniowa
Bfl-s1 (B1)
Poprawa odgłosów kroków
5 dB
Wärmeleitfähigkeit [MERGE]
0,25 W/(m.k)
Układanie
Samoprzylepne
Budowa
Winyl

Służymy poradą!

Pytania? Wątpliwości? Nasz kompetentny zespół chętnie Ci doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniego produktu. Ułożymy dla Ciebie indywidualną ofertę lub omówimy warunki umowy. Nie czekaj, zadzwoń do nas lub napisz! 

0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30

Bartosz Woźniak
Doradca