SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Interface New Horizons II "5592 Amaryllis"Image maximise icon
Interface New Horizons II "5592 Amaryllis"Image maximise icon
Interface New Horizons II "5592 Amaryllis"Image maximise icon
  • Płytki dywanowe klasy użytkowej 33
  • 18 różnych kolorów
  • Łatwy montaż (bez kleju)
  • 23 dB silna izolacja od dźwięków uderzeniowych
45,63 zł za płytkę
182,52 zł za m²
Produkt dostępny tylko w opakowaniach po 20 płytki dywanowe
Produkt dostępny tylko w opakowaniach po 20 płytki dywanowe
Delivery icon
Wysyłka: 

70,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

7-10 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Opis produktu
Arrow icon

Wszystko o Interface New Horizons II "5592 Amaryllis"

Wysokiej jakości, samonakładające się płytki dywanowe o fantastycznym stosunku ceny do jakości - tym właśnie charakteryzuje się uniwersalna kolekcja New Horizons II renomowanego producenta Interface. Jakość tuftowanej pętli składa się z perfekcyjnie skoordynowanego współgrania przędzy i różnych kolorów - naturalnie barwionych przędzy w celu uzyskania szczególnie trwałego blasku kolorów. W rezultacie powstaje eleganckie cętkowanie, które nadaje głębi odcieniom kolorów i sprytnie ukrywa drobne zabrudzenia. Samopodkładające się płytki dywanowe Interface są dostępne w 18 różnych kolorach. Paleta barw obejmuje klasyczne szarości i brązy, bogatą paletę błękitów, fascynujące szmaragdowe zielenie oraz ognistą, ciemną czerwień. Ponadto płytki tekstylne w różnych wariantach można łączyć ze sobą, tworząc w ten sposób całkowicie indywidualne światy kolorów. Ponieważ podłogę można układać w jednym kierunku, ale także w szachownicę, możliwe są różne efekty wizualne nawet przy układaniu w jednym kolorze. Jakość płytek dywanowych w niczym nie ustępuje atrakcyjnemu wyglądowi: odporna na ścieranie i wytrzymała, ta podłoga jest odporna nie tylko na użytkowanie w pomieszczeniach prywatnych, ale także na duże natężenie ruchu publicznego w sektorze kontraktowym (klasa użytkowania 33). Oprócz powierzchni tekstylnej, szczególne uczucie komfortu zapewnia również lepsza akustyka pomieszczenia, którą zawdzięczamy właściwościom dźwiękochłonnym New Horizon II. Dźwięk uderzenia jest zredukowany nawet o 23 dB! Czy to kółka od krzeseł, czy ogrzewanie podłogowe na bazie ciepłej wody, dzięki odpowiedniemu dopasowaniu ich zastosowanie nie będzie stanowiło problemu z tą kolekcją. Wysoka jakość doświadczonego producenta Interface dla płytek dywanowych do samodzielnego układania gwarantuje, że dzięki New Horizons II będą się Państwo długo cieszyć tą wysokiej jakości podłogą. Co więcej, montaż tej podłogi jest dziecinnie prosty: samonakładające się płytki dywanowe są nie tylko szybkie i łatwe w transporcie, ale można je również błyskawicznie ułożyć bez konieczności klejenia. Innowacyjny system TacTiles, który zamienia pojedyncze płytki wykładziny w spójną, "pływającą" wykładzinę, zapewnia pewne mocowanie płytek. Jest też mniej odpadów niż w przypadku tradycyjnych wykładzin. Brak płynnych klejów chroni Twoje zdrowie i środowisko. Jest to również zgodne z ogólną świadomością ekologiczną Interface, która sama zoptymalizowała produkcję, stosując środki zapobiegające powstawaniu odpadów i szkodliwych dla środowiska chemikaliów.

Dane techniczne
Arrow icon