Płytki dywanowe New Horizons II - Szerokie możliwości zastosowań

Wyobraź sobie, że otrzymujesz niecodzienną możliwość urządzenia kilku rodzajów wnętrz, mając do d…

czytaj więcej

Niezależnie więc od tego, czy interesuje Cię zmiana otoczenia Twojego miejsca pracy w domu, dużej przestrzeni użytkowej czy korytarza w korporacji, płytki New Horizons II otwierają szeroką gamę alternatyw, za każdym razem sprawdzając się w swojej roli spójnej koegzystencji z resztą wystroju w danym miejscu. To w Twojej gestii leży decyzja, na motyw przewodni jakiego miejsca je wybierzesz!

Intensywność barw i tradycyjne wzornictwo - Postaw na wyrazistość w estetyce wnętrza

Płytki dywanowe z kolekcji New Horizons II to przede wszystkim klasyka w najlepszym wydaniu - zarówno w aspekcie gamy kolorystycznej, jak i rodzaju wzornictwa. Delikatny, lekko rozgałęziony kształt płytki doskonale wpisuje się w minimalistyczną stylistykę biurową, która bazuje na nowoczesnym podejściu do estetyki wnętrz. Około 18 dostępnych odcieni barw, w tym szarości, błękity, turkusy, czerwienie i beże, to wyjątkowa propozycja, z której możesz czerpać inspiracje odpowiadające Twoim zapotrzebowaniom na design danego pomieszczenia. Warto nadmienić, że płytki New Horizons II, dzięki swojemu połączeniu modernizmu i tradycji stają się uniwersalną kolekcją, zaprojektowaną z myślą o szerokim zastosowaniu - bez względu na to, na jaki odcień dostępny w naszej palecie się zdecydujesz. Na ich przykładzie bowiem bardzo dobrze widać, jak (mimowolnie!) stare i nowe może nie tylko iść ze sobą w parze, ale świetnie się w swoim zestawieniu uzupełniać.

Właściwości techniczne płytek New Horizons II przedłużają ich żywotność

Płytki dywanowe z serii New Horizons II charakteryzują się stojącymi na wysokim poziomie właściwościami technicznymi. Ich bogata specyfikacja pozwala na utrzymanie produktu w niezwykle dobrym stanie przez długie lata, nawet biorąc pod uwagę wzmożoną intensywność ich eksploatacji na dużych przestrzeniach użytkowych. Każda z dostępnych płytek posiada wymiary 50x50 cm. Ciężar ich runa wynosi około 550 g/m2, natomiast wysokość oscyluje w granicach 2.3 mm. Certyfikaty, którymi odznaczono i wyróżniono płytki (między innymi The Indoor Climate Label), są świadectwem ich jakości, która jest sprzężona z ekologiczną świadomością projektowania - tak, aby produkt i jego użytkowanie funkcjonowały z myślą nie tylko o konsumencie, ale i środowisku.

New Horizons II bardzo dobrze znoszą nacisk i opór toczenia krzeseł obrotowych, a także cięższych mebli lub sprzętów obecnych we wnętrzach różnego typu. Dodatkowo charakterystyczna dla nich jest utrzymująca się na wysokim poziomie antypoślizgowość, antystatyczność, a przede wszystkim niska podatność na strzępienie - co pozwala cieszyć się ich użytkowaniem przez długi czas, przy ciągłym zachowaniu dobrego stanu. Płytki mają w swojej zawartości stuprocentowy nylon - materiał niezwykle wytrzymały i idealnie współpracujący z ogrzewaniem podłogowym, które może zostać zamontowane, co jest umożliwione przez  przystosowanie produktu.

Montaż płytek dywanowych New Horizons II bezproblemową drogą do sukcesu

Montaż płytek wykładzinowych zalecamy zwykle do wykonania specjalistom w tym fachu. Bezproblemowe przejście przez wszystkie jego etapy umożliwia ich wiedza i doświadczenia. W całej akcji montażowej liczą się najdrobniejsze szczegóły, a także etap, który bezpośrednio poprzedza właściwe działanie - odpowiednie i bezpieczne przygotowanie podłoża. Jeśli chcesz w pełni uczestniczyć w pracach nad realizacją projektu, pamiętaj, że lepiej skonsultować każdy pomysł czy rozwiązanie z osobą nadzorującą pracę ekipy. Płytki Interface można montować według dwóch zalecanych sposobów: monolitycznego i ćwierćobrotowego. Ważne, aby przed przystąpieniem do niezbędnych prac zadbać również o dobre warunki przechowywania samych płytek - to zaprocentuje później brakiem komplikacji przy ich układaniu na oczyszczonym, wyprofilowanym i osuszonym podłożu.

BRICOFLOR - Twoje przyjazne miejsce do zakupu płytek wykładzinowych New Horizons II!

Pamiętaj, że zamawiając płytki New Horizons II w sklepie BRICOFLOR otrzymujesz gwarantowane rabaty i atrakcyjne okazje, które w dużej mierze ułatwią Ci dokonanie zakupu. Nie musi on wiązać się z kolosalnymi kosztami, ale łączyć w sobie zarówno niską cenę, jak  i niezmiennie wysoką jakość. Zachęcamy do skorzystania z opcji zamówienia darmowych próbek, pozwalającą na szybsze podjęcie decyzji i dokonaniu wyboru pomiędzy różnymi seriami. To z pewnością przydatna alternatywa dla wszystkich tych, którzy wolą namacalnie sprawdzić dany produkt, a jednocześnie nie chcą marnować czasu na dojazd do stacjonarnej siedziby sklepu. Jesteśmy również w stanie przygotować specjalnie dla Ciebie spersonalizowaną ofertę, aby spełnić wszystkie Twoje wymagania i oczekiwania, dbając o indywidualne potrzeby i preferencje. Masz pytanie dotyczące specyfikacji technicznej kolekcji? A może nurtują Cię wątpliwości związane z jego użytkowaniem? Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy Ci w każdym problemie - nasi konsultanci są w pełnej dyspozycyjności i zajmą się kierowanymi przez Ciebie do nas zapytaniami. 

Plus icon czytaj więcej