Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Płytki dywanowe New Horizons II - szeroka możliwość koncepcji i zastosowań

Wyobraź sobie, że otrzymujesz niecodzienną możliwość urządzenia kilku rodzajów wnętrz, mając do dyspozycji jedną kolekcję płytek dywanowych. Nieprawdopodobne? A jednak! Płytki wykładzinowe New Horizons II stanowią doskonały przykład wielofunkcyjnego zastosowania: w pomieszczeniach użytku komercyjnego, sklepach, biurach typu “open” oraz prywatnych. Dzięki swojej uniwersalności, mogą zostać poddane rozmaitym koncepcjom estetycznym i stać się wyjątkowym elementem budującym aranżację wnętrza.

Dowiedz się więcej

Interface New Horizons II

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 8 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Niezależnie więc od tego, czy interesuje Cię zmiana otoczenia Twojego miejsca pracy w domu, dużej przestrzeni użytkowej czy korytarza w korporacji, płytki New Horizons II otwierają szeroką gamę alternatyw, za każdym razem sprawdzając się w swojej roli spójnej koegzystencji z resztą wystroju w danym miejscu. To w Twojej gestii leży decyzja, na motyw przewodni jakiego miejsca je wybierzesz!

Intensywność barw i tradycyjne wzornictwo - postaw na wyrazistość w estetyce wnętrza

Kolekcja płytek dywanowych New Horizons II to przede wszystkim klasyka w najlepszym wydaniu - zarówno w aspekcie gamy kolorystycznej, jak i rodzaju wzornictwa. Delikatny, lekko rozgałęziony kształt płytki doskonale wpisuje się w minimalistyczną stylistykę biurową, która bazuje na nowoczesnym podejściu do estetyki wnętrz. Około 18 dostępnych odcieni barw, w tym szarości, błękity, turkusy, czerwienie i beże, to wyjątkowa propozycja, z której możesz czerpać inspiracje odpowiadające Twoim zapotrzebowaniom na design danego pomieszczenia. Warto nadmienić, że płytki New Horizons II, dzięki swojemu połączeniu modernizmu i tradycji stają się uniwersalną kolekcją, zaprojektowaną z myślą o szerokim zastosowaniu - bez względu na to, na jaki odcień dostępny w naszej palecie się zdecydujesz. Na ich przykładzie bowiem bardzo dobrze widać, jak (mimowolnie!) stare i nowe może nie tylko iść ze sobą w parze, ale świetnie się w swoim zestawieniu uzupełniać.

Właściwości techniczne płytek New Horizons II przedłużają ich żywotność

Płytki dywanowe New Horizons II charakteryzują się stojącymi na wysokim poziomie właściwościami technicznymi. Ich bogata specyfikacja pozwala na utrzymanie produktu w niezwykle dobrym stanie przez długie lata, nawet biorąc pod uwagę wzmożoną intensywność ich eksploatacji na dużych przestrzeniach użytkowych. Każda z dostępnych płytek posiada wymiary 50x50 cm. Ciężar ich runa wynosi około 550 g/m2, natomiast wysokość oscyluje w granicach 2.3 mm. Certyfikaty, którymi odznaczono i wyróżniono płytki (między innymi The Indoor Climate Label), są świadectwem ich jakości, która jest sprzężona z ekologiczną świadomością projektowania - tak, aby produkt i jego użytkowanie funkcjonowały z myślą nie tylko o konsumencie, ale i środowisku. New Horizons II bardzo dobrze znoszą nacisk i opór toczenia krzeseł obrotowych, a także cięższych mebli lub sprzętów obecnych we wnętrzach różnego typu. Dodatkowo charakterystyczna dla nich jest utrzymująca się na wysokim poziomie antypoślizgowość, antystatyczność, a przede wszystkim niska podatność na strzępienie - co pozwala cieszyć się ich użytkowaniem przez długi czas, przy ciągłym zachowaniu dobrego stanu. Płytki mają w swojej zawartości stuprocentowy nylon - materiał niezwykle wytrzymały i idealnie współpracujący z ogrzewaniem podłogowym, które może zostać zamontowane, co jest umożliwione przez  przystosowanie produktu.

Montaż płytek dywanowych New Horizons II bezproblemową drogą do sukcesu

Montaż płytek wykładzinowych zalecamy zwykle do wykonania specjalistom w tym fachu. Bezproblemowe przejście przez wszystkie jego etapy umożliwia ich wiedza i doświadczenia. W całej akcji montażowej liczą się najdrobniejsze szczegóły, a także etap, który bezpośrednio poprzedza właściwe działanie - odpowiednie i bezpieczne przygotowanie podłoża. Jeśli chcesz w pełni uczestniczyć w pracach nad realizacją projektu, pamiętaj, że lepiej skonsultować każdy pomysł czy rozwiązanie z osobą nadzorującą pracę ekipy. Płytki New Horizons II można montować według dwóch zalecanych sposobów: monolitycznego i ćwierćobrotowego. Ważne, aby przed przystąpieniem do niezbędnych prac zadbać również o dobre warunki przechowywania samych płytek - to zaprocentuje później brakiem komplikacji przy ich układaniu na oczyszczonym, wyprofilowanym i osuszonym podłożu.

BRICOFLOR - Twoje przyjazne miejsce do zakupu płytek wykładzinowych New Horizons II!

Pamiętaj, że zamawiając płytki New Horizons II w sklepie BRICOFLOR otrzymujesz gwarantowane rabaty i atrakcyjne okazje, które w dużej mierze ułatwią Ci dokonanie zakupu. Nie musi on wiązać się z kolosalnymi kosztami, ale łączyć w sobie zarówno niską cenę, jak  i niezmiennie wysoką jakość. Zachęcamy do skorzystania z opcji zamówienia darmowych próbek, pozwalającą na szybsze podjęcie decyzji i dokonaniu wyboru pomiędzy różnymi seriami. To z pewnością przydatna alternatywa dla wszystkich tych, którzy wolą namacalnie sprawdzić dany produkt, a jednocześnie nie chcą marnować czasu na dojazd do stacjonarnej siedziby sklepu. Jesteśmy również w stanie przygotować specjalnie dla Ciebie spersonalizowaną ofertę, aby spełnić wszystkie Twoje wymagania i oczekiwania, dbając o indywidualne potrzeby i preferencje. Masz pytanie dotyczące specyfikacji technicznej kolekcji? A może nurtują Cię wątpliwości związane z jego użytkowaniem? Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy Ci w każdym problemie - nasi konsultanci są w pełnej dyspozycyjności i zajmą się kierowanymi przez Ciebie do nas zapytaniami. 

✓ Interface New Horizons II w najlepszej cenie 

 ✓ Darmowe próbki 

✓ Indywidualne oferty