Laminat Joka - Wysokiej jakości podłoga w różnych stylach

Jako ekspert w dziedzinie produktów drewnianych, tradycyjna niemiecka firma Jordan z własną marką Joka oferuje

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Od dębu do betonu: Nowoczesna podłoga laminowana w wielu odsłonach

Joka dzieli swoją podłogę laminowaną na kategorie Classic i Deluxe. Technicznie jednak klasyczne dekory nie są w żaden sposób gorsze od ich luksusowych odpowiedników - wszystkie kolekcje zostały nagrodzone, co najmniej klasą użytkową 31 i dlatego idealnie nadają się do obiektów mieszkalnych i komercyjnych o ograniczonym natężeniu ruchu. Joka w pełni stoi za jakością swoich produktów, dlatego udziela wieloletniej gwarancji producenta, w zależności od kolekcji. Można, więc oczekiwać trwałej podłogi laminowanej na lata.

Joka 331 ND Madison to jedna z najpopularniejszych klasycznych kolekcji. 16 dekorów w jasnych i średnich odcieniach przyciąga szczególnie tych, którzy nie mogą nasycić się tradycyjnym wyglądem laminatu. Joka 532 FD Skyline mocno z tym kontrastuje: kolekcja opiera się na deskach z autentycznymi wzorami płytek w różnych odcieniach szarości, które doskonale współgrają z nowoczesnymi meblami. Kamienny wygląd sprawia, że ​​tworzenie industrialnego mieszkania staje się proste! Joka 533 LDX Westside nie tylko zachwyca swoją luksusową jakością i niesamowitą długością deski (aż 1845mm), ale także najwyższą klasą użytkowania dla obszarów komercyjnych (NK 33). Dzięki tej eleganckiej posadzce możesz wizualnie urozmaicić swoją powierzchnię i polegać na jej pierwszorzędnej trwałości.

Różne laminaty dla indywidualnych potrzeb

Oprócz projektu, wymiary i wykończenia powierzchni paneli laminowanych w znacznym stopniu przyczyniają się do końcowego wyglądu pomieszczenia. Dlatego właśnie kolekcje Joka oferują szeroką gamę formatów, które można wybrać w zależności od wymiarów lokalu i pożądanego efektu wizualnego. Dekory o wielobarwnym wyglądzie nadadzą żywą i pełną energii atmosferę. Warianty jednobarwne zapewniają klasyczną atmosferę i optycznie powiększają twoje pokoje. Ale nawet miłośnicy aktualnych trendów muszą przyznać, że trudno przejść obojętnie obok pomieszczenia, w którym zamontowane są panele laminowane Joka.

Specjalna konstrukcja laminatu

Przez lata laminat miał złą reputację i nie mógł dotrzymać kroku parkietowi, w zakresie odporności na wodę. Wysokiej jakości podłoga laminowana Joka pokazuje, że role się odwróciły. Dzięki wytłaczanej powierzchni trudno będzie odróżnić panele laminowane od prawdziwego drewna. Różne struktury podkreślają indywidualny wygląd dekorów i tworzą niesamowicie wiarygodny efekt naturalnego drewna. W kolekcji znajdziesz różne wzory struktur, takie jak zabytkowa lub olejowana struktura.

Wybierając laminaty Joka, możesz być pewien, że producent nie szczędzi wysiłków, by produkować unikatowe i przemyślane kolekcje, a nie przypadkowe produkty.

Specjalnie zastosowana struktura nie tylko poprawia efekt wizualny laminatu, ale także tworzy dodatkowe odczucia podczas użytkowania podłogi. Właśnie dlatego deski Joka są zwykle fazowane na długich krawędziach lub dookoła, dzięki czemu dyskretne połączenia są widoczne po położeniu laminatu. na ogólnym obrazie. Zbieg ten prowadzi do nadania panelom do złudzenia podobnego wyglądu desek z naturalnego drewna i powoduje to, efekt głębi, szczególnie w przypadku ekspozycji na światło.

Jordan: Niemiecka jakość praktykowana od trzech pokoleń

Historia Jordan rozpoczyna się w 1919 r. - w tym czasie firma Kassel rozpoczęła lokalny handel drewnem. Przez dziesięciolecia przekształciła się w międzynarodowego dostawcę podłóg m.in. drewnianych z ponad 60 oddziałami.

Rodzinna firma zatrudnia obecnie ponad 1000 osób, z czego około 150 pracuje na terenie Szwajcarii, Włoch i Polski. Firma Jordan zawdzięcza swój stały wzrost przede wszystkim wysokim standardom jakości, które znajdują odzwierciedlenie w jej produktach. Każdy, kto miał złe doświadczenia z tanimi laminowanymi podłogami z marketów budowlanych i dyskontów, będzie zachwycony wysokiej jakości laminatem Joka!

Świadomość ekologiczna i odpowiedzialność społeczna

Jordan nie osiada na laurach, lecz wykorzystuje swoją wysoką pozycje na rynku by wprowadzać pozytywne zmiany w społeczeństwie. Dowodzi to fundacja założona w 1994 roku, W. i L. Jordan Foundation, która działa we współpracy z odpowiednimi ośrodkami, które kształcą nowe talenty rzemieślnicze. Jednocześnie Joka wspiera pracowników Fundacji oraz klientów, którzy są w potrzebie.

Zrównoważony i przyjazny dla środowiska rozwój stanowią ważny kamień węgielny zarządzania korporacyjnego. Dlatego Joka używa wyłącznie certyfikowanych surowców z lasów zarządzanych w zrównoważony sposób, do produkcji swojego laminatu. Z tego powodu, wszystkie produkty zostały odznaczone pieczęcią Blue Angel, przyznawaną produktom ekologicznym. Wysoka zawartość naturalnych materiałów, które są wykorzystywane do produkcji laminatów Joka, sprawia, że jest to doskonały produkt dla rodzin ze zwierzętami i dla alergików. Podłogi laminowane nie zawierają zmiękczaczy, dlatego jest bezpieczna i idealnie sprawdzi się w przedszkolach.

Laminaty Joka są proste i szybkie w montażu

Produkty Joka  montowane są jako instalacja pływająca. Płyty są połączone poprzez łatwy w obsłudze system click, bez dodatkowych narzędzi ani kleju. Szczegółowe instrukcje instalacyjne laminatów Joka są dostosowane do każdej kolekcji. Opisują krok po kroku jak dokonać montażu oraz najczęściej popełniane błędy podczas układania laminatu.  Instalacja pływająca jest idealna dla osób, które na co dzień nie mają do czynienia z kładzeniem podłóg, a zdecydowały się na jej samodzielny montaż . Dużym plusem podłóg laminowanych jest możliwość łatwego demontażu, dzięki temu będziesz mógł do woli redekorować i przebudowywać swoje pomieszczenia.

W przeciwieństwie do wszystkich zwykłych laminatów ze sklepów budowlanych, laminaty Joka mają minimum 7 mm grubości. Dzięki temu połączenia click są bezpiecznie i mocno zamocowane. Dlatego nie musisz denerwować się, że uszkodzisz deski podczas montażu! Zbiory Joka charakteryzują się dobrym przewodnictwem cieplnym, dzięki czemu można je łatwo połączyć z ogrzewaniem podłogowym.

Znajdź odpowiedni laminat Joka dla Ciebie i zamów tanio online!

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu Joka i wybierz laminaty, które będą służyć Ci na lata. Zakupu łatwo dokonasz w naszym sklepie, gdzie zawsze możesz liczyć na najatrakcyjniejszą ofertę, dzięki gwarancji najniższej ceny i  wysokiej jakości obsługę klienta. Jeśli nie jesteś pewny wzoru lub odcienia, który chcesz wybrać możesz skorzystać z naszej darmowej oferty próbek. Możesz zamówić do ośmiu próbek, a my wyślemy je do Ciebie, byś mógł zdecydować w zaciszu swojego domu. Planujesz większe zakupy? Skontaktuj się z nami a postaramy się przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę. Możesz dotrzeć do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego, e-maila lub telefonu. Jeżeli nie jesteś pewien, który laminat będzie najodpowiedniejszy, nasze porady mogą Ci pomóc w wyborze. Po prostu wyślij nam wiadomość! Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej