PARADOR BASIC: PODŁOGA LAMINOWANA JAKOŚĆ RÓWNA CENIE

Jeśli chcesz cieszyć się naturalną atmosferą w swoich pokojach bez konieczności wydawania ogromnych sum pieniędzy, to

PODŁOGI LAMINOWANE FIRMY PARADOR W RÓŻNYCH WZORACH

Abyś mógł podążać za własnymi pomysłami przy urządzaniu swoich czterech ścian, producent oferuje Ci wybór ponad 40 dekorów, z których możesz wybrać swój ulubiony. Kolekcja prezntuje wszelkie możliwe łączenia kolorystyczne i zawiera deski w różnych odcieniach szarości, beżu i brązu. Można również wybierać spośród różnych powierzchni: Oprócz klasycznych desek z wiejskiego domu, można również uzyskać estetyczne podłogi okrętowe z dwoma lub trzema listwami, zgodnie z życzeniem. Różnorodność dekorów dopełniają różne reprodukcje drewna, takie jak dąb, jesion, kasztan czy orzech. Wszystkie deski mają dopasowaną fakturę powierzchni, dzięki czemu wyglądają jeszcze bardziej autentycznie. Niektóre wersje zdobywają również punkty dzięki otaczającym krawędzie skosom, które tworzą dyskretne połączenia między deskami, dzięki czemu podłoga laminowana Parador jest prawie nie do odróżnienia od podłogi z prawdziwego drewna.

RÓŻNE FORMATY DLA RÓŻNYCH POTRZEB

Nową kolekcję można podzielić na trzy selekcje: Basic 200, Basic 400 i Basic 600. Różnią się one nieznacznie danymi technicznymi i charakteryzują się własnym formatem. Deski Basic 200 i Basic 400 mają taką samą długość i szerokość, ale te drugie są o milimetr grubsze, a więc nieco bardziej wytrzymałe. Basic 600, z drugiej strony, koncentruje się na szerszych deskach, które są oferowane w dwóch różnych długościach. Te tak zwane deski zamkowe punktują luksusowym wyglądem, który możesz wykorzystać do modernizacji swoich pomieszczeń.

IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA POMIESZCZEŃ MIESZKALNYCH

Podłogi laminowane Parador zostały specjalnie zaprojektowane do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i dlatego mogą być tam wykorzystywane. Zgodnie z przyznaną klasą użytkowania 23, można ją stosować w lekko i mocno eksploatowanych pomieszczeniach mieszkalnych, korzystając z jej dużej trwałości. W ten sposób można urządzić zarówno sypialnię, jak i jadalnię czy przedpokój. Deski Basic 200 mogą być stosowane również w pokojach hotelowych, natomiast deski Basic 400 i Basic 600 nadają się nawet do pomieszczeń o średnim obciążeniu. Należą do nich np. małe sklepy lub sale konferencyjne. Ochrona przed pęcznieniem wzdłuż krawędzi desek przyczynia się do dłuższej żywotności. Dzięki temu wykładzina podłogowa jest mniej wrażliwa na wilgoć, a więc nie prowadzi bezpośrednio do niepożądanych odkształceń materiału.

ŁATWY MONTAŻ DZIĘKI SYSTEMOWI SAFE-LOCK PRO FIRMY PARADOR

Abyś nie musiał wydawać pieniędzy zaoszczędzonych na zakupie bezpośrednio na drogiego rzemieślnika, podłoga laminowana została wyposażona w praktyczny system zatrzaskowy Safe-Lock Pro. Oznacza to, że również majsterkowicze mogą samodzielnie wykonać instalację bez konieczności poświęcania dużej ilości czasu i wysiłku. Na krawędziach desek znajdują się złącza zatrzaskowe, które można połączyć ze sobą w kilku prostych krokach. Oznacza to, że nie potrzebujesz ani kleju, ani specjalnych narzędzi, aby zainstalować swoją nową podłogę. W razie potrzeby można połączyć deski z wodnym ogrzewaniem podłogowym i w ten sposób zapewnić sobie ciepłą powierzchnię do chodzenia.  Jest to ​możliwe dzięki możliwości zastosowania ogrzewania podłogowego. Ponieważ przy zastosowaniu systemu click zawsze pozostaje niewielka szczelina pomiędzy podłożem a podłogą, kroki mogą powodować nieprzyjemny hałas. Z tego powodu przy tej formie instalacji pływającej należy zawsze stosować izolację akustyczną jako podkład. Zapobiega to rozprzestrzenianiu się hałasu, a tym samym zmniejsza ryzyko powstania sporów między Państwem a sąsiadami z powodu zanieczyszczenia hałasem.

ZAMÓW PARADOR BASIC ONLINE W BRICOFLOR JUŻ TERAZ!

Atrakcyjne produkty podstawowe Parador Basic można zamówić kilkoma kliknięciami w sklepie BRICOFLOR. Otrzymują Państwo nasz kompletny asortyment w doskonałej cenie - to właśnie obiecuje nasza gwarancja najlepszej ceny. Jeśli masz problemy z wyborem dekoru, nasza bezpłatna usługa próbek może Ci pomóc. Po prostu wybierz do sześciu interesujących Cię dekorów, a my wyślemy je do Twojego domu jako małe próbki. Jeśli chcieliby Państwo bezpośrednio zająć się dużym projektem podłogi, możemy zapewnić Państwu indywidualną wycenę. W tym celu należy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta za pomocą naszej infolinii lub formularza kontaktowego. Oczywiście możesz również wysłać do nas e-mail. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy dotyczące zamówienia, chętnie pomożemy Ci w ich rozwiązaniu. Dlatego nie wahaj się z nami skontaktować!

Plus icon czytaj więcej