PARADOR CLASSIC: WYTRZYMAŁA PODŁOGA LAMINOWANA W WIELU WZORACH I KOLORACH

Wysokiej jakości podłogi laminowane o ponadczasowym wzornictwi…

czytaj więcej
20 / 32 Produkty

WIELOPŁASZCZYZNOWE PODŁOGI LAMINOWANE O KLASYCZNYM WYGLĄDZIE

Podłogi laminowane Parador stanowią doskonałe połączenie naturalnych powierzchni i klasycznej elegancji. Możesz wybrać swój ulubiony wzór z około 50 dekorów o wyglądzie drewna i w ten sposób wizualnie wzbogacić swoje pomieszczenia. W ten sposób można w pełni dostosować podłogę do istniejących mebli, ponieważ asortyment obejmuje podłogi w wielu różnych wariantach. Deski w kolorze bogatego brązu dodają ciepła, a ciemne wersje inspirują szlachetnym wyglądem. Obok regularnych wzorów, takich jak deska wiejska czy podłoga okrętowa, producent oferuje Państwu laminat o wyglądzie deski. Obejmuje to warianty z wzorem przypominającym prawdziwą drewnianą podłogę w układzie kostki, jak również nietypowe kombinacje cienkich i szerokich listew.

REALISTYCZNE POWIERZCHNIE

Ale nie tylko pod względem kolorystyki Parador udowadnia, jak bardzo uniwersalne mogą być podłogi laminowane. Nowa kolekcja obejmuje dziesięć różnych struktur, w które wyposażona jest warstwa wierzchnia. Możesz wybrać deski o eleganckiej powierzchni lub mocno ziarniste deski, które zapewniają rustykalny charakter. Dzięki wyrafinowanemu wzornictwu podłoga sprawia wrażenie, że stąpamy po prawdziwych drewnianych deskach. W zależności od dekoru, ogólny wygląd jest dodatkowo uszlachetniony przez fugi, które uzyskuje się dzięki skosom na całym obwodzie krawędzi.

NIEZAWODNIE Z LAMINATEM PARADOR

Podłogi laminowane Parador mają także wiele zalet technicznych. Dzięki swoim pierwszorzędnym właściwościom mogą wytrzymać wiele naprężeń i obciążeń przez wiele lat, nie tracąc nic ze swojego wyglądu. Potwierdzeniem tego jest przyznanie klasy użytkowania 32, która oznacza średnio uczęszczaną powierzchnię handlową. Oznacza to, że wszystkie podłogi z tej kolekcji nadają się do takich miejsc jak hotele czy sale konferencyjne. Możesz tego typu podług używać w dużych domach towarowych bez obawy o ewentualne uszkodzenia. Powierzchnia desek jest szczególnie odporna na zarysowania, dzięki czemu na długo zachowuje swój atrakcyjny wygląd. Pomaga w tym również dobra odporność na światło, która przeciwdziała blaknięciu kolorów. Podczas produkcji Parador przywiązuje dużą wagę do warunków przyjaznych środowisku, dlatego jego podłogi są certyfikowane znakami PEFC i Blue Angel. Wskazują one, że użyte drewno pochodzi ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Dodatkowo producent zapewnia swoim deskom podwójną ochronę przed wilgocią: z jednej strony krawędzie mają zabezpieczenie przed pęcznieniem, z drugiej strony deska jest impregnowana deska rdzeniowa. Ogień również nie stanowi zagrożenia dla podłogi, ponieważ jest ona trudnopalna zgodnie z klasą ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1.

SAMODZIELNE UKŁADANIE DESEK Z SYSTEMEM SAFE-LOCK PRO

Jeśli samodzielne wykonywanie projektów remontowych sprawia Ci ogromną przyjemność, Parador Classic to doskonały wybór. Zintegrowany system Safe-Lock Pro umożliwia szybki i łatwy montaż laminatu, nawet jeśli posiadasz tylko podstawowe umiejętności manualne. Poszczególne deski można łączyć ze sobą bez użycia kleju, umieszczając złącza zatrzaskowe wewnątrz siebie. W razie potrzeby możesz połączyć podłogę z wodnym ogrzewaniem podłogowym, aby zapewnić swoim stopom dodatkowy komfort. Aby odgłosy chodzenia nie były uciążliwe, należy zastosować izolację akustyczną jako podkład. Dzięki temu kroki stawiane na deskach nie powodują uciążliwego hałasu, który mógłby przeszkadzać w relaksie lub skoncentrowanej pracy.

ODKRYJ PARADOR CLASSIC W SKLEPIE BRICOFLOR!

Decydując się na Parador Classic, wybierasz prawdziwie uniwersalne urządzenie, które możesz elastycznie wykorzystywać w różnych pomieszczeniach. Wszystkie dekory znajdziesz w BRICOFLOR, zaufanym sklepie internetowym z wykładzinami ściennymi i podłogowymi. Przed zakupem nie musisz porównywać wielu ofert, ponieważ dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny kupisz produkty w najlepszej cenie. Przy dużych ilościach zamówień można zaoszczędzić jeszcze więcej, otrzymując od nas indywidualną wycenę. Z naszym serwisem można skontaktować się za pomocą poczty elektronicznej, infolinii dla klientów lub formularza kontaktowego. Chętnie pomożemy Państwu również w wyborze odpowiedniej podłogi. Pomocny może być również nasz serwis bezpłatnych próbek. Dzięki niemu możes zamówić próbki swoich ulubionych dekorów do domu, zanim zdecydujesz się na złożenie zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty lub procesu zamawiania, prosimy o kontakt. Czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej