szukaj search on website
Porada eksperta
0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30
Help icon
KONTAKT

PARADOR ECO BALANCE: PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA PODŁOGI LAMINOWANE DO POMIESZCZEŃ MIESZKALNYCH

Dla wszystkich tych, dla których ochrona środowiska jest sprawą bliską sercu, Parador przedstawia w swojej nowej kolekcji wielokrotnie nagradzane podłogi laminowane, które wyróżniają się swoimi ekologicznymi właściwościami. Jednocześnie podłogi Parador Eco Balance wyróżniają się ogromną trwałością, dlatego też otrzymują Państwo gwarancję producenta na co najmniej 15 lat, jeśli będą Państwo użytkować je we własnych czterech ścianach.

PARADOR ECO BALANCE: PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA PODŁOGI LAMINOWANE DO POMIESZCZEŃ MIESZKALNYCH

Dla wszystkich tych, dla których ochrona środowiska jest sprawą bliską sercu, Parador przedstawia w swojej nowej ko…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

DESKI Z CHARAKTEREM - ECO BALANCE

Z podłogami laminowanymi Parador możesz wybierać spośród dziewięciu różnych dekorów o autentycznym wyglądzie drewna, dzięki którym wprowadzisz do swoich pomieszczeń naturalną atmosferę. Wszystkie wzory mają formę eleganckich desek o wymiarach 128,5 x 19,4 cm, które dobrze prezentują się zarówno na małych, jak i dużych powierzchniach. Ponieważ kolekcja koncentruje się na średnich odcieniach szarości i brązu, można ją elastycznie łączyć z różnymi kolorami. Niemniej jednak, paleta dekoracji wykazuje różnorodność, ponieważ zawiera rustykalne wzory, ale także równe i spokojne warianty. Powierzchnia desek posiada strukturę jedwabistego matu, szczotkowaną lub antycznego matu, dzięki czemu przypomina prawdziwą drewnianą podłogę. Jeśli chcesz wzmocnić ten efekt, możesz wybrać jeden z kilku wariantów z fazowaną krawędzią na całym obwodzie, gdzie pomiędzy poszczególnymi panelami widoczne są niewielkie szczeliny.

ZRÓWNOWAŻONE PODŁOGI LAMINOWANE DLA TWOJEGO DOBREGO SAMOPOCZUCIA

Jak sugeruje tytuł kolekcji, niemiecka firma zwróciła szczególną uwagę na przyjazne dla środowiska warunki produkcji podłóg Eco Balance. Producent pozyskuje drewno m.in. z ekologicznie zarządzanych lasów, dlatego laminat Parador zdobi znak PEFC. Podłoga jest niskoemisyjna i nie zawiera zanieczyszczeń, nie musisz obawiać się negatywnego wpływu na swoje zdrowie i zawsze możesz cieszyć się czystym powietrzem w pomieszczeniach. Możesz polegać na jakości dzięki znakom Blue Angel i Eco Institute. Co więcej, dzięki podłogom łatwym w pielęgnacji można zrezygnować z chemicznych środków czyszczących, które mogą powodować podrażnienia lub nieprzyjemne zapachy.

NIEZAWODNY PARTNER W REMONTACH

Jeśli chcesz przeprojektować swój dom od podstaw lub po prostu wnieść powiew świeżego powietrza do własnych czterech ścian, Eco Balance będzie najlepszym wyborem. Wszystkie warianty spełniają wymagania klasy użytkowania 23, która oznacza intensywnie użytkowane pomieszczenia mieszkalne. W związku z tym podłogę można stosować i układać na przykład w salonie, jadalni lub przedpokoju. Może być również stosowany w pomieszczeniach komercyjnych o małym natężeniu ruchu, takich jak pokoje hotelowe. Dzięki odpornej na zarysowania powierzchni i chronionym przed pęcznieniem krawędziom deski te są odporne na codzienne użytkowanie, a w dłuższej perspektywie zyskują na atrakcyjnym wyglądzie. Pomaga w tym wysoka 6-cio stopniowa odporność na światło, która zapobiega utracie koloru na skutek działania promieni słonecznych. Wreszcie, zgodność z klasą ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1 gwarantuje, że mała iskra nie spowoduje bezpośrednio pożaru.

PODŁOGI LAMINOWANE PARADOR Z PRAKTYCZNYM SYSTEMEM ZATRZASKOWYM - ŁAWTY  MONTAŻ

Jedną z głównych zalet podłóg laminowanych jest ich nieskomplikowany montaż. Przyjazna dla środowiska podłoga od niemieckiego producenta może zaoferować Państwu również tę zaletę, więc nie muszą Państwo koniecznie korzystać z pomocy profesjonalisty. Dzięki zainstalowanym połączeniom typu "click" nawet majsterkowicze mogą w krótkim czasie samodzielnie ułożyć deski i po krótkim czasie przystąpić do ich układania. Jako podkład zalecamy zastosowanie izolacji akustycznej, która gwarantuje, że odgłosy kroków nie będą później powodować niepotrzebnego hałasu. Dodatkowo należy pamiętać o pozostawieniu ok. 10 mm wolnej przestrzeni do ścian podczas montażu. Dodatkowa przestrzeń służy jako szczelina dylatacyjna i w ten sposób zapobiega wybrzuszaniu się podłogi lub nawet jej uszkodzeniu w cieplejszych temperaturach. Poprzez prawidłową instalację stwarzasz idealne warunki do korzystania z systemu ogrzewania podłogowego ciepłą wodą, aby zapewnić swoim stopom odrobinę komfortu w codziennym życiu.

ZAMÓW PARADOR ECO BALANCE W SKLEPIE BRICOFLOR JUŻ TERAZ!

Jeśli chcesz upiększyć swój dom najwyższej klasy podłogą laminowaną Parador Eco Balance, możesz ją zamówić w naszym sklepie internetowym. Wystarczy kilka kliknięć, aby znaleźć w naszym asortymencie odpowiednią dekorację do swojego projektu renowacyjnego i zabezpieczyć ją bezpośrednio w doskonałej cenie dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny. Jeśli nie możesz zdecydować się na jeden z dwóch dekorów, masz możliwość skorzystania z naszej bezpłatnej usługi próbek. Dzięki temu można zamówić próbki kilku dekorów, a następnie porównać je ze sobą. Jeśli potrzebujesz wzoru w dużych ilościach, być może uda Ci się uzyskać od nas indywidualną ofertę. W takim przypadku wystarczy wysłać do nas zapytanie pocztą elektroniczną lub poprzez formularz kontaktowy. Oczywiście możesz również skontaktować się z nami poprzez naszą infolinię dla klientów. Nasi kompetentni eksperci chętnie udzielą Państwu pomocy w razie jakichkolwiek sugestii lub pytań. Dlatego nie wahaj się i skontaktuj się z nami!

Plus icon czytaj więcej