Close icon

PARADOR TRENDTIME: LAMINAT DLA ŚWIADOMEGO STYLU WYPOSAŻENIA WNĘTRZ

Prawie żadna inna kolekcja nie jest tak uniwersalna jak czytaj więcej

1 - 3 z 3 Produkty

SZEROKIE MOŻLIWOŚCI PROJEKTOWANIA DZIĘKI TRENDTIME

Nowe dzieło niemieckiej firmy składa się w sumie z sześciu selekcji, oznaczonych numerami 1, 3, 4, 5, 6 i 8 i zawierających deski o różnych wymiarach. Obejmuje on również szeroki zakres różnych wzorów, więc nie musisz iść na kompromis, jeśli chodzi o wyposażenie. Dla klasycznego stylu można wybierać spośród różnych wersji w formie desek, które są dostępne nawet w formacie XXL o długości 220 cm i szerokości 24,3 cm. Ponadto w kolekcji dostępne są wersje z tradycyjną i francuską jodełką, które prezentują się wyjątkowo elegancko. Możesz osiągnąć prosty wygląd z pomocą różnych dekorów w wyglądzie kamienia bez konieczności narażania stóp na zimną powierzchnię płytek ceramicznych. Jeśli chcesz dać upust swojej kreatywności, możesz łączyć poszczególne warianty ze sobą i w ten sposób wypełniać swoje pomieszczenia indywidualnymi wzorami.

TRWAŁE PODŁOGI LAMINOWANE DO UŻYTKU KOMERCYJNEGO I MIESZKANIOWEGO

Pomimo różnych formatów oferowanych w kolekcji, wszystkie otrzymały klasę użytkowania 32. Pokazuje to, że mogą one sprostać nawet wysokim wymaganiom stawianym przez powierzchnie komercyjne o średnim przeznaczeniu. Dzięki temu laminat może być bez problemu stosowany w pokojach hotelowych, a nawet w małych butikach. Oczywiście z wyjątkowej trwałości desek można skorzystać również we własnych czterech ścianach i położyć je w strefie wejściowej lub w salonie. Antystatyczne wykończenie gwarantuje, że ani Ty, ani Twoje urządzenia elektryczne nie zostaną uszkodzone przez przeskakujące ładunki elektryczne.  Jeszcze większe bezpieczeństwo zapewnia trudnopalność zgodną z klasą ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1, co oznacza, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby stosować ją w pomieszczeniach komercyjnych. Dodatkowo wykładzina ta charakteryzuje się podwyższoną odpornością na wilgoć, którą zawdzięcza połączeniu zabezpieczenia przed pęcznieniem krawędzi z impregnowaną płytą nośną.

PODŁOGA PRZYJAZNA DLA ŚRODOWISKA

W dzisiejszych czasach ochrona środowiska staje się coraz ważniejsza nie tylko dla konsumentów, ale również dla producentów. Jeśli ekologiczna produkcja jest dla Państwa czynnikiem decydującym przy zakupie pokrycia podłogowego, mogą Państwo bez wahania wybrać laminat firmy Parador. Posiada odznaczenia Blue Angel i PEFC, dzięki czemu przekonuje swoimi ekologicznymi właściwościami. Obydwa certyfikaty potwierdzają, że deski są wykonane z drewna pochodzącego ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Ponadto, powietrze w pomieszczeniach pozostaje niezanieczyszczone, ponieważ podłoga charakteryzuje się niską emisją zanieczyszczeń. Dzięki tej wiedzy możesz w każdej chwili odetchnąć z ulgą!

ŁATWY W MONTAŻU LAMINAT FIRMY PARADOR

Niekoniecznie potrzebujesz pomocy profesjonalisty, aby zainstalować deski. Wzdłuż krawędzi posiadają praktyczne połączenia typu click, dzięki którym można je łączyć bez konieczności użycia kleju. Aby instalacja pływająca przebiegła bezproblemowo, należy zastosować odpowiedni podkład izolacyjny. W ten sposób można się upewnić, że odgłosy kroków na laminacie nie będą później powodować hałasu. Podczas układania laminatu należy pamiętać o pozostawieniu ok. 10 mm wolnej przestrzeni pomiędzy laminatem a ścianami, aby zapewnić wystarczająco dużą szczelinę dylatacyjną. Jeśli chcemy ogrzewać pomieszczenia za pomocą ogrzewania podłogowego, warto zastosować system grzewczy oparty na ciepłej wodzie. W porównaniu z ogrzewaniem elektrycznym podgrzewa ono podłogę powoli i delikatnie, dzięki czemu nie ma ryzyka jej uszkodzenia. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się przytulnym ciepłem w swoim domu lub lokalu, nie martwiąc się o konieczność wymiany desek po krótkim okresie użytkowania.

ZAMÓW PARADOR TRENDTIME W BRICOFLOR!

Nowoczesny i wysokiej jakości laminat Parador Trendtime wzbudził Twoje zainteresowanie? Możesz łatwo zapoznać się z różnymi dekorami odwiedzając nasz sklep internetowy. Jeśli trudno Ci się zdecydować na jakiś wariant, możesz skorzystać z naszego bezpłatnego serwisu próbek. Dzięki tej usłudze można zamówić próbki kilku wzorów, które można porównać w wolnej chwili w domu. Kiedy już znajdziesz odpowiednią podłogę dla swojego projektu, możesz ją od nas otrzymać w atrakcyjnej cenie dzięki naszej sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny. Możesz uzyskać dodatkowe rabaty, jeśli kupisz bezpośrednio większe ilości produktu. W takim przypadku możesz poprosić o indywidualną ofertę od naszego zespołu serwisowego. Możesz skorzystać z naszego formularza kontaktowego, infolinii dla klientów lub wysłać do nas e-mail. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również w przypadku wątpliwości co do wyboru lub problemów z zamówieniem. Nasi kompetentni eksperci czekają na Państwa wiadomość!

Plus icon czytaj więcej