Gerflor Senso 20 Lock - Panele winylowe click na medal

Projekty renowacyjne mogą zajmować dłuższy czas. Szczególnie układanie nowej wykładziny podłogowej może być trudne.…

czytaj więcej

Gerflor Senso 20 Lock - Ciesz się komfortem życia

Oprócz aranżacji mebli i ścian, wygląd podłogi ma również znaczący wpływ na wygląd pomieszczenia. Dekory imitujące drewno tworzą przytulne wrażenie, są nowocześnie i eleganckie. Drewno i kamieńnie są idealnymi materiałami na podłogę, dlatego kolekcja Gerflor Senso 20 Lock łączy w sobie wyjątkowy design z technicznymi zaletami podłogi winylowej. Rezultatem jest doskonałe połączenie atrakcyjnej powierzchni i funkcjonalnych właściwości technicznych, która nada Twojemu wnętrzu szyku i stylu.

Przyjazny dla użytkownika montaż paneli na click zapewnia również, że można się obejść bez pomocy profesjonalisty i zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas. Panele winylowe click z kolekcji Gerflor Senso 20 Lock będą doskonałym partnerem przy renowacji. Pozwól się zainspirować i stwórz ekscytujące wnętrze już dziś!

Panele winylowe click w najpiękniejszej formie

Gdy myślimy o naturalnym wzorze podłogi, zazwyczaj najpierw przyhodzi nam do głowy parkiet lub płytki. Jednakże, podczas gdy parkiet wymaga dużo uwagi w zakresie czyszczenia i pielęgnacji, solidne płytki są trudne do ułożenia. Podłoga winylowa jest znacznie łatwiejsza w użyciu. Panele winylowe click z kolekcji Gerflor Senso 20 Lock łączy w sobie wizualne zalety naturalnych materiałów z zaletami winylu. Dzięki nowoczesnym procesom druku i tłoczenia, wysokiej jakości powierzchnie paneli trudno odróżnić od prawdziwego drewna i kamienia. Wyjątkowa autentyczność jest szczególnie widoczna w szczegółowym odwzorowaniu najdrobniejszych ziaren i eleganckich struktur kamiennych.

Naturalnie pięknę - Gerflor Senso 20 Lock panele winylowe click imitujące drewno

Klasyczna imitacja drewna prezentuje się znakomicie w każdym pomieszczeniu. Bez względu na to, czy jest to ciemny brąz i silne ziarno, czy też białawe drewno o delikatnej strukturze, wykładzina podłogowa doskonale komponuje się z istniejącymi koncepcjami pomieszczeń i może być łączona z różnymi stylami wyposażenia mieszkań. Kolekcja Gerflor Senso 20 Lock posiada 8 ekskluzywnych reprodukcji drewna, które dzięki szerokiej gamie kolorystycznej stanowią idealne rozwiązanie dla przytulnych pomieszczeń mieszkalnych. Kolekcja winylowa Gerflor click oferuje nie tylko wzory w kolorze średnio-brązowym, które są uniwersalnie dopasowane do każdego wnętrza, ale także bardziej nietypowe powierzchnie, dzięki którym można tworzyć atrakcyjne akcenty w pomieszczeniach. Szczególnie zachęcające są na przykład panele Gerflor Senso 20 Lock click w "1098 Dew Pearl". Nawet przy kontrastującemu wnętrzu, podłoga winylowa click imitująca drewno może być elegancko zainscenizowana i wizualnie rozjaśniać pomieszczenie.

Nowoczesny wygląd - podłoga winylowa click od Gerflor w optyce kamienia

Miłośnicy kafelków także znajdą coś dla siebie w kolekcji Gerflor Senso 20 Lock. 4 dekory w optyce kamienia nadają szczególnie dużym powierzchniom nowoczesnego charakteru. Podłogi winylowe click w kolorze szarym są uzupełnione beżowym niuansem, który nadaje im śródziemnomorskiego charakteru. Pomimo różnych wzorów, dekory te mogą być również doskonale łączone ze sobą. Na przykład, jeśli wybierzesz podłogę winylową Gerflor Senso 20 Lock click w kolorze "1099 Brickell Grey", możesz idealnie odgraniczyć otwarte przestrzenie za pomocą podłogi winylowej Gerflor Senso 20 Lock click w kolorze "1119 Brickell Dark". Te dwa kolory współgrają nie tylko ze sobą, ale także z różnymi elementami wyposażenia wnętrz. Dekory tych paneli winylowyh click mogą być w szczególnie elegancki sposób podkreślone białym wnętrzem. W ten sposób Twój salon lub jadalnia wygląda zarówno ultranowoczesnie oraz gustownie.

Zalety techniczne - Panele winylowe z systemem zatrzaskowym Gerflor Senso 20 Lock w mieszkaniu

Oprócz wspaniałego wyglądu, podłoga podłogowa musi być również solidna technicznie. Panele winylowe click z kolekcji Gerflor Senso 20 Lock o całkowitej grubości 3,40 mm będą idealnym towarzyszem dla Państwa projektu renowacji. Wysokość montażu pozwala w wielu przypadkach uniknąć zeszlifowania drzwi, przy jednoczesnym zachowaniu możliwie niskich wymagań co do podłoża. Klasa użytkowa 22 wskazuje, że te panele są szczególnie odpowiednia do instalacji w pomieszczeniach mieszkalnych o umiarkowanym natężeniu ruchu, takich jak sypialnia lub salon.

Warstwa ścieralna o grubości 0,20 mm chroni równomierny wystrój przed zarysowaniami i uszkodzeniami spowodowanymi ścieraniem. W połączeniu z powłoką powierzchniową PUR, Państwa podłoga będzie miała gładką i równie dobrą jak nowa powierzchnię nawet po latach użytkowania domowego. Gerflor wspiera to gwarancją producenta na około 10 lat dla prywatnych obszarów mieszkalnych. Jeśli nie chcesz obejść się bez podłogi winylowej click Gerflora w Twojej łazience lub kuchni, to nie ma problemu. Zgrabne deski i panele podłogowe, dzięki swojej wodoodporności, mogą być również instalowane w wilgotnych pomieszczeniach. W tym przypadku jednak zalecamy przyklejenie całej powierzchni do podłoża.

Łatwa renowacja - montaż paneli z systemem zatrzaskowym

Panele winylowe click są dobrym rozwiązaniem szczególnie dla majsterkowiczów. Sprytny montaż na click charakteryzuje się niezwykle przyjazną dla użytkownika instalacją, co oznacza, że nie potrzebujesz profesjonalisty do pomocy. Praktyczne deski i dachówki są po prostu łączone pod kątem 45° i delikatnie przesuwane pod spodem. Gdy tylko usłyszysz dźwięk kliknięcia, który nadaje podłodze jej nazwę, potwierdza to, że jest ona zakotwiczona bez spoin i ze stabilnym połączeniem. Instalacja nie wymaga ani kleju, ani podkładu izolacyjnego. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić cenny czas, ale także uniknąć zakupu drogich dodatkowych materiałów.

Staranne przygotowanie do idealnych rezultatów

W celu uproszczenia instalacji wskazane jest wykonanie kilku etapów przygotowań. Ponieważ winyl jest tworzywem termoplastycznym, podłoga powinna być umieszczona w przewidzianym do tego pomieszczeniu na 24 godziny przed montażem. W ten sposób winyl Click może się wystarczająco zaaklimatyzować i rozszerzyć do swojego rzeczywistego rozmiaru. Jeśli masz jeszcze starą wykładzinę podłogową, możesz również położyć na niej winylową podłogę Click. Instalacja jest możliwa tak długo, jak długo jest to równomierna, stała, sucha, wolna od kurzu i brudu powierzchnia. Sama wykładzina dywanowa nie nadaje się jako podkład dla tych paneli.

Zrównoważony pionier Gerflor - przyjazna dla środowiska podłoga winylowa click

Jako pionier i specjalista w dziedzinie elastycznych rozwiązań podłogowych, Gerflor dba nie tylko o dobro swoich klientów, ale także o środowisko naturalne. Producent marki stawia na zrównoważoną produkcję z delikatnymi i przyjaznymi dla środowiska procesami produkcyjnymi, które nie obciążają niepotrzebnie przyrody. Co więcej, panele winylowe click kolekcji Gerflor Senso 20 Lockw pełni przetwarzalne. W celu poprawy jakości powietrza unika się również formaldehydów, metali ciężkich, rozpuszczalników i szkodliwych środków zmiękczających. Oznacza to, że podłoga jest bezpieczna i może być zamontowana w najbardziej wrażliwych miejscach, takich jak pokój dziecięcy lub sypialnia.

Gerflor Senso 20 Lock - Kup teraz designerską podłogę winylową click w BRICOFLOR!

Czy wolą Państwo od razu zacząć remontować swoje pokoje i wybrać odpowiedni wystrój? Następnie przejrzyj obszerną kolekcję Gerflor Senso 20 Lock w naszym sklepie internetowym BRICOFLOR. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z jednym z naszych przyjaznych i kompetentnych pracowników, którzy w każdej chwili chętnie udzielą Państwu informacji drogą mailową, telefoniczną lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

W celu zaprojektowania większych pomieszczeń zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania oferty indywidualnej w naszej najlepszej cenie, dzięki gwarancji najlepszej ceny. Nie przegap tej okazji i weź swój następny projekt w swoje ręce z podłogą winylową click z kolekcji Gerflor Senso 20 Lock, w BRICOFLOR!

Plus icon czytaj więcej