Close icon

PODŁOGA WINYLOWA CLICK OD PARADOR - DLA WIĘKSZEGO KOMFORTU I ŁATWOŚCI W CODZIENNYM ŻYCIU!

Podłoga winylowa z systemem click jest prawdopodobnie jednym z najbardziej popularnych pokryć podłogowych ze wszystkich. P…

czytaj więcej
1 - 8 z 8 Produkty

PODŁOGA MONTOWANA NA CLICK - ZALETY

Podłogi winylowe wyposażone w system zatrzaskowy mają kilka ważnych zalet. Układanie z klejem wymaga pewnej dozy kunsztu, aby w końcu powstał harmonijny obraz całości. Podłogi winylowe przebyły długą drogę. Początkowo były to wyroby podwórkowe, obecnie ludzie stawiają na poręczne deski, które można szybko i łatwo układać. Za pomocą prostego "kliknięcia" deski są zahaczane o siebie nawzajem. Proces ten nie wymaga specjalistycznej wiedzy i może być z łatwością przeprowadzony przez laików. Co więcej, uszkodzenia poszczególnych paneli nie stanowią już problemu! W przypadku pękniętych lub uderzonych desek, pojedyncze usunięcie jest bezproblemowe.

WYMARZONA PODŁOGA ZA JEDNYM KLIKNIĘCIEM - LAMINATY WINYLOWE PARADOR

W celu montażu podłogi na click ważne jest, aby panele zostały ułożone z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem w przewidzianym miejscu montażu. Najlepiej układać je w małych stosikach obok siebie. To pomaga im się zaaklimatyzować i zapobiega późniejszemu pękaniu. Ponieważ przechowywanie odbywa się zazwyczaj w chłodniejszym miejscu, takim jak garaż lub patio, ważne jest, aby pozwolić deskom rozwinąć się do ich rzeczywistych rozmiarów. Laminaty winylowe Parador można wtedy dość łatwo zamontować. Zazwyczaj są one wyposażone w płytę główną HDF. To pozwala na zainstalowanie winylu nawet na nierównych podłogach i oszczędza irytujące prostowania podłoża. Ponadto wzmocnienie sprawia, że konstrukcja podłogi jest bardziej wytrzymała i lepiej znosi większe obciążenia. Zintegrowana warstwa korka znacznie poprawia również akustykę powierzchni. Izolacja od dźwięków uderzeniowych jest już zawarta w warstwie środkowej panela firmy Parador i nie musi być dodatkowo kupowana. Ochrona przed pęcznieniem zapobiega wnikaniu wilgoci.

MECHANIZM SAFE-LOCK PRO CLICK - OPATENTOWANY SYSTEM FIRMY PARADOR

System zatrzasków Safe-Lock PRO opracowany specjalnie przez firmę Parador oferuje najprostszy montaż z zachowaniem stabilności. Mechanizm zatrzaskowy jest wbudowany bezpośrednio w płytę główną. Dzięki temu uzyskuje się szczególnie wysoką dokładność dopasowania. Zapewnia to płynne przejścia między deskami i nieograniczoną równość powierzchni. Niezmiennie wysoka stabilność połączeń między poszczególnymi deskami tworzy trwale piękny rezultat. Ogólnie rzecz biorąc, system Safe-Lock PRO sprawia, że instalacja jest całkowicie precyzyjna i pomaga zaoszczędzić ogromną ilość czasu.

NATURA JAKO NAJWAŻNIEJSZY PUNKT - ZRÓWNOWAŻONY WINYL

Środowisko naturalne jest szczególnie ważną kwestią dla firmy Parador. W odniesieniu do swoich podłóg winylowych, firma postawiła sobie za zadanie tworzenie produktów trwałych i przyjaznych dla środowiska. Charakteryzują się one bezpośrednią świadomością środowiska naturalnego i są świadomi swojej odpowiedzialności wobec przyszłych pokoleń. W centrum uwagi znajduje się wyraźnie zrównoważona produkcja i niskoemisyjne pozyskiwanie materiałów. Krótkie drogi transportu i wykorzystanie materiałów nadających się do recyklingu są czynnikami decydującymi o wygranej podłóg winylowych Parador. Kontrolowane źródła zaopatrzenia umożliwiają przejrzysty powrót materiałów do środowiska. Na przykład, Parador wspiera lasy poprzez ponowne zalesianie naturalnych materiałów. Ponadto produkują swoje laminaty winylowe bezpośrednio na miejscu. Wszystkie podłogi winylowe są produkowane w Niemczech i Austrii  i dlatego obiecują wysoką jakość i przyjazny dla natury wygląd.

GŁOS PRZECIWKO KRYZYSOWI KLIMATYCZNEMU

Parador nie tylko aktywnie angażuje się w ochronę środowiska poprzez swoje podłogi winylowe produkowane w sposób zrównoważony. Studencka inicjatywa Plant-for-the-Planet została założona przez studentów, aby przeciwdziałać kryzysowi klimatycznemu. Zamiast rozwlekłych dyskusji i wykładów, skupiają się na aktywnym działaniu i współtworzeniu przyszłości. Z tego powodu sadzą drzewa w każdym kraju na świecie. Parador jest zaangażowany w projekt i wspiera młodych ekologów. Razem z Paradorem dzieci zasadziły już w sumie 107 587 drzew. Ale to bynajmniej nie jest koniec historii! W każdym kraju ma zostać zasadzony łącznie milion nowych drzew. Razem z uczniami Parador wypowiada wojnę kryzysowi klimatycznemu!

ZAMÓW LAMINAT PARADOR CLICK JUŻ TERAZ!

Jeśli nie możesz się oprzeć wielu zaletom podłóg Parador, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Twoja wymarzona podłoga jest tylko o kilka kliknięć od Ciebie. Jeśli potrzebujesz indywidualnej porady, po prostu skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub przez nasz formularz kontaktowy. Przyjazny i kompetentny pracownik z przyjemnością pomoże Ci i poprowadzi Cię w drodze do idealnego projektu podłogi. Niezależnie od tego, jaką podłogę ostatecznie wybierzesz, zawsze będziesz mógł skorzystać z naszej gwarancji najlepszej ceny. Chętnie przedstawimy Państwu również indywidualną ofertę na większe ilości. Już teraz zdecyduj się na stylową podłogę winylową i skorzystaj z wszechstronnych możliwości jej zastosowania. Przekształć swój dom w nieporównywalne miejsce dobrego samopoczucia dzięki elastycznym podłogom designerskim!

Plus icon czytaj więcej