Close icon

Kolekcja Wineo 1000 Stone - podłoga winylowa o szlachetnym stylu

Kolekcja Stone Wineo 1000 oferuje kamienne dekoracje w rozmaitych odmianach. Niezależnie od tego, czy jest to chłodny szar…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

1 - 0 z 0 Produkty

Naturalne dekory kamienne spełniają najwyższe wymagania projektowe

Kamienne dekoracje w kolekcji Wineo 1000 Stone przekonują przede wszystkim atrakcyjnym wzornictwem. Projekt "Wine Scouraro Slate" oferuje pokrycie w głębokim, ciemnoszarym odcieniu, dzięki czemu każdy pokój zyska na elegancji i szyku. Wraz z wariantem Wineo 1000 Stone "Manhattan Factory" otrzymasz panele w nowoczesnym i chłodnym odcieniu szarości, który harmonijnie skomponuje się z urbanistycznym projektem wnętrz. Ciekawy odcień Wineo 1000 Stone "Venice Harbour", oferujący podłogę w ciepłym beżowym tonie, będzie stanowił podstawę dla wnętrz o klasycznym wyglądzie. Z tą kolekcją nie będziesz się nudzić!

Szeroki zakres zastosowań z Wineo 1000 Stone

Wszystkie dekory kamienne z kolekcji Wineo 1000 Stone mają klasyfikację użytkową 32, dlatego też są odpowiednie do użytku w pomieszczeniach prywatnych i komercyjnych. Solidna konstrukcja podłogi jest zaprojektowana tak, aby sprostać codziennym wymaganiom w domu jak i wysokiemu natężeniu ruchu w obiektach handlowych. Nie ważne czy chodzi o kawiarnię, salę konferencyjną czy restaurację – Wineo 1000 Stone spisze się na medal. Panele sprawdzą się także w korytarzach oraz pomieszczeniach narażonych na wilgoć.  Korzystanie z krzeseł biurowych nie ma żadnego wpływu na podłogi Wineo, bowiem powierzchnia jest odporna na wszelkie zarysowania. Powierzchnia PU zabezpiecza podłogę przed trudnymi zabrudzeniami, uszkodzeniami oraz zarysowaniami. Dzięki temu powierzchnia jest łatwa w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości, co znacznie oszczędzi Twój czas i wysiłek.

Wytrzymałe podłogi winylowe o wysokiej jakości technicznej

Panele winylowe Wineo 1000 Stone są wyjątkowo trwałe i mają grubość 5 mm. Dostępny rozmiar to 85,9 x 39,7 cm. Wariant klejony jest dostępny w rozmiarze 86,2 x 40,2 cm i ma grubość około 2,2 mm. Powierzchnia podłóg 1000 Stone jest antypoślizgowa, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Klasyfikacja ogniowa Cfl-s1 spełnia najwyższa standardy bezpieczeństwa na wypadek pożaru. Podłoga może być zamontowana na systemie ogrzewania podłogowego, w celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej przyjemności korzystania. Podłoga wiernie oddaje wygląd kamienia, a jednak pod stopami poczujesz przyjemne ciepło. Powierzchnia podłogi LVT jest odporna nie tylko na zarysowania i uszkodzenia, ale także na blaknięcie pod wpływem promieni słonecznych, UV ≥7. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji i zaawansowanej technologii, podłogi z serii Wineo 1000 Stone będą służyć Ci przez długie lata.  

Wybierz zgodnie z naturą – podłogi BIO to wyjątkowe pokrycie dla Twojego pomieszczenia

Wzrastajaca świadomość dotycząca stanu naszego środowiska oraz najnowsze technologie pomagające w zmniejszeniu negatywnego wpływu produkcji na naszą planetę sprawiają, że klienci i producenci coraz chętniej i częściej sięgają po produkty BIO. Wybory te dotyczą nie tylko zdrowej żywności czy odzieży fair-trade, ale także pojawiają się przy wyborze podłóg. Jeśli wyznajesz podobne wartości i dobro środowiska jest Ci szczególnie bliskie, to panele LVT Wineo 1000 Stone będa doskonałym wyborem dla Ciebie. Dlaczego? Podłogi winylowe Wineo są przede wszystkim naturalne – i nie chodzi jedynie o realistyczne odwzorowanie drewna. Podłogi są ekologiczne i całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia. Nie zawierają chloru, ani rozpuszczalników czy plastyfikatorów. Składniki biopodłóg składają się głównie z surowców odnawialnych, czyniąc je ekologicznymi. Wybierając podłogi Wineo 1000 Stone wybierasz odpowiedzialnie i świadomie, a przede wszystkim w zgodzie ze środowiskiem.

Zamontuj swoją nową podłogę winylową sam – click czy klej?

Wineo rozumie potrzeby swoich klientów i ich zmieniające się potrzeby. Dlatego oprócz szerokiego wyboru spośród odcieni i wzorów, możesz wybrać także system instalacyjny, który będzie dopasowany do Twoich indywidualnych możliwości. Możesz zdecydować się na tradycyjny system klejenia lub nowoczesny i praktyczny system zatrzasków (click). Niezależnie od podjętej przez Ciebie decyzji, powinieneś odpowiednio przygotować podłogi na nowe pokrycie. Dokładnie oczyść podłoże, usuń stare pokrycie i wyrównaj wszelkie uszczerbki za pomocą wypełniacza. Elementy możesz zamontować na suchym i równym podłożu. Zaplanuj odległość co najmniej 5 mm od wszystkich ścian i stałych elementów. Wybierając panele winylowe click, szybko połączysz panele za pomocą wpustu i pióra. Najlepiej zacznij od ułożenia pierwszego rzędu z piórem skierowanym do ściany. Następnie dopasuj stronę wpustu pod kątem 30 °z drugiego rzędu i połącz elementy za pomocą gumowego młotka. Nieocenioną zaletą podłóg LVT na click jest to, że możesz z nich skorzystać natychmiast po instalacji. Jeśli wybierzesz panele winylowe klejone, musisz wybrać odpowiedni środek mocujący. Najlepiej, aby nie zawierał rozpuszczalników i był niskoemisyjny. Aby zainstalować podłogę poprawnie, zapoznaj się z instrukcjami producenta kleju. Warstwa środka mocującego nie powinna być zbyt gruba, ani zbyt cienka. Gdy podłoże jest już gotowe, możesz układać elementy na powierzchni, odpowiednio je dociskając. Ten montaż wymaga dokładności oraz i doświadczenia w zakresie remontowania. Po ukończonym montażu, umocnij połączenie poprzez wałkowanie. Następnie odczekaj na całkowite wyschnięcie kleju.  

Kolekcja BIO podłóg winylowych Wineo 1000 Stone jest dostępna w BRICOFLOR

Jeśli marzy Ci się wytrzymała i oporna podłoga do domu lub biura, to polecamy Ci Wineo 1000 Stone. Eleganckie wzory kamienne nadadzą Twoim wnętrzom wyjątkowego charakteru i podniosą poziom prestiżu. Najlepsze właściwości techniczne spełniają standardy bezpieczeństwa i ekologii. Wybierz świadomie i zamów podłogi Wineo 1000 Stone w sklepie BRICOFLOR. Możesz najpierw skorzystać z usługi darmowej próbki, aby podjąć właściwą decyzję. W razie wątpliwości, zachęcamy Cię do kontaktu przez mail lub telefon. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania. Jeśli planujesz duże zakupy, ułożymy dla Ciebie indywidualną ofertę cenową. W BRICOFLOR zależy nam na Twojej satysfakcji i długoletnim zadowoleniu. Zaufaj nam!

Plus icon czytaj więcej