Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Perfekcyjne drewniane wzory tylko w kolekcji Wineo 800 Wood

W kolekcji Wineo 800 Wood, jak sama nazwa wskazuje, znajdziesz szeroki wybór podłóg winylowych inspirowanych drewnem, które przekonują naturalnym i realistycznym wyglądem. Kolekcja stworzona jest do wystroju stylowych wnętrz, których to elementy harmonizują ze sobą. Dekory z kolekcj Wineo 800 Wood XL mają także realistyczną wytłoczoną fakturę, która zapewni przyjemny nastrój i zbliży Cię do natury. Niezależnie od Twojego gustu czy preferowanego stylu, Wineo 800 Wood oferuje Ci atrakcyjny wygląd wnętrza, a także długoletnią satysfakcję dzięki spełnianiu najwyższych standardów jakości.

Dowiedz się więcej

Wineo 800 Wood

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Dekoracje drewniane do różnych pomieszczeń z Wineo Vinyl

Kolekcje z serii Wineo 800 Wood oferują atrakcyjne dekoracje z drewna w różnych wzorach i formatach. Wariant Wineo 800 Wood "Kopenhaga Frosted Pine" to doskonały wybór dla zwolenników nowoczesnego wystroju. Ta piękna, szara sosna nada się do wielu pomieszczeń, nie tylko domowych. Wybierając Wineo 800 "Salt Lake Oak" nadasz pomieszczeniu ciepłą i przytulną atmosferę dzięki optyce klasycznego dębu. Ten drewniany ton zapewni Ci przyjazny klimat pełen naturalności. Wzór "Sycylia Dark Oak" marki Wineo z kolekcji 800 Wood XL, to nieco odmienny wybór. Ten ciemniejszy, nowoczesny projekt w optyce dębu, nada eleganckiego i ponadczasowego wyglądu Twoim wnętrzom. Zapoznaj się z dostępnymi odcieniami w naszym sklepie BRICOFLOR i przekonaj się, że te podłogi szybko spełnią Twoje największe oczekiwania.

W salonie czy w warsztacie? Wineo 800 Wood nadaje się do każdego pomieszczenia

Czas na garść praktycznych informacji. Podłogi Wineo 800 mają klasy użytkowe 23-42 i mogą być instalowane w budynkach mieszkalnych, handlowych i przemysłowych. W pomieszczeniu prywatnym, ta podłoga zniesie również wysokie natężenie ruchu, z którym mamy do czynienia np. w salonie czy korytarzu. W sektorze komercyjnym, panele możesz układać nawet w budynkach o wysokich wymaganiach, jakimi są domy handlowe, szkoły czy duże biura. Podłogi z kolekcji Wineo 800 Wood są odpowiednie do obszarów przemysłowych o lekkim obciążeniu, np. w magazynach czy warsztatach. To szerokie zastosowanie pozostawia Ci duże pole do popisu i niemalże nieograniczone możliwości projektowe. Podłogi Wineo mogą Ci towarzyszyć w domu, w pracy i podczas czasu wolnego.

Technicznych informacji ciąg dalszy. Co jeszcze musisz wiedzieć o Wineo 800?

Panele winylowe Wineo 800 w wariancie click dostępne są w wielu rozmiarach, np. 121,2 x 18,5 cm, a także w rozmiarach XL 150,5 x 23,7 cm. Jeśli wybierzesz płytki do klejenia, dostępne rozmiary to 120 x 18 cm i 150,5 x 23,5 cm. W przypadku kolekcji Wineo 800, wierzchnia warstwa ścieralna ma grubość 0,55 mm, a zatem jest bardzo wytrzymała i odporna. Podłogi LVT Wineo 800 mogą być zamontowane na ogrzewaniu podłogowym i nadają się do montażu w wilgotnych pomieszczeniach. Dzięki wytrzymałej i funkcjonalnej powierzchni PU, panele i płytki Wineo są odporne na zarysowania, zabrudzenia oraz szkodliwe działanie promieni słonecznych. Możesz je czyścić zwykłymi środkami do pielęgnacji, a w przypadku silnego zabrudzenia - środkiem czyszczącym dedykowanym dla powierzchni PU. Wybierając kolekcje Wineo 800 dla powierzchni mieszkalnej otrzymujesz 25-letnią gwarancję producenta.

Wineo 800 Wood możesz ułożyć tak, jak chcesz!

Zanim wybierzesz interesujący Cię odcień czy też wzór, możesz także wybrać sposób montażu. Do Twojej dyspozycji mamy klasyczny montaż na klej oraz nowoczesny system click. W przypadku obu systemów, powierzchnia wymaga odpowiedniego przygotowania. Powinna być wyrównana oraz dokładnie oczyszczona i osuszona. Wszelkie uszczerbki muszą zostać wypełnione, w przeciwnym razie mogą się odznaczyć na powierzchni podłogi. Wariant click, ze względu na zwiększoną grubość, nadaje się do instalacji na płytach ceramicznych. Jeśli pomieszczenie jest już gotowe, to wystarczy dokładnie je wymierzyć, dopasować elementy do rozmiarów pomieszczenia, a następnie przystąpić do montaż zgodnie z zaleceniami producenta. Poznaj bliżej dostępne sposoby montażu:

Klasyczny: układanie z klejem

Jeśli wybierzesz podłogi LVT Wineo w systemie klejonym, musisz zastosować odpowiedni klej na podłoże. Najlepiej wybierz ten o niskiej emisji i wolny od rozpuszczalników. Pamiętaj, aby użyć odpowiedniej ilości kleju i postępować zgodnie z instrukcjami producenta. Bardzo starannie układaj panele na rozprowadzonej warstwie kleju, unikając rozciągnięć i naprężeń. Wygładź powierzchnię za ręcznej rolki dociskowej. Następnie, podłogę warto równomiernie rozwalcować za pomocą ciężkiego wałka przegubowego. Po zakończeniu układania odczekaj do momentu aż klej się zawiąże. Po tym czasie Twoja podłoga będzie gotowa do użytku.

Praktyczny i innowacyjny system kliknięć

Dzięki systemowi click, panele i płytki winylowe ułożysz szybko i łatwo. Poszczególne deski są połączone za pomocą pióra i wpustu. Układanie możesz rozpocząć poprzez ustawienie pierwszego rzędu paneli z piórem skierowanym do ściany. Kolejny rząd ułożysz poprzez delikatne dopasowanie paneli pod kątem 30 ° i powolne opuszczanie elementu.  Najszybszym i najbardziej niezawodnym sposobem na połączenie desek jest użycie gumowego młotka, aby w pełni połączyć pióro i wpust. Dużą zaletą tej metody jest fakt, że podłoga jest gotowa do użytku natychmiast po ułożeniu.

Wszystkie kolekcje z serii Wineo 800 Wood znajdziesz w sklepie BRICOFLOR!

Jeśli zapragnąłeś mieć podłogi z kolekcji Wineo 800 Wood w swoim domu czy firmie, to mamy dobrą wiadomość – wszystkie odcienie znajdziesz w naszym sklepie online. Przed dokonaniem zakupu możesz zamówić darmową próbkę wybranego wzoru, aby przekonać się do faktury i odcienia. Dla naszych klientów układamy także indywidualne oferty cenowe i zawsze szukamy korzystnych rozwiązań. W razie pytań – zadzwoń bądź napisz do nas by rozwiać swoje wątpliwości. Zaufaj BRICOFLOR i zamów podłogę, która spełni Twoje największe oczekiwania!