TER HÜRNE EARTH COLLECTION - ŚWIEŻY PARKIET DĘBOWY O NATURALNYM WYGLĄDZIE

Jeśli chcesz dodać swojemu domowi szczególny akcent natury i ożywienia, to kolekcja Earth marki Ter Hürne jest…

czytaj więcej

NATURA W TWOIM DOMU - DZIĘKI ZIEMISTEJ PALECIE BARW PARKIETU TER HÜRNE

Parkiet dębowy Ter Hürne z kolekcji Earth oferuje Państwu niepowtarzalny, autentyczny wygląd drewna w odcieniach ziemi, zapewniający przyjemne i relaksujące uczucie. W porównaniu do siostrzanej kolekcji Ter Hürne Heaven Collection, kontrast pomiędzy ciepłymi odcieniami szarości i brązu tworzy spójny i prawdziwie naturalny charakter. Ziemskie kolory desek oraz ich duży format 2390 x 200 mm nadadzą Twojemu pomieszczeniu ponadczasowy, rustykalny charakter. Najciemniejszy dekor w kolekcji pokryty jest patyną i dzięki temu zyskuje wizualną dojrzałość, nadając atmosferę skupienia i komfortu, a więc będzie idealny na przykład do gabinetu. Naturalnie olejowana powierzchnia parkietu daje kojące i delikatne odczucie. Odcienie ziemi z kolekcji Ter Hürne Earth można idealnie połączyć z niezwykłymi wzorami z kolekcji Ter Hürne Flemish Heritage. Zainspiruj się ekscytującym wzorem jodełki lub bardziej wyrafinowanym 3-klapowym fryzem z krawędzią w kolekcji Ter Hürne Earth. Pokoje dzienne wyposażone w ten gustowny parkiet zapewniają  przyjazną atmosferę.

ODPORNE NA ZUŻYCIE I BARDZO TRWAŁE DZIĘKI WYSOKIEJ JAKOŚCI

Jak każda inna wykładzina podłogowa, parkiet jest narażony na ciągłe zużycie. Kolekcja Ter Hürne Earth posiada stabilną i wytrzymałą warstwę użytkową o grubości 3,5 mm, która może wytrzymać spore obciążenia. Powierzchnia podłogi jest wykończona wysokiej jakości olejami efektowymi dla uzyskania pięknego, szczegółowego wykończenia i naturalnego wrażenia. Nie zalecamy szlifowania olejowanych desek dębowych, aby nie uszkodzić tego specjalnego wykończenia podłogi drewnianej. Zamiast tego zalecamy odnawianie wykończenia olejowego od roku do dwóch lat.

CERTYFIKOWANA JAKOŚĆ POCHODZĄCA ZE ZRÓWNOWAŻONEJ GOSPODARKI LEŚNEJ

Ter Hürne oznacza wysokie standardy jakości oraz zrównoważoną i oszczędzającą zasoby produkcję. Firma poddaje swoje parkiety regularnym testom w celu zapewnienia, że są one wolne od szkodliwych substancji i z roku na rok przechodzi je pomyślnie. Jako wieloletni posiadacz pieczęci Eco-Institut, ekspertowi w dziedzinie podłóg udało się po raz pierwszy spełnić wymagania instytutu badawczego w zakresie kolekcji Earth, dzięki zastosowaniu wędzenia i reaktywnej obróbki parkietu. Podłogi wykonane w 100% z drewna dębowego są uważane za szczególnie zdrowe dla życia i gwarantują czyste powietrze w Twoim domu. Jeśli przywiązują Państwo dużą wagę do odpowiedzialnego podejścia do natury, to podłogi drewniane Ter Hürne są dla Państwa właściwym wyborem.

ŁATWY MONTAŻ PARKIETU DZIĘKI SYSTEMOWI CLICKITEASY

Wysoka jakość nie musi być trudna w obsłudze. Podłogi z kolekcji Ter Hürne Earth mają prosty system zatrzaskowy i nie wymagają drogich narzędzi do montażu. Końcowe krawędzie desek są łączone ze sobą za pomocą systemu CLICKitEASY i trzymają się mocno na zasadzie zamka drzwiowego. Jeśli zdecydują się Państwo na montaż pływający, zalecamy dodatkowo montaż izolacji akustycznej w celu redukcji odgłosów chodzenia. Dzięki niskiemu oporowi cieplnemu parkiet Ter Hürne jest kompatybilny z wodnym ogrzewaniem podłogowym. Dzięki temu możesz cieszyć się naturalnym dotykiem podłogi boso nawet w zimie!

KOLEKCJA TER HÜRNE EARTH DOSTĘPNA W BRICOFLOR!

Poznaj czystą naturę dzięki stylowym deskom parkietowym z kolekcji Ter Hürne Earth. Dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny otrzymujesz wyszukane wzory i niezwykłe kolory w bezkonkurencyjnej cenie. Jeśli zdjęcia produktów nie są wystarczające, aby dokonać wyboru, możesz skorzystać z naszej oferty darmowej próbki.  Wyślemy je do Państwa domu, abyście mogli Państwo sami przekonać się o ich wyglądzie i pierwszorzędnej jakości. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz większych ilości produktów do swoich prac remontowych. Otrzymasz od nas indywidualną ofertę na najkorzystniejszych warunkach. Po prostu skontaktuj się z nami - telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi kompetentni eksperci czekają na Państwa wiadomość!

Plus icon czytaj więcej