Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

TER HÜRNE PRIDE OF NATURE COLLECTION - PARKIET DAJĄCY POCZUCIE OBCOWANIA Z NATURĄ

Naturalny wygląd drewna i olejowane powierzchnie dla leśnej atmosfery w Twoim domu - takie są parkiety z kolekcji Pride of Nature firmy ter Hürne. Ponadczasowe podłogi przekonują swoim wyglądem i mają wysoką odporność na zużycie oraz długą żywotność. Dzięki pierwszorzędnej jakości otrzymują Państwo wartościowy i solidny parkiet z gwarancją producenta do 30 lat przy zastosowaniu w prywatnych pomieszczeniach mieszkalnych!

Dowiedz się więcej

Ter Hürne Pride of Nature Collection

Dostępne filtry:

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

PONADCZASOWOŚĆ I ELEGANCJA Z NATURALNYM PARKIETEM TER HÜRNE

Dekory z tej kolekcji podzielone są na trzy rodzaje drewna i prezentują się w szerokiej palecie kolorystycznej naturalnych odcieni drewna. Oprócz popularnego wariantu dębowego można wybrać szlachetny orzech z kolekcji ter Hürne Pride of Nature "V06 Walnut", który zapewni przytulną atmosferę w domu, lub solidny i elegancki buk z kolekcji ter Hürne Pride of Nature "V07 Beech", który doda więcej ciepła. Od subtelnego beżu po mocny i majestatyczny tytoniowy brąz - parkiety wypełnią Twój dom żywiołowością i naturalną świeżością. Łącząc je z innymi dodatkami do domu w odcieniach ziemi, uzyskasz rustykalny klimat, którego przykładem są głównie elementy wykonane z drewna i ceramiki. Duża liczba wybranych produktów w kolekcji ter Hürne Pride of Nature gwarantuje, że znajdą Państwo swój ulubiony wzór parkietu do projektu renowacji!

PRZYJEMNY W DOTYKU I INDYWIDUALNY WYGLĄD POWIERZCHNI PARKIETU

Różne asortymenty podłóg drewnianych ter Hürne zapewniają niepowtarzalne wrażenia przyrodnicze. Na przykład, można wybrać deski dębowe w zrównoważonym asortymencie z drobnymi sękami i sporadycznie bielą. Dla kontrastu można wybrać wyrazisty, kontrastowy asortyment z widocznymi sękami. Dzięki klasycznemu kształtowi, dużym formacie 2390 x 200 mm, z kolekcją Pride of Nature firmy ter Hürne stworzysz w swoim domu dynamiczny i ponadczasowy charakter. Aby sprostać nazwie kolekcji, powierzchnie podłóg zostały zabezpieczone olejami efektowymi i wyszczotkowane w różnym stopniu, co jest przyjemnie wyczuwalne pod stopami.

ZRÓWNOWAŻONE I ZDROWE ŻYCIE Z PARKIETAMI TER HÜRNE

Parkiety z kolekcji Pride of Nature firmy ter Hürne wykonane są w 100% z drewna. Firma przywiązuje dużą wagę do odpowiedzialnego i zrównoważonego korzystania z tego cennego zasobu. Ekspert w dziedzinie podłóg z Münsterland posiada certyfikaty FSC i PEFC i przyczynia się w znacznym stopniu do ochrony lasów poprzez stosowanie wyłącznie materiałów pochodzących ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Parkiet ter Hürne posiada znak jakości eco-Institut, co oznacza, że kolekcja ta jest szczególnie niskoemisyjną wykładziną podłogową, która nie ma wpływu na powietrze w pomieszczeniach. Zarówno dąb, jak i buk oraz oczywiście orzech charakteryzują się wysoką trwałością i ogromną długowiecznością. Widać to również w wytrzymałej warstwie użytkowej o grubości 3,5 mm, którą przy normalnym zużyciu można szlifować co najmniej dwukrotnie. Należy jednak pamiętać, że kolekcja ter Hürne Pride of Nature to wyłącznie produkty olejowane, które posiadają specjalną strukturę. Aby móc dłużej cieszyć się autentycznym wyglądem parkietu, nasi eksperci zalecają, aby w ogóle nie szlifować tych podłóg i zamiast tego ponownie je olejować co rok do dwóch lat.

PROSTY MONTAŻ PARKIETU DZIĘKI SYSTEMOWI CLICKITEASY FIRMY TER HÜRNE

Wszystkie parkiety producenta ter Hürne wyposażone są w system zatrzaskowy CLICKitEASY. Dzięki opatentowanej technice łączenia nie potrzeba wieloletniego doświadczenia w rzemiośle ani drogich narzędzi czy kleju. Zgodnie z prostą zasadą zamka drzwiowego, krawędzie czołowe deski są zatrzaskiwane razem, a pióro zostaje zablokowane. Ta wygodna i prosta instalacja pozwala zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy! W przypadku tej instalacji pływającej zalecamy wcześniejsze zamontowanie izolacji akustycznej, aby maksymalnie zredukować odgłosy chodzenia. Większą stabilność parkietu można uzyskać poprzez przyklejenie go na całej powierzchni. Podłogi z kolekcji Pride of Nature firmy ter Hürne, dzięki niskiemu oporowi cieplnemu, mogą być z łatwością stosowane razem z systemem ogrzewania podłogowego z ciepłą wodą. W ten sposób powstaje ciepła powierzchnia i przyjemna atmosfera w Twoim domu, a Ty możesz cieszyć się z przyjemnego ciepła pod stopami każdego dnia!

ODKRYJ DOSKONAŁĄ JAKOŚĆ NATURY W SKLEPIE BRICOFLOR!

Jeśli zdecydujesz się na jedną ze stylowych podłóg z prawdziwego drewna z kolekcji Pride of Nature firmy ter Hürne, możesz również liczyć na naszą gwarancję najlepszej ceny! Obok zdrowej atmosfery życia i doskonałej jakości produkcji niemieckiej skorzystają Państwo również z naszych praktycznych usług - na przykład z bezpłatnego serwisu próbnego. Możesz przekonać się osobiście nawet do sześciu dekorów, wysyłając je w formie próbek do domu. Nasi kompetentni doradcy chętnie pomogą Państwu również w przypadku, gdy chcą Państwo wyposażyć w parkiet duże powierzchnie. W takim przypadku przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, która będzie również przyjazna dla Twojego portfela! Możesz skontaktować się z telefonicznie, mailowo lub wygodnie poprzez formularz kontaktowy BRICOFLOR. Cieszymy się na spotkanie z Państwem!