SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Ter Hürne Pride of Nature Collection "Dąb V03"Image maximise icon
Ter Hürne Pride of Nature Collection "Dąb V03"Image maximise icon
Ter Hürne Pride of Nature Collection "Dąb V03"Image maximise icon
Room planner icon
Planer pomieszczeń
Room planner icon
Planer pomieszczeń
Brand claim
  • 3-warstwowa podłoga statku do instalacji pływającej
  • Warstwa użytkowa 3,5 mm z wykończeniem szczotkowanym lub palonym
  • Zrównoważone sortowanie: drobne gałęzie, rozproszone części bieli
  • Szczotkowany - naturalnie olejowany
291,65 złza m²
Minimalna wielkość zamówienia 5 pakiety
Minimalna wielkość zamówienia 5 pakiety
Delivery icon
Wysyłka: 

180,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

7-10 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Opis produktu
Arrow icon

Wszystko o Ter Hürne Pride of Nature Collection "Dąb V03"

Kolekcja Pride of Nature producenta Münsterland Ter Hürne to mieszanka wysokiej jakości parkietów w autentycznych kolorach i fakturach, zapewniająca bardzo indywidualny wystrój wnętrz. Wiele dekorów wykonanych z trzech szlachetnych gatunków drewna charakteryzuje tę kolekcję skierowaną na naturę. Podłogi prezentują się w ponadczasowym wyglądzie podłogi statku, co zapewnia szczególnie dynamiczny efekt w przestrzeni życiowej. Każda deska ma solidną i trwałą warstwę ścierną o grubości 3,5 mm i jest dostępna w dużych rozmiarach 2390 x 200 mm. Naturalne wizualne wykończenie i przyjemne uczucie pod stopami uzyskuje się dzięki naturalnie naoliwionej powierzchni parkietu szczotkowanej, która jest też odpowiednia dla zwierząt.

Kolekcja skupia się na stabilnych i wyselekcjonowanych deskach dębowych w wielu odcieniach szarości i brązu, które można zastosować w różnych stylach. Szczególnie kolorowym produktem jest kolekcja Pride of Nature Ter HürneV05 Oak Tobacco Brown”, której efekt palenia jest szczególnie silny. Ciemnoczerwony dekor Hürne's Pride of Nature Collection „V06 Walnut” jest klasycznym przedstawicielem nowoczesnego drewna, które w połączeniu z meblami i elementami dekoracyjnymi w kolorze żółtym, mango lub moreli tworzy przytulną i przytulną atmosferę w Twoim domu. Innym modelem, który jest jednocześnie solidny i elegancki, a który z pewnością konkuruje z twardością mocnego dębu, jest kolekcja Hürne Pride of Nature „Buk V06”.

Dzięki tym konstrukcyjnym podłogom z drewna można oczekiwać wysokiej odporności drewna i długiej żywotności, w której ekspert od podłóg bierze swoją nazwę i daje gwarancję producenta do 30 lat na użytkowanie w salonie.

W podłogach parkietowych kolekcji Ter Hürne Pride of Nature możesz nie tylko oczekiwać najwyższej jakości, ale także ekologiczności nowego parkietu. Ekspert wspiera zrównoważone leśnictwo i podpisuje eko-Instytut ze względu na szczególnie niskoemisyjne i zdrowe żywe wykładziny podłogowe.

Dane techniczne
Arrow icon