SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

TER HÜRNE SATIN ELEMENTS COLLECTION - NATURALNY PARKIET TO POZYTYWNE NASTAWIENIE DO ŻYCIA

O tym, że parkiet nie zawsze musi wyglądać solidnie i staroświ…

czytaj więcej
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 13 z 13 Produkty

DOBRE SAMOPOCZUCIE W DOMU - DZIĘKI ZRÓWNOWAŻONYM KOLOROM PARKIETU TER HÜRNE

Kolekcja ter Hürne obejmuje 16 wysokiej jakości stylowych dekorów, głównie w jasnych kolorach. Podłogi shiplap w 3 paski prezentują się w ponadczasowej formie i dzięki symetrycznemu układowi nadają Twojemu pomieszczeniu dynamiki i ożywiają je. Obszerny format 2390 x 200 mm widocznie powiększa przestrzeń. Paleta kolorów dekorów jest bardzo obszerna i oferuje Państwu deski w przyjaznych i eleganckich odcieniach szarości, beżu, bieli i naturalnego brązu. Dzięki temu parkietowi można dodać otwartości i światła do swojego domu. Jasne kolory szczególnie dobrze współgrają z meblami i elementami wykonanymi z drewna oraz innych naturalnych materiałów.
Kolekcja ter Hürne pozostawia również swobodę wyboru preferowanego materiału. Do tego celu dostępnych jest nie mniej niż siedem wspaniałych gatunków drewna: Ponadczasowe klasyki, takie jak dąb i orzech, przyjazny buk i wiśnia, jak również harmonijnie naturalny jesion i klon zapewnią Twojemu domowi przyjazną i przytulną atmosferę.

INTERESUJĄCE POWIERZCHNIE PARKIETU DLA INDYWIDUALNEGO STYLU ŻYCIA

Parkiet z prawdziwego drewna z kolekcji Satin Elements firmy ter Hürne oferuje Państwu szerokie możliwości aranżacyjne dzięki różnorodności produktów. Podłogi dostępne są zarówno w zrównoważonych, jak i rustykalnych i impulsywnych asortymentach, które dyskretnie podkreślają i optymalnie odzwierciedlają naturalne cechy danego gatunku drewna. Aby uzyskać szczególne wrażenia kolorystyczne, dekory ter Hürne Satin Elements Collection "U06 popielato-biały" i ter Hürne Satin Elements Collection "U04 dąb szaro-biały" zostały na przykład poddane procesowi wapnowania, a ter Hürne Satin Elements Collection "U07 dąb tytoniowy brązowy" w procesie wędzenia uzyskał intensywny brązowy kolor. Wszystkie produkty są zabezpieczone lakierem, co sprawia, że ich powierzchnie są szczególnie wysokiej jakości i łatwe w pielęgnacji.

BEZTROSKIE ŻYCIE DZIĘKI ZDROWEMU PARKIETOWI TER HÜRNE

Deski ter Hürne Satin Elements Collection wizualnie zoptymalizują Państwa dom i przyczynią się do zdrowego klimatu w pomieszczeniach. Ponieważ doskonała jakość i zdrowie klientów to priorytety producenta, ekspert w dziedzinie podłóg z Münsterland poddaje swoje produkty surowym kontrolom eco-Institut i z roku na rok broni swojej odznaki. Odpowiednia pieczęć jest wskazówką, że podłoga ze zrównoważonej gospodarki leśnej charakteryzuje się szczególnie niską zawartością zanieczyszczeń i emisji. Parkiet ter Hürne wykonany jest w 100% z prawdziwego drewna, co potwierdza etykieta Real Wood Label. Dla Państwa oznacza to, że w razie potrzeby mogą Państwo bez wahania przeszlifować powierzchnię, aby nadać swoim pierwszorzędnym parkietom nowy połysk. Podłogi mają mocną 3,5 mm warstwę użytkową, która wytrzymuje co najmniej dwa cykle szlifowania przy normalnym zużyciu, nie tracąc nic na wyglądzie.

SZYBKI I NIEDROGI MONTAŻ PODŁOGI W DOMU DZIĘKI SYSTEMOWI CLICKITEASY

Kolekcja ter Hürne Satin Elements oferuje Państwu dalszą swobodę przy układaniu parkietu, ponieważ mogą Państwo wybrać pomiędzy klejeniem na całej powierzchni a układaniem jako podłoga pływająca. Jeśli zdecydujesz się na drugą opcję, to opatentowany system CLICKitEASY będzie dla Ciebie bardzo pomocny, ponieważ zgodnie z zasadą zamka drzwiowego, poszczególne deski są stopniowo łączone w podłogę za pomocą kilku zręcznych ruchów. Zalecamy, aby przed rozpoczęciem prac zamontować izolację akustyczną, dzięki czemu nie będą Państwo narażeni na uciążliwe odgłosy chodzenia w swoim domu.

KOLEKCJA TER HÜRNE SATIN ELEMENTS JUŻ DOSTĘPNA W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM!

Dzięki parkietom ter Hürne wprowadzisz do swojego domu czystą jakość i naturę. Zapoznaj się z licznymi wzorami z tej kolekcji w sklepie internetowym BRICOFLOR. Jeśli nie możesz się zdecydować pomiędzy kilkoma lekkimi i wysokiej jakości dekorami, pomoże Ci nasz serwis bezpłatnych próbek! Skompletuj do sześciu dekorów, które wygodnie wyślemy do Twojego domu i przekonaj się osobiście. Dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny, możesz być pewien, że kupujesz swoją wymarzoną podłogę w najlepszej cenie. Jeśli planują Państwo większe prace remontowe i potrzebują odpowiednio większej ilości produktów, prosimy o kontakt z naszymi kompetentnymi doradcami, którzy przygotują dla Państwa indywidualną ofertę na jeszcze korzystniejszych warunkach. W tym celu należy się z nami skontaktować - telefonicznie, pocztą elektroniczną lub poprzez formularz kontaktowy. Czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej