Close icon
Ter Hürne Satin Elements Collection "Dąb jasno-beżowy U14"Image maximise icon
Ter Hürne Satin Elements Collection "Dąb jasno-beżowy U14"Image maximise icon
Ter Hürne Satin Elements Collection "Dąb jasno-beżowy U14"Image maximise icon
Planer pomieszczeń
Room planner icon
Planer pomieszczeń
Room planner icon
Brand claim
  • 3-barowa podłoga statku do instalacji pływającej
  • Warstwa użytkowa 3,5 mm. Szczotkowane, piłowane, wapnowane, wędzone lub wklejane
  • Zrównoważone sortowanie: drobne gałęzie, pojedyncze części bielu
  • Biały - matowy lakier
295,65 złza m²
Minimalna wielkość zamówienia 5 pakiety
Minimalna wielkość zamówienia 5 pakiety
Delivery icon
Wysyłka: 

180,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

7-10 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Opis produktu
Arrow icon

Wszystko o Ter Hürne Satin Elements Collection "Dąb jasno-beżowy U14"

Chcesz więcej światła i lekkości w swoim mieszkaniu z parkietem? Wtedy podłogi kolekcji Ter Hürne Satin Elements są właśnie dla Ciebie! Wiele różnych produktów wykonanych głównie z lekkich gatunków drewna o wyglądzie podłogi statku zapewnia widoczne powiększenie pomieszczenia i wyraźne poczucie dobrego samopoczucia. Szczególną cechą tej kolekcji jest indywidualna konstrukcja powierzchni i wyrafinowanie każdej deski. W ten sposób dodatkowo wapnowana jest górna warstwa dekoru Hürne Satin Elements Collection „U06 Ash grey”. Daje to przetworzonemu drewnu zupełnie nowe wrażenie koloru, a białe pigmenty zapewniają wesołą żywiołowość w pomieszczeniu.

Deski z kolekcji Ter Hürne Satin Elements mają solidną warstwę lakieru z twardego drewna o grubości 3,5 mm, dlatego mogą być nawet dwukrotnie szlifowane przy normalnym zużyciu. Wybierając materiały, producent parkietu oferuje duży wybór gatunków drewna ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Możesz wybrać pomiędzy solidnymi i stylowymi podłogami parkietowymi z dębu, jesionu, klonu, orzecha i wiśni. Udowodniono, że wszystkie podłogi Ter Hürne charakteryzują się niską emisją spalin, a zatem są bardzo zdrowe. Potwierdza to nagrods eko-Instytutu, który regularnie poddaje wszystkie produkty ścisłej kontroli.

Kolekcja ter Hürne Satin Elements jest wyposażona w opatentowany system CLICKitEASY. Dzięki temu możesz łatwo i szybko zastosować swoją wymarzoną podłogę! Jeśli zdecydujesz się na instalację pływającą, zalecamy zastosowanie izolacji dźwiękowej odgłosów kroków, aby zminimalizować poziom hałasu. Kolejna zaleta podłóg ter Hürne - parkiet można połączyć z systemem ogrzewania podłogowego z gorącą wodą. Nigdy nie będziesz musiał rezygnować z przyjemnego ciepła pod stopami!

Drewniane podłogi z kolekcji Ter Hürne Satin Elements przekonują nie tylko swoim niezwykłym wyglądem i wrażeniem dotykowym, ale także najwyższej jakości „Made in Germany”. Dowodem na to jest niezwykła gwarancja producenta na co najmniej 30 lat na użytkowanie w pokojach prywatnych.

Dane techniczne
Arrow icon