Kontakt

Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 9 - 13

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Balsan Canopy to Bark - sposób na organizację przestrzeni z nowatorską kolekcją płytek wykładzinowych

Płytki wykładzinowe kolekcji Balsan Macro Micro Canopy to Bark to innowacyjny pomysł na zagospodarowanie przestrzeni w oryginalnym stylu. Utrzymane w nowoczesnym stylu wzornictwo to inspiracja zjawiskiem perspektywy, zmieniającej się zależnie od poziomu struktur leśnych (ściółka leśna aż po kory drzew). Dowiedz się więcej

Balsan Canopy to Bark

Wykorzystując motywy odległości i różnic ogniskowych, nasi projektanci stworzyli dla Ciebie wyjątkową kolekcję, która, opierając się na rozmaitych punktach i kątach widzenia, zachwyci Cię swoją pionierską rolą w seriach płytek dywanowych

Eksperymenty mile widziane – trzy różne opcje do wyboru w zadbaniu o estetykę Twojego wnętrza!

Kolekcja Balsan Macro-Micro Canopy to Barkto projekt będący w stanie diametralnie zmienić oblicze wielu pomieszczeń. Dobierając odpowiedni dla swojego pomysłu na aranżację wzór (Scope, Vision lub Zoom), decydujesz o nadaniu konkretnemu wnętrza indywidualnego charakteru i nietuzinkowej formy estetycznej. Scope przedstawia kąt widzenia od nieba do ziemi, Vision jest reprezentantem eskapady, natomiast Zoom – to punkt umiejscowiony w sercu kory drzew. Inspiracją przyrodą, której bogactwo i moc przyświecały tworzeniu kolekcji Balsan Macro-Micro Canopy to Bark z pewnością przypadnie Ci do gustu, jeśli jesteś zapalonym miłośnikiem częstego obcowania ze środowiskiem, lubisz otaczać się roślinami i czerpać energię z natury. Wybór należy do Ciebie – który wzór stanie się Twoim faworytem?

Oryginalna faktura i wzornictwo w kolekcji płytek dywanowych Balsan

Wszystkie możliwie dostępne warianty wzornictwa płytek wykładzinowych kolekcji Balsan Macro-Micro Canopy to Bark, to niezwykłe świadectwo wyjątkowego zmysłu estetycznego oraz dbałości o każdy detal. Seria Scope przedstawia w swojej grafice wzór koron drzew – doskonale odzwierciadlając ich falisty kształt oraz jednoczesną doniosłość, podziwianą z wysokiej perspektywy nieba. Vision zawęża natomiast punkt widzenia do elementu gałęzi, unaoczniając w swojej strukturze charakterystyczne nieregularności ich kształtów. Chcesz znów zmienić kąt? Zwróć uwagę na wzór serii Zoom – koncentrujący się na chropowatości kory drzewa i jej mocno specyficznym ułożeniu. Wszystkie wymienione serie to wspaniałe przykłady stylistyki czerpiącej garściami inspiracje z tego, co najczystsze i najprawdziwsze, czyli natury.

Balsan Macro Micro Canopy to Bark – właściwości dostarczające maksimum komfortu i satysfakcję z użytkowania

Właściwości techniczne płytek dywanowych kolekcji Balsan Macro Micro Canopy to Bark to zespół cech gwarantujących wysoką jakość oraz długotrwałość ich użytkowania. Na wstępie warto nadmienić, iż jest to kolekcja całkowicie przyjazna środowisku – stworzona z wykorzystaniem włókien Econyl, materiału, który pochodzi w stu procentach z recyklingu. Balsan Macro Micro Canopy to Bark to kolekcja, która łączy w sobie właściwości sprzyjające bezpieczeństwu użytkowników oraz te, które składają się na trwałość nawet podczas wymagającej eksploatacji.

Montaż bez tajemnic, czyli instalacja typu "zrób to sam"

Montaż płytek wykładzinowych Balsan Macro Micro Canopy to Bark to proces łatwy i przyjemny – pod warunkiem, że dostosujesz się do wymaganych zaleceń odnośnie montażu i jego kolejnych etapów. . Wybierając jeden z czterech proponowanych sposobów układania (cegiełkowy, warcabowy,  monolityczny, pokrywający), sam decydujesz o realizacji projektu, który ziści się w Twoim wnętrzu. Aby być w pełni przekonanym co do bezpieczeństwa oraz profesjonalizmu podejmowanych działań, możesz zatrudnić ekipę fachowców, którzy dzięki swojej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu wprowadzą Cię w tajniki montażu płytek. Żądny indywidualnej drogi ułożenia swojej wymarzonej wizji artystycznej? Pamiętaj, aby dokładnie przygotować podłoże – gruntowana zasada trzech kroków: oczyszczania, wygładzania oraz osuszania to podstawa! Warto również mieć na uwadze temperaturę pomieszczenia, w którym przechowujesz płytki dywanowe oraz tego, w którym będą zakładane – przeczytaj dokładnie wszystkie instrukcje obsługi, zanim przystąpisz do działania.

BRICOFLOR – Twoje wyjątkowe miejsce dla zamówienia płytek dywanowych Balsan Macro Micro Canopy to Bark

Dostępna na naszej stronie internetowej oferta online to doskonała propozycja i zachęta, abyś zapoznał się ze szczegółami interesujących Cię produktów. Naszą wyjątkową rekomendacją jest opcja zamówienia bezpłatnych próbek płytek wykładzinowych – to niepowtarzalna okazja, żeby, dokonać szczegółowego porównania wad i zalet wszystkich rodzajów płytek. To dla Ciebie przygotujemy również spersonalizowaną alternatywę oferty, całkowicie dostosowaną do Twoich potrzeb lub danych nam sugestii. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące jakiejkolwiek kwestii związanej z płytkami dywanowymi Balsan Macro Micro Canopy to Bark – nie zwlekaj, tylko skonsultuj się z naszymi doradcami – oni wybiorą dla Ciebie najlepsze rozwiązanie z możliwych!

✓ Balsan Macro Micro Canopy to Bark w najlepszej cenie  

✓ Darmowe próbki   

✓ Indywidualna oferta