Balsan Désert płytki dywanowe – komfort najwyższej klasy w modułowej formie

Tworząc kolekcję Balsan Désert, francuska firma stawia na wysokiej jakości płytki dywanowe, które łączą w sobie atrakcyjny de…
czytaj więcej

Indywidualny projekt dzięki praktycznemu formatowi

Dzięki wzornictwu przypominającemu piasek, kolekcja Balsan Désert oczaruje każdy obszar naturalnym urokiem. Dostępny w 33 wariantach kolorystycznych, na każdy gust znajdzie się również idealny dekor - od naturalnych beżów i brązów, przez klasyczne dekory w szarości i czerni po stylowe niebiesko-zielone niuanse, z ciepłymi dekorami w kolorze żółtym, pomarańczowym i różnymi odcieniami czerwieni. Dodatkowo dzięki modułowej formie można tworzyć indywidualne wzory. Możesz wybrać różne kolory i stworzyć nowoczesny wygląd w paski lub ekscytujący wzór w szachownicę.

Balsan Désert: Nie musisz już wybierać między designem a funkcjonalnością

Wykonane w całości z włókien poliamidowych pochodzących z recyklingu, płytki dywanowe Balsan charakteryzują się pierwszorzędnymi walorami zrównoważonego rozwoju oraz dużą trwałością. Dodatkowo izolacja od dźwięków uderzeniowych 25 dB oraz możliwość połączenia wykładziny tekstylnej z ogrzewaniem podłogowym zapewniają dodatkowy komfort.

Zgodnie z wysoką klasą użytkowania 33 wykładzina nadaje się do układania na terenie obiektu, nawet przy dużym natężeniu ruchu. Nawet regularne uderzenia kółek od krzeseł nie stanowią problemu dla tekstylnej wykładziny podłogowej. Aby zapewnić Twoje bezpieczeństwo osobiste, moduł ten wyróżnia się antypoślizgową powierzchnią i doskonałym zachowaniem podczas pożaru, udokumentowanym klasą ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1. Ponadto antystatyczne wykończenie płytek dywanowych zapobiega uszkodzeniu urządzeń elektronicznych przez ładunki elektrostatyczne.

Płytki dywanowe dla widocznej poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach

Plotki o możliwych wadach tekstylnych wykładzin podłogowych krążą od wielu lat. Zgodnie z tym, wykładzina na metry powinna negatywnie wpływać na zdrowy tryb życia, a nawet zwiększać alergie. Jednak jest dokładnie odwrotnie. Drobne włókna wiążące kurz w powierzchni tekstylnej zapobiegają rozpraszaniu drobnych i domowych cząsteczek kurzu w powietrzu. Zamiast tego przyklejają się do podłoża, dzięki czemu jakość powietrza w pomieszczeniu zauważalnie się poprawia.

Zielone i świadome z Balsan

Jako międzynarodowa firma zajmująca się produkcją dywanów na metry, Balsan ponosi wielką odpowiedzialność wobec naszej planety i jej zasobów. Dlatego firma dąży do zmniejszenia wpływu na środowisko, zmniejszenia śladu ekologicznego oraz redukcji emisji gazów cieplarnianych. Już w fazie projektowania produktu francuski gigant rynkowy rozważa każdy krok z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju. Ponadto w 2013 roku firma Balsan zrealizowała swój długoterminowy cel całkowitego recyklingu wszystkich odpadów przemysłowych. Francuska firma inwestuje również w dobro środowiska, m.in. w postaci własnej biologicznej oczyszczalni ścieków z procesami osadu czynnego i stawów tlenowych.

Balsan stara się również na bieżąco dostosowywać swoje zakłady przemysłowe. Firma przywiązuje również dużą wagę do recyklingu, dlatego Balsan wykorzystuje materiały pochodzące z recyklingu oraz opakowania w pełni nadające się do recyklingu. Ponadto rynkowy gigant jest zaangażowany w opracowanie systemu odbioru i przetwarzania, dzięki któremu odpady z płytek dywanowych są całkowicie ponownie wykorzystywane w ramach tej inicjatywy. Duża część surowców wykorzystywanych przez Balsan pochodzi również od lokalnych dostawców. Różnorodne wysiłki firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska znajdują odzwierciedlenie w tym, że produkty Balsan zostały wyróżnione licznymi znakami jakości i znakami ekologicznymi.

Balsan Désert: Kup pierwszej klasy płytki dywanowe szybko i tanio w BRICOFLOR!

Czy przekonały Cię wszechstronne zalety kolekcji Balsan Désert? Więc na co czekasz? Wybierz swój ulubiony dekor i zamów go w najlepszej cenie w naszym sklepie internetowym, abyś nadal mógł korzystać z naszych wyjątkowych korzyści i ofert.

Nie wiem jeszcze? Nie ma problemu, ponieważ nasze bezpłatne próbki pomogą Ci podjąć decyzję we własnych czterech ścianach. W przypadku większych planów budowlanych zalecamy również zapytać o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Ponadto, kupując w naszym sklepie internetowym, oszczędzasz nie tylko czas i nerwy, ale także pieniądze dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z sympatycznym i kompetentnym pracownikiem naszego sklepu internetowego drogą mailową lub telefoniczną. Alternatywnie możesz również skorzystać z naszego formularza kontaktowego, abyśmy mogli pomóc Ci znaleźć wymarzoną podłogę. Nie przegap okazji i zdobądź płytki dywanowe Balsan w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Plus icon czytaj więcej