Close icon

Balsan Forest płytki dywanowe – symbioza zrównoważonego rozwoju i funkcjonalności

Planujesz przebudowę w obszarze mieszkalnym lub komercyjnym i szukasz odpowiedniej opcji do zaprojektowania swoich podłóg? W …
czytaj więcej
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 6 z 6 Produkty

Naturalny urok z Balsan Forest

Dzięki prostemu, inspirowanemu naturą wzornictwu kolekcja Balsan Forest wnosi kawałek natury we własne cztery ściany. Płytki dywanowe Balsan są dostępne w 33 atrakcyjnych wariantach kolorystycznych — od ponadczasowych odcieni niebieskiego i szarego, przez ciepłe odcienie czerwieni i pomarańczy, po nowoczesne dekory w kolorze żółtym i zielonym. Ponadto poszczególne moduły można dowolnie aranżować, dzięki czemu można tworzyć stylowe wzory lub oddzielić poszczególne obszary kolorem.

Płytki dywanowe od Balsan: tylko to co najlepsze dla Ciebie

Wykonana w 100% z regenerowanych włókien Econyl kolekcja Balsan Forest imponuje nie tylko pierwszorzędnymi wartościami zrównoważonego rozwoju, ale także znaczną trwałością i wieloma innymi zaletami. Dodatkowy komfort zapewnia możliwość połączenia wykładziny tekstylnej z ogrzewaniem podłogowym oraz izolacją od dźwięków uderzeniowych 25 dB. Ponadto płytki dywanowe, zgodnie z klasą usług 33, nadają się do układania w intensywnie uczęszczanych obszarach handlowych.

Regularne uderzenie rolek krzeseł może również odbywać się bez problemów. Aby zapewnić, że Twoje urządzenia elektroniczne nie zostaną uszkodzone przez ładunki elektrostatyczne, płytki dywanowe mają również antystatyczne wykończenie. Ponadto antypoślizgowa powierzchnia i doskonałe właściwości przeciwpożarowe zgodnie z klasą ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1 zapewniają płytkom dywanowym bezpieczeństwo osobiste.

Płytki dywanowe dla widocznej poprawy jakości powietrza w pomieszceniach

Wbrew powszechnemu przekonaniu, że tekstylne wykładziny podłogowe mają negatywny wpływ na zdrowy tryb życia, a nawet mogą zwiększać alergie, wykładzina dywanowa jest w rzeczywistości najlepszą opcją dla zdrowego życia i przyjaznego dla alergików powietrza w pomieszczeniu. Drobne włókna wiążące kurz w powierzchni tekstylnej zapobiegają rozpraszaniu drobnych i domowych cząsteczek kurzu w powietrzu. Zamiast tego przyklejają się do podłoża, co powoduje zauważalny wzrost jakości powietrza w pomieszczeniach.

Ekologiczne wyposażenie z Balsan

Ochrona środowiska, zrównoważony rozwój i odpowiedzialne korzystanie z zasobów naszej planety są ważne dla Balsan, dlatego francuski gigant rynkowy dąży do zmniejszenia swojego wpływu na środowisko, zmniejszenia swojego śladu ekologicznego i redukcji emisji gazów cieplarnianych. Już na etapie projektowania produktu firma rozważa każdy krok z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju. Ponadto w 2013 roku firma Balsan osiągnęła swój cel całkowitego recyklingu wszystkich odpadów przemysłowych. Francuska firma inwestuje również w dobro środowiska, między innymi w postaci własnej biologicznej oczyszczalni ścieków z procesami osadu czynnego i stawów tlenowych. Ponadto rynkowy gigant zawsze stara się dostosowywać swoje zakłady przemysłowe. Recykling jest również priorytetem w Balsan, dlatego firma wykorzystuje materiały pochodzące z recyklingu i opakowania w pełni nadające się do recyklingu.

Balsan jest również zaangażowany w rozwój systemu odbioru i przetwarzania. W ramach tej inicjatywy odpady z płytek dywanowych są ponownie wykorzystywane w sposób holistyczny. Duża część surowców wykorzystywanych przez Balsan pochodzi również od lokalnych dostawców. Dzięki różnorodnym wysiłkom firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska produkty Balsan zostały nagrodzone licznymi znakami jakości i znakami ekologicznymi.

Balsan Forest: kup ekologiczne płytki dywanowe w najlepszej cenie w BRICOFLOR!

Trwałość, design i kilka niezwykle praktycznych zalet – to właśnie łączy kolekcja Balsan Forest. Więc na co czekasz? Znajdź swój ulubiony dekor spośród dostepnych płytek dywanowych w naszym sklepie internetowym i zamów go w bezkonkurencyjnej cenie w sklepie internetowym BRICOFLOR, aby jednocześnie korzystać z naszych ekskluzywnych ofert i korzyści.

Nie wiem jeszcze? Nie ma problemu, ponieważ nasze bezpłatne próbki pomogą Ci w podjęciu decyzji we własnych czterech ścianach. W przypadku większych planów budowlanych zalecamy również wysłać zapytanie o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Ponadto, kupując w naszym sklepie internetowym, oszczędzasz nie tylko czas i nerwy, ale także pieniądze dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z sympatycznym i kompetentnym pracownikiem naszego sklepu internetowego drogą mailową lub telefoniczną. Alternatywnie możesz również skorzystać z naszego formularza kontaktowego, abyśmy mogli pomóc Ci znaleźć wymarzoną podłogę. Nie przegap okazji i zdobądź płytki dywanowe Balsan w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Plus icon czytaj więcej