Balsan L480 – Subtelna elegancja znakiem jakości Twojego biura!

Płytki dywanowe z serii Balsan L480 to utrzymana w minimalistycznej estetyce kolekcja, w której prostota, klasa i elegancja s…
czytaj więcej

Surowość i prostota – Profesjonalny klimat wnętrza dzięki płytkom dywanowym Balsan L480

Płytki producenta Balsan z tej kolekcji są oparte na nieskomplikowanej strukturze i przejrzystości projekt jest świetnym modelem, sprawdzającym się i znajdującym zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Twoje biuro ma szansę zyskać wygląd w niczym nieustępujący obszarom roboczym z najwyższego szczebla firmowego. Pamiętaj, pierwsze wrażenie wizualne to połowa sukcesu – zaufaj naszym płytkom, a na pewno nie rozczarujesz się ich finalną prezencją i „współgraniem” ze specyfiką przygotowywanego do pełnienia określonej roli wnętrza. Obawiasz się o wytrzymałość i trwałość, które okazują się koniecznym warunkiem intensywnej eksploatacji? Z płytkami Balsan L480 to żaden problem, a wszystko dzięki ich niezwykłym, wysokiej klasy właściwościom technicznym.

Korzystaj z uniwersalności kolorystycznej i zmieniaj swoje wnętrze jak chcesz!

13 wariantów kolorystycznych dostępnych w ofercie płytek dywanowych serii Balsan L480 to deklaracja wielu inspiracji oraz interesujących pomysłów na urządzenie Twojego wnętrza.  Granaty, piaskowe beże oraz szarości pozwolą Ci na kombinacje estetyczne, o jakich dotąd nie myślałeś, że są w stanie powstać. Dzięki ich klasycznym odcieniom, otrzymujesz niepowtarzalną możliwość „zabawy” barwami w aranżacji całości pomieszczenia. Tęsknisz za nutą ekstrawagancji? Dodaj do wybranego wariantu kolorystycznego z serii niecodzienne połączenie mocniejszej barwy z innej kolekcji – efekt zaskoczenia i zachwytu gwarantowany!

Balsan L480 – Właściwości wspierające ekologiczne rozwiązania

Właściwości techniczne płytek dywanowych Balsan L480 to zestaw cech, który stanowi o jakości na długi okres użytkowania.  Zoptymalizowane wymiary – ciężar runa wynosi 480g/m2, natomiast jego wysokość – 2.4 mm, pozwalają na dokładne czyszczenie wykładziny oraz niedopuszczanie do wnikania w nią większych elementów.  Oprócz tego umożliwiają również wytrzymanie dużego nacisku i toczenia, które stanowią konsekwencje używania krzeseł obrotowych z kółkami i innych mebli.

Ważną informacją dla wszystkich miłośników życia w zgodzie z naturą jest fakt, że płytki dywanowe z kolekcji Balsan L480 posiadają specjalny certyfikat EPD (Environmental Product Declaration), poświadczający ich jakość osiąganą w jednoczesnej korelacji zdrowych stosunków ekologiczno-środowiskowych. Przydatną właściwością jest również świetna współpraca płytek, zachodząca podczas zastosowania ogrzewania podłogowego. O bezpieczeństwie produktu warto wspomnieć w zasadzie w pierwszej kolejności – o jego wysokim poziomie świadczy sam fakt przyznania produktowi najwyższej klasy odporności ogniowej – Bfl-s1, a także cechy zapewniające stabilność i brak podatności poślizgowej. Wartości związane z klasą komfortu (1) oraz użytkowania (33) to niezwykle istotne parametry, zwłaszcza  jeżeli masz na uwadze wykorzystaniu płytek dywanowych Balsan L480 w przestrzeni o dużej eksploatacji użytkowania. Marzy Ci się niewzruszony komfort i spokój podczas wykonywania swoich obowiązków w pracy? Izolacja akustyczna i tłumienie hałasu zewnętrznego to właściwości, które powinny Ci je zapewnić, dbając o pełnię Twojej satysfakcji.

Prosty montaż, który umożliwia Ci samodzielną realizację swojego projektu

Montaż płytek dywanowych Balsan L480 to naprawdę łatwy proces – warunkiem jest dokształcenie się w kwestii wymaganych zaleceń co do wykonywania kolejnych kroków. Wybierając jeden z dwóch proponowanych sposobów układania (warcabowy lub monolityczny), decydujesz o kształcie swojego projektu w etapach realizacji. Pamiętaj o bezpieczeństwie, które pomoże zapewnić Ci profesjonalna grupa fachowców – oni dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu wprowadzą Cię w tajemniczy świat montażu płytek. Chcesz indywidualnej drogi dla ułożenia swojej wymarzonej wizji artystycznej?  Nie zapomnij o dokładnym przygotowaniu podłoża – istotą jest gruntowana zasada trzech kroków: oczyszczania, wygładzania oraz osuszania to podstawa! Warto również mieć na uwadze temperaturę pomieszczenia, w którym przechowujesz płytki dywanowe.

BRICOFLOR – Najlepsze miejsce do zakupu płytek dywanowych Balsan L480

Dostępna na naszej stronie internetowej oferta online to doskonała propozycja i zachęta, abyś zapoznał się ze szczegółami interesujących Cię produktów. Naszą specjalną rekomendację stanowi opcja zamówienia bezpłatnych próbek płytek wykładzinowych – to doskonała okazja, umożliwiająca dokonanie szczegółowego porównania wad i zalet wszystkich rodzajów płytek. To dla Ciebie przygotujemy również spersonalizowaną alternatywę oferty, całkowicie dostosowaną do Twoich potrzeb lub danych nam sugestii. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące jakiejkolwiek kwestii związanej z płytkami dywanowymi Balsan L480, nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami przez telefon lub  mailem – znajdziemy dla Ciebie pomoc i odpowiedź na najtrudniejsze z pytań. W trosce o pełną dbałość związaną ze spełnieniem Twoich wymagań, postaramy się o osiągnięcie maksimum Twojej satysfakcji.

Plus icon czytaj więcej