Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Balsan Odeon – miejska, surowa estetyka już dziś może zagościć w Twoim biurze!

Płytki wykładzinowe z kolekcji Odeon marki Balsan sprawią, że przestrzeń każdego biura zostanie wsparta prostym, klasycznym, ale jednocześnie wyrafinowanym wzorem, który świetnie będzie oddawał charakter pomieszczenia i współgrał zresztą wystroju. Dowiedz się więcej

Balsan Odéon

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 8 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Projektanci Balsan dołożyli wszelkich starań, aby zadowolić właśnie Twój gust, a także stworzyć produkt godny sprostać stawianym przed nim wymaganiom, realizując swoje najważniejsze przeznaczenie, nie zapominając równocześnie o aspektach wizualnych. Inspirowana rytmem pulsującego miasta estetyka, wyróżnia się wysokim poziomem jakości wykonania, w którym niezwykłą dbałością obdarzono wykończenie każdego najmniejszego detalu.

Płytki dywanowe Balsan Odeon zaskoczą Cię  połączeniem stylu i funkcjonalności

Dzięki zastosowaniu specjalnej struktury pętelkowej typu Cross-Over płytki dywanowe Balsan Odeon stają się rozwiązaniem spełniającym wiele funkcji, ale również przyjemnym dla oka elementem wnętrza. To połączenie sprawia, że Twoje biuro zyska profesjonalny wygląd, a jednocześnie Ty nie będziesz musiał martwić się o realizację podstawowego, praktycznego założenia obecności płytek w urządzanym przez siebie miejscu pracy. Stanowiąc część większej kolekcji Metropolitan, płytki wykładzinowe z serii Balsan Odeon doskonale wpisują się w motyw minimalistycznej formuły stylistyki biurowej.

Właściwości, które są kluczem do sukcesu w użytkowaniu płytek

Płytki wykładzinowe Balsan Odeon charakteryzują się właściwościami technicznymi najwyższej klasy, co pozwala na osiągnięcie długiego okresu ich użytkowania bez większych uszkodzeń. Tłumienie hałasów, antystatyczność, doskonałe przystosowanie do korzystania z obrotowych krzeseł na ich powierzchni (spora wytrzymałość na nacisk ciężaru) – to tylko nieliczne zalety płytek, które z pewnością okażą się niezwykle przydatne w typowych pomieszczeniach biurowych. Izolacyjna ochrona przed odgłosami uderzeń oraz usytuowana na bardzo dobrym poziomie odporność termiczna sprawiają, że nie musisz obawiać się o tak priorytetowe aspekty eksploatacji, jak bezpieczeństwo. Ciężar runa płytek wynosi 780 g/m2, natomiast wysokość została określona wartością 3.3 mm. Niska podatność na strzępienie i możliwe zniszczenia innego rodzaju to gwarancja, że zakup płytek dywanowych Balsan Odeon to inwestycja opłacalna na lata. Do innych ich walorów można zaliczyć między innymi: kompatybilność z ogrzewaniem podłogowym, wysoki poziom klasy komfortu oraz użytkowania, antypoślizgowość oraz światłotrwałość

Uniwersalna gama kolorystyczna – płytki dywanowe w wyjątkowych zestawieniach barw!

Dostępne w wymiarach 50x50 cm płytki wykładzinowe Balsan Odeon wyróżniają się szlachetnymi odcieniami barw, które z uwagi na swoją elegancką prostotę nie będą stanowiły gryzące kontrastu dla innych detali wnętrza Twojego biura. Grafity, granaty, ciemne brązy – dziewięć możliwych alternatyw kolorystycznych dla Twojego wyboru. Możesz je bez problemu zestawiać z innymi barwami z ogólnej kolekcji Metropolitan, nie obawiając się o wzajemne niedopasowanie. Projekty wykładziny w płytkach Balsan Odeon zapewnią Twojemu miejscu pracy nie tylko niepowtarzalny i wysmakowany klimat, ale również niebywałą wygodę oraz spełnienie wszystkich deklarowanych przez producenta właściwości.

Trzy różne sposoby montażu płytek Balsan Odeon – wybierz najbardziej odpowiadający Tobie i Twojej wizji!

Koniec zmartwień związanych z montażem wykładziny w płytkach! Zapytasz, czy to możliwe? Jak najbardziej – dzięki dostosowaniu sposobu układania do własnego pomysłu i umiejętności oraz oczekiwanego efektu, otrzymujesz niepowtarzalną okazję na dokonanie bezproblemowego montażu płytek dywanowych Balsan Odeon, stawiając również na samodzielność pracy. Choć do bardziej wymagających powierzchni zaleca się zatrudnienie do pomocy profesjonalnej ekipy, jeżeli polegasz na własnych siłach, możesz sprawdzić się w roli wizjonera i wykonawcy, ograniczając tym samym koszty realizacji projektu w określonej przestrzeni. Wybór trzech opcji montażu: cegiełkowego, warcabowego i monolitycznego pozwoli Ci na wskazanie najbardziej zgodnego z Twoją własną wizją oraz, co bardzo ważne, z rodzajem pomieszczenia, w którym płytki mają zostać założone. Niezbędnym jest, aby przestrzegać wszystkich zasad odnoszących się do warunków montażu, jak i właściwego przygotowania, zadbania o podłoże. Pamiętaj, aby sprawdzić zalecaną temperaturę przechowywania płytek, dokładnie oczyścić, wygładzić i osuszyć posadzkę oraz zapewnić odpowiednie środki do procesu przygotowania oraz montażu.

Płytki wykładzinowe Balsan Odeon do kupienia lub zamówienia w sklepie BRICOFLOR!

Kupując płytki dywanowe w sklepie BRICOFLOR, możesz liczyć na niezbywalną jakość, która nie jest jednak obciążona wygórowaną ceną. Jeżeli chcesz mieć pewność, że dokonujesz gruntownie przemyślanej transakcji, rekomendujemy skorzystanie z oferowanej przez nas opcji zamówienia bezpłatnych próbek wybranych przez Ciebie wzorów. Dzięki temu zyskujesz również możliwość porównania cen i stylu danej kolekcji, a po szczegółowej analizie dokonać zakupu najbardziej spełniającego wszystkie Twoje oczekiwania. Pragnąc zadbać o jak najwyższy poziom komfortu i satysfakcji płynącej dla Ciebie z udanej inwestycji, wychodzimy z propozycją skonstruowania specjalnej, indywidualnej oferty, która połączy całość Twoich potrzeb związanych z aranżacją danego wnętrza. Jeżeli masz pytania, sugestie lub wątpliwości dotyczące któregokolwiek z obecnych w naszej bazie produktów, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami – służymy radą i pomocą w każdej kwestii!

✓ Płytki dywanowe Balsan Odeon w najlepszej cenie 

✓ Darmowe próbki 

✓ Indywidualne oferty