Balsan Odeon – Miejska, surowa estetyka idealna do Twojego biura!

Wykładzina w płytkach z kolekcji Odeon marki Balsan sprawi, że przestrzeń każdego biura zyska prosty, klasyczny, ale jednocze…
czytaj więcej

Płytki dywanowe Balsan Odeon zaskoczą Cię połączeniem stylu i funkcjonalności

Dzięki zastosowaniu specjalnej struktury pętelkowej typu Cross-Over, płytki dywanowe z serii Balsan Odeon stają się rozwiązaniem spełniającym wiele funkcji, ale również przyjemnym dla oka elementem wnętrza. To połączenie sprawia, że Twoje biuro zyska profesjonalny wygląd, a jednocześnie Ty nie będziesz musiał martwić się o realizację podstawowego, praktycznego założenia obecności płytek w urządzanym przez siebie miejscu pracy. Stanowiąc część większej kolekcji Metropolitan, płytki wykładzinowe z serii Balsan Odeon doskonale wpisują się w motyw minimalistycznej formuły stylistyki biurowej.

Właściwości, które są kluczem do sukcesu w użytkowaniu płytek

Płytki dywanowe Balsan Odeon charakteryzują się właściwościami technicznymi najwyższej klasy, co pozwala na osiągnięcie długiego okresu ich użytkowania bez większych uszkodzeń. Tłumienie hałasów, antystatyczność, doskonałe przystosowanie do korzystania z obrotowych krzeseł na ich powierzchni – to tylko nieliczne zalety płytek, które z pewnością okażą się niezwykle przydatne w typowych pomieszczeniach biurowych.

Izolacyjna ochrona przed odgłosami uderzeń oraz usytuowana na bardzo dobrym poziomie odporność termiczna sprawiają, że nie musisz obawiać się o tak priorytetowe aspekty eksploatacji, jak bezpieczeństwo. Ciężar runa płytek wynosi 780 g/m2, natomiast wysokość została określona wartością 3.3 mm. Niska podatność na strzępienie i możliwe zniszczenia innego rodzaju to gwarancja, że zakup płytek dywanowych Balsan Odeon to inwestycja opłacalna na lata. Do innych ich walorów można zaliczyć między innymi: kompatybilność z ogrzewaniem podłogowym, wysoki poziom klasy komfortu oraz użytkowania, antypoślizgowość oraz światłotrwałość

Uniwersalna gama kolorystyczna – Płytki dywanowe w wyjątkowych zestawieniach barw!

Dostępne w wymiarach 50x50 cm płytki wykładzinowe Balsan Odeon wyróżniają się szlachetnymi odcieniami barw, które z uwagi na swoją elegancką prostotę nie będą stanowiły gryzące kontrastu dla innych detali wnętrza Twojego biura. Grafity, granaty, ciemne brązy – dziewięć możliwych alternatyw kolorystycznych dla Twojego wyboru. Możesz je bez problemu zestawiać z innymi barwami z ogólnej kolekcji Metropolitan, nie obawiając się o wzajemne niedopasowanie. Projekty wykładziny w płytkach Balsan Odeon zapewnią Twojemu miejscu pracy nie tylko niepowtarzalny i wysmakowany klimat, ale również niebywałą wygodę oraz spełnienie wszystkich deklarowanych przez producenta właściwości.

Trzy różne sposoby montażu płytek Balsan Odeon – Wybierz najbardziej odpowiadający Tobie i Twojej wizji!

Koniec zmartwień związanych z montażem wykładziny w płytkach! Zapytasz, czy to możliwe? Jak najbardziej – dzięki dostosowaniu sposobu układania do własnego pomysłu i umiejętności oraz oczekiwanego efektu, otrzymujesz niepowtarzalną okazję na dokonanie bezproblemowego montażu płytek dywanowych Balsan, stawiając również na samodzielność pracy. Choć do bardziej wymagających powierzchni zaleca się zatrudnienie do pomocy profesjonalnej ekipy, jeżeli polegasz na własnych siłach, możesz sprawdzić się w roli wizjonera i wykonawcy, ograniczając tym samym koszty realizacji projektu w określonej przestrzeni.

Wybór trzech opcji montażu: cegiełkowego, warcabowego i monolitycznego pozwoli Ci na wskazanie najbardziej zgodnego z Twoją własną wizją oraz, co bardzo ważne, z rodzajem pomieszczenia, w którym płytki mają zostać założone. Niezbędnym jest, aby przestrzegać wszystkich zasad odnoszących się do warunków montażu, jak i właściwego przygotowania, zadbania o podłoże. Pamiętaj, aby sprawdzić zalecaną temperaturę przechowywania płytek, dokładnie oczyścić, wygładzić i osuszyć posadzkę oraz zapewnić odpowiednie środki do procesu przygotowania oraz montażu.

Płytki dywanowe Balsan Odeon do kupienia lub zamówienia w sklepie BRICOFLOR!

Kupując płytki dywanowe w sklepie BRICOFLOR, możesz liczyć na niebywałą jakość, która nie jest jednak obciążona wygórowaną ceną. Jeżeli chcesz mieć pewność, że dokonujesz gruntownie przemyślanej transakcji, rekomendujemy skorzystanie z oferowanej przez nas opcji zamówienia bezpłatnych próbek wybranych przez Ciebie wzorów. Dzięki temu zyskujesz również możliwość porównania cen i stylu danej kolekcji, a po szczegółowej analizie dokonać zakupu najbardziej spełniającego wszystkie Twoje oczekiwania. Pragnąc zadbać o jak najwyższy poziom komfortu i satysfakcji płynącej dla Ciebie z udanej inwestycji, wychodzimy z propozycją skonstruowania specjalnej, indywidualnej oferty, która połączy całość Twoich potrzeb związanych z aranżacją danego wnętrza.

Jeżeli masz pytania, sugestie lub wątpliwości dotyczące któregokolwiek z obecnych w naszej bazie produktów, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami – służymy radą i pomocą w każdej kwestii!

Plus icon czytaj więcej