Balsan Origami – Nowoczesne rozwiązanie estetyczne

1 - 20 z 24 Produkty

Funkcjonalna przestrzeń, która cieszy oko? Z płytkami dywanowymi Balsan Origami staje się to możliwe!

Seria Balsan Origami to niewątpliwy dowód na realizację połączenia praktycznego i estetycznego aspektu zastosowania tych płytek w aranżacji swojego wnętrza. Dzięki właściwościom technicznym utrzymanym na bardzo wysokim poziomie oraz niezwykle starannym wykończeniu płytek, dokładnie przemyślanym już na etapie konstruowania przez grono fachowców, otrzymujesz nieocenioną możliwość korzystania z ich funkcjonalności, ale również dostarczania samemu sobie wielu doznań natury wizualnej. Balsan Origami charakteryzuje się niezwykle precyzyjnie uformowaną strukturą o runie pętelkowym, która gwarantuje trwałość i wytrzymałość względem wielu czynników, pozwalające cieszyć się dobrze wyglądającą wykładziną w płytkach na długie lata.

Właściwości zapewniające wysoki komfort użytkowania w Twoim nowo urządzanym, wymarzonym wnętrzu!

Kiedy myślisz o specyfikacji technicznej danego produktu, wobec którego masz konkretne oczekiwania, zależy Ci przede wszystkim na pewnym zestawie cech, jakie staną się swego rodzaju gwarantem jakości, świadczącej o podjęciu dobrej decyzji inwestycyjnej. Płytki dywanowe prudcenta Balsan, posiadając właściwości sytuujące je na bardzo dobrym poziomie użytkowania, są pewnikiem bezpieczeństwa oraz komfortu, niezależnie od tego, w jakiego typu przestrzeni będzie im dane zostać wykorzystanym do jej aranżacji.

Antystatyczność, mała podatność na strzępienie i inne uszkodzenia, doskonała współpraca z zamontowanym ogrzewaniem podłogowym – to tylko nieliczne z dużej gamy zalet płytek Balsan Origami. Dzięki odpowiednim normom i certyfikatom, którymi oznaczono produkt, nie musisz obawiać się o ryzykowne plamy czy zabrudzenia, ponieważ płytki dywanowe posiadają specjalistyczną warstwę ochronną, ułatwiającą ich konserwację. Co jeszcze można zaliczyć do istotnych informacji na temat płytek z serii Balsan Origami, odnoszących się do ich danych technicznych? Oto kilka przykładów: klasa komfortu wartości 1, stuprocentowy skład poliamidowy, najwyższa odporność ogniowa – Bfl-s1, klasa użytkowa – 33.

Kolorowy zawrót głowy, czyli jak nie martwić się o ekstrawagancję na podłodze

Szukając określonego zestawienia barw, dopasowanego i idealnie skrojonego pod Twoją wizję wystroju wybranego pomieszczenia, poczujesz się usatysfakcjonowany ponieważ płytki dywanowe z kolekcji Balsan Origami posiadają szeroką paletą barw w swojej ofercie . Mocne odcienie fuksji, granatu, błękitu, brązu czy zieleni to doskonała propozycja dla wnętrza mającego w swoim założeniu odzwierciedlać w sposób wizualny swój niepowtarzalny charakter.

Wszystkie płytki możesz zamówić w kompaktowym rozmiarze 50x50 cm. Jeżeli zapragniesz interesujących połączeń kolorystycznych, które jednak w pełni są w stanie współgrać ze sobą – serdecznie zachęcamy do zestawienia przedstawianych w serii Balsan Origami barw i wzorów zresztą, należącą do większej części ogólnej kolekcji Metropolitan. Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji stania się wizjonerem w urządzaniu swojego miejsca pracy lub rozwijania pasji!

Montaż bez tajemnic, czyli dlaczego tak łatwo można zamontować wykładzinę w płytkach Balsan Origami?

Odpowiedź na to pytanie jest równie szalenie prosta: ponieważ dzięki jednemu zalecanemu sposobowi jej układania (typu warcabowego), nie musisz głowić się nad skomplikowanymi procesami montażowymi, a jedyne co Ci pozostaje, to... dać się ponieść własnej fantazji. Korzystając z własnych umiejętności i doświadczenia, będziesz miał możliwość dokonania samodzielnego montażu płytek dywanowych Balsan Origami.

Oczywiście, przy większych przestrzeniach (np. biurowych czy handlowo-usługowych, przemysłowych), zalecamy skorzystanie z usług bądź wsparcia ze strony profesjonalistów. Gdy stawiasz jednak na osobistą koncepcję i większą kameralność urządzanego pomieszczenia, jak najbardziej możesz poczuć się jak prawdziwy realizator własnej, artystycznej wizji. Pamiętaj jednak, że właściwy montaż wymaga właściwego przygotowania – tyczy to się zwłaszcza podłoża i zapewnienia odpowiednich warunków przechowywania płytek (temperatura i wilgotność powietrza w danym miejscu), ale również rodzaju narzędzi potrzebnych do prawidłowego wyczyszczenia, wygładzenia oraz osuszenia powierzchni (zasada trzech kroków).

BRICOFLOR – Najbardziej sprawdzone miejsce do zakupu płytek dywanowych Balsan Origami!

Oferta dostępna w sklepie BRICOFLOR, w której znajdziesz również serię Balsan Origami, gwarantuje Ci doskonałe ceny przy maksymalnym zadowoleniu z jakości produktu. Dzięki proponowanym przez nas specjalnym okazjom, żadna wyjątkowa kolekcja płytek wykładzinowych nie powinna przejść Ci koło nosa. Jednym z niewątpliwie przyciągających aspektów jest fakt, że możesz dokonać zamówienia darmowych próbek płytek przed ich zakupem, co z pewnością przełoży się na lepsze i dokładniejsze przekalkulowanie swojej decyzji z każdej strony, a także analityczne porównanie kilku konkurencyjnych ofert. Aby w pełni sprostać Twoim potrzebom i wymaganiom jako klienta, rekomendujemy Ci stworzenie indywidualnego zestawu propozycji opartego wyłącznie na Twoich zaleceniach oraz oczekiwaniach. Masz sporo pytań, wątpliwości? Czujesz niedosyt informacji na temat jakiegoś produktu? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo – z wielką chęcią i deklarowaną detalicznością podejdziemy do każdego podjętego przez Ciebie zagadnienia!

Plus icon czytaj więcej