Close icon

Balsan Pilote² – Czy ekologia może współgrać z nowatorską estetyką? 

Płytki dywanowe pochodzące z kolekcji Balsan Pilote² stanowią niepowtarzalny dowód na stopni…

czytaj więcej
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 20 z 44 Produkty

Modernistyczne zagospodarowanie przestrzeni Twojego biura dzięki płytkom dywanowym Balsan Pilote²!

Jeżeli jesteś zainteresowany pędem zmieniających się trendów w aranżacji wnętrz, z pewnością do gustu przypadnie Ci seria Balsan Pilote². Już nie tylko pracownie artystyczne lub kreatywne mogą poszczycić się bardziej ekstrawaganckim wzornictwem w zakresie wykorzystania określonego projektu płytek dywanowych, odpowiednio przystosowanego do ich wnętrza, ale również przestrzenie firmowe otwierają się na różne tendencje, nurty. Dzięki temu hasło „biuro” nie kojarzy się już tak mocno ze sztywnymi konwenansami i zachowawczym wystrojem. Płytki dywanowe z serii Balsan Pilote² jako jedne z wielu przełamują właśnie tę konwencję, wprowadzając powiew świeżości w urządzeniu miejsc pracy w konkretnej stylistyce.

Łącz różne odcienie i mieszaj klasykę z awangardą, zamawiając płytki Balsan Pilote²!

Dostępność 44 kolorów w ofercie płytek dywanowych Balsan Pilote² to nieograniczona możliwość dokonywania kompilacji coraz to bardziej rozmaitych zestawień, decydując się na przykład na  kontrasty jako motyw przewodni swojej wizji artystycznej. Chłodne błękity, intensywne rudości, mocne zielenie i czerwienie – taka paleta odcieni pozwala na puszczenie wodzy fantazji i uczynienie ze swego miejsca pracy interesującego obszaru, które nie musi wiązać się tylko i wyłącznie ze skojarzeniem przykrego obowiązku. To od Ciebie zależy, jaką koncepcję barw wybierzesz do aranżacji swojego wnętrza!

Właściwości, które pozwalają na trwający jak najdłużej komfort użytkowania

O utrzymanych na wysokim poziomie właściwościach technicznych płytek dywanowych Balsan Pilote² świadczą liczne przyznane im certyfikaty, wśród nich można wymienić między innymi COVA+.  Bardzo duża odporność na strzępienie, odbarwienie, czy też innego rodzaju uszkodzenia to cechy, które są w stanie wywindować płytki dywanowe Balsan Pilote² na szczyt w rankingu trwałości i zachowania jakości na długie lata. Oprócz tego warto nadmienić, iż struktura płytki o runie pętelkowym oraz stuprocentowa obecność poliamidu w składzie gwarantują niską podatność na działanie czynników zewnętrznych, a przede wszystkim zapewniają niebywałą ochronę i możliwość dokonania szybkiej, bezproblemowej konserwacji wykładziny w razie jakichkolwiek wypadków. Ciężar runa wynosi 580 g/m2, natomiast jego wysokość oscyluje w granicach 2.6 mm, co razem stanowi optymalne połączenie, sprzyjające naciskowi i toczeniu różnych sprzętów biurowych (choćby najczęściej używanych krzeseł obrotowych).

Montaż nie sprawi problemu nawet remontowym debiutantom

Montaż naszych płytek dywanowych Balsan nie wymaga od Ciebie szerokiego zaplecza umiejętności technicznych i lat doświadczenia. Dwa zalecane sposoby na układanie: monolityczny i warcabowy, nie powinny przysporzyć Ci większych trudności i sprawić, że nie sprostasz zadaniu. Jeżeli chcesz zostać osobistym nadzorcą i realizatorem swojej wizji artystycznej, nie ma ku temu przeszkód, warto jednak pamiętać, że czasami pomoc profesjonalnego zespołu może okazać się nieoceniona, zwłaszcza w kwestii przygotowania podłoża należy pamiętać o kilku niezwykle ważnych punktach, które dla nich są po prostu oczywistością. Zwróć więcej uwagi na poziom zaawansowania swojej pracy i podejmij decyzję, która będzie zgodna z Twoimi faktycznymi przekonaniami oraz zapewni Ci poczucie, że wszystko zostanie wykonane dokładnie tak, jak sobie zaplanowałeś.

BRICOFLOR – zaufane miejsce zakupu płytek dywanowych Balsan Pilote²!

Zakupy płytek wykładzinowych Balsan Pilote² w sklepie BRICOFLOR to gwarantowana zrealizowania i zadbania o wszystkie Twoje potrzeby! Dzięki szerokiej dostępności oferty online,  otrzymujesz możliwość dopasowania wszystkich detali właśnie w taki sposób, aby zaspokoić każde swoje wymaganie i mieć absolutną pewność co do jakości produktu. Rekomendujemy Ci skorzystania z opcji zamówienia bezpłatnych próbek wykładziny w płytkach, co pozwoli na zapoznanie się ze wszystkimi szczegółami i dokładną analizę porównawczą przed dokonaniem wyboru na temat zakupu. Aby w pełni okazać naszą troskę oraz zaangażowanie w Twoje dylematy związane z możliwymi wątpliwościami wokół konkretnej oferty, proponujemy Ci zajęcie się jej personalizacją – dzięki temu nie musisz obawiać się niedopilnowanie któregoś z Twoich warunków, jakie powinny spełniać płytki dywanowe. Masz pytanie lub nie jesteś pewny jakiegoś aspektu odnoszącego się do sprzedaży czy właściwości technicznych? Skontaktuj się z nami, a uzyskasz pomoc, sugestie i porady!

Plus icon czytaj więcej