Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

BALSAN SEASON LINES - LUKSUSOWA KOLEKCJA płytek dywanowych

Stwórz atmosferę elegancji i luksusu w swoich czterech ścianach! Balsan Season Lines to doskonała wykładzina dywanowa w płytkach do wszystkich pomieszczeń o bogatym wzornictwie. Produkowana przez wiodącego francuskiego producenta w segmencie tekstylnych wykładzin podłogowych, ta przedstawicielka płytek dywanowych Balsan oferuje najwyższą jakość w estetycznie opakowanym opakowaniu. Wybierz jeden z siedmiu wariantów kolorystycznych i ciesz się nową, piękną wykładziną dywanową!

Dowiedz się więcej

Balsan Season Lines

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Stwórz charakterystyczny, nowoczesny wystrój wnętrza. Podczas gdy płytki dywanowe w kolekcji Balsan Winter i Balsan Summer są dedykowane kolorystyce i promieniują harmonią, Balsan Season Lines daje wyjątkowo piękną dynamikę w modnym wzornictwie. Odkryj wiele zalet płytek dywanowych kryjących się za tą nowoczesną kolekcją.

Opcje projektowe dopasowane do Twoich potrzeb 

Kolekcja ta charakteryzuje się przede wszystkim tym, że oferuje nieskończoną ilość możliwości projektowania. Balsan Season Lines to nie tylko kreatywność wśród siedmiu barwnych dekorów, ale także idealne połączenie z innymi kolekcjami. Połączenie wzornictwa regularnych linii w różnych szerokościach z kolorami specjalnymi Season. Jasnoszary Balsan Season "921" jest idealny do połączenia z zielenią Balsan Season Lines "220". Połącz dynamikę z harmonią, aby stworzyć wyjątkową atmosferę, w której każdy czuje się jak w domu.

Technologia pierwszej klasy wyklładziny dywanowej Balsan

Te płytki dywanowe mają specjalną konstrukcję, która jest również technicznie dobrze wyposażona. Dostępny w standardzie z podłożem bitumicznym, otrzymujesz płytki dywanowe o łącznej masie 3955 g/m², które mogą być łatwo układane motodą "loose-lay"! Ze względu na własny ciężar można układać płytki dywanowe o wysokości 5,5 mm bez konieczności stosowania dodatkowego materiału. Zdecyduj sam o kierunku układania. Czy to monolityczne, schodkowe, czy w szachownicę: wzór można łączyć na wiele sposobów, według własnego uznania! Daje to również możliwość korzystania z niezliczonych możliwości projektowania. Kolekcja Balsan Season Lines jest w stanie sprostać nawet wymaganiom obszarów o dużym natężeniu ruchu w pomieszczeniach komercyjnych. Dlatego też podłoga ta osiąga najwyższą możliwą klasę użytkową 33.

Płytki dywanowe można również bez wahania układać na ogrzewaniu podłogowym. Ponieważ mają one również wytrzymałość krawędzi tnących, można dostosować Balsan Season Lines do każdego rozmiaru pomieszczenia bez tworzenia nieczystych krawędzi i bez utraty jakości. Czyż to nie miłe? Ciesz się promiennie pięknym wzornictwem każdego koloru również w przyszłości, ponieważ dzięki wysokiej odporności na światło, modułowe wykładziny podłogowe będą w przyszłości nadal zapewniać promienną świeżość kolorów, niezależnie od intensywności promieni UV. 

Ekologiczne podejście do produkcji i produktu

Od 1976 r. Balsan jest uważany za prawdziwego pioniera w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Francuski producent wdrożył liczne działania na rzecz ochrony środowiska nie tylko w swoim własnym regionie. Kupujący powinni również czerpać korzyści z otrzymywania produktów przyjaznych dla środowiska. Dlatego Balsan przywiązuje dużą wagę do wytwarzania produktów z materiałów pochodzących z recyklingu. Stosowane są na przykład plastikowe butelki lub stare sieci rybackie. W 2013 roku Balsan osiągnął swój cel, jakim było zaprzestanie produkcji odpadów, dlatego też pozostałe odpady zostały wykorzystane jako nawóz przez lokalnych rolników. Posiadają one również zintegrowaną oczyszczalnię ścieków. Także tutaj widać, jak intensywnie prawie trzystuletni biznes rodzinny realizuje swoje cele, aby zapewnić klientom najlepszą możliwą jakość! Skorzystaj z tej specjalnej metody produkcji, która łączy w sobie najlepszą estetykę z wysokiej jakości technologią.

Dywan a alergicy

W przeciwieństwie do mitu, że tekstylne wykładziny podłogowe są niebezpieczne dla zdrowia, a przede wszystkim nieodpowiednie dla alergików, firma Balsan opracowuje certyfikowane ekologicznie płytki dywanowe, które dzięki technologii SilverCare są wyposażone w specjalną folię ochronną. Ta folia ochronna zapobiega osadzaniu się roztoczy i bakterii, gwarantując tym samym trwałą ochronę. Ponadto tekstylne wykładziny podłogowe, w przeciwieństwie do alternatywnych wykładzin podłogowych, zapewniają lepszą jakość powietrza w pomieszczeniach. W przeciwieństwie do podłóg z np. twardego kamienia, kurz krążący w powietrzu osadza się na powierzchni, gdzie pozostaje aż do momentu usunięcia go przez szczotkowanie. Wybierz estetyczne płytki dywanowe Balsan, ponieważ nie ma potrzeby czasochłonnej konserwacji. Balsan produkuje łatwe w pielęgnacji produkty, które muszą być tylko odkurzane. W cyklu tygodniowym należy również pamiętać o usuwaniu kurzu z miejsc, które nie są widoczne, np. pod łóżkami i kanapami.

Balsan Season Lines - Kup teraz w atrakcyjnej cenie w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Dzięki zakupom w sklepie BRICOFLOR zawsze możesz mieć pewność, że zagwarantowana została Ci najlepsza cena na rynku internetowym. Cała oferta jest tu niewątpliwie konkurencyjna, a inni gracze na rynku pozostają zawsze daleko w tyle. W naszym sklepie internetowym masz również możliwość zamówienia próbek płytek dywanowych (również z kolekcji Balsan Season Lines), dzięki czemu możesz w pełni zapoznać się z produktem przed jego zakupem. Dodatkowo oferujemy Ci opcję stworzenia oferty indywidualnej. w pełni odpowiadającej potrzebom zarówno Twoim, jak i Twojego wnętrza. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać odpowiedni produkt.