Balsan Stoneage to płytki dywanowe, które przeniosą Cię w inną epokę

Bardzo ciekawa kolekcja Balsan Stoneage, oferuje aż 33 kolory, czyli 33 możliwości zaprojektowania wyjątkowej przestrzeni …

czytaj więcej
1 - 20 z 33 Produkty

Francuska klasyka w nowoczesnej odsłonie doskonałych płytek dywanowych

Całkowita grubość pojedynczej płytki dywanowej to 6,8 mmz czego aż 3,4 mm to wysokość runa. Taka budowa gwarantuje idealną miękkość i delikatność podłogi oraz przytulne miejsce do kreatywnej pracy. Warto podkreślić, że płytki dywanowe z kolekcji Balsan Stoneage zostały wyprodukowane w 100% poliamidu regenerowanego Econyl®, który zapewnia 100% satysfakcję z codziennego, intensywnego użytkowania podłoża, bez obawy o zniszczenie.

Francuskie zamiłowanie do mody może udzielić się również Tobie. Zakochaj się w ofercie francuskiej firmy z ponad trzystuletnią tradycją. Początkowo ta mała rodzinna firma zajmowała się szyciem cesarskich mundurów i pościeli dla zacnych sypialni, z czasem firma przeszła metamorfozę i skupiła się na wytwarzaniu dywanów i wykładzin, którymi zajmuje się do dziś. Warto sprawdzić firmę, która łączy klasykę z nowoczesną technologią i niezwykłą elegancją.

Płytki dywanowe z kolekcji Balsan Stoneage to struktury, tworzące efekt pokrycia patyną mijającego czasu. To różnorodne sploty zastosowane, po to by odtworzyć na każdej płytce dywanowej desenie erodowanych materiałów. To także wyjątkowy charakter Twojej przestrzeni. Płytki o pętelkowej strukturze runa, ciężarze 770 g/m2 oraz masie ogółem 4365 g/m2 to wytrzymałość gwarantowana przez producenta. Runo00 oferowanej wykładziny, jest wpikowywane w pierwszy podkład i połączone z warstwą zasadniczego podkładu. Cała powierzchnia płytek wykładzinowych, dokładnie przylega do podłoża, a także stanowi ochronę przed hałasem. Warstwa spodnia jest dostępna w dwóch wariantach bitumitowa lub Sonic Confort, która sprawia, ze Twoja przestrzeń jest jeszcze lepiej wyciszona. Ponadto, każda płytka jest zabezpieczona przed strzępieniem, dlatego możesz dłużej cieszyć się niezniszczoną wykładziną.

Kupując płytki dywanowe z kolekcji Balasan Stoneage dbasz o środowisko

Materiał, z którego wyprodukowano płytki dywanową Balsan Stoneage pochodzi w 100% z recyclingu. Producent Balsan zainspirowany naturą, przyczynia się do ochrony środowiska wykorzystując w swoich produktach materiały pozyskane z przetworzenia zużytych sieci rybackich. Tak właśnie powstaje Econyl®. Jednocześnie tworzywo jest bardzo wytrzymałe i przeznaczone do pomieszczeń biurowych i komercyjnych o wysokim natężeniu ruchu, co zapewnia certyfikat NF UPEC.

Szafy pełne segregatorów oraz mocno użytkowane krzesła na kółkach z pewnością nie spowodują widocznych uszkodzeń wykładziny modułowej Balsan Stoneage. Dodać należy, że wybierając płytki z podkładem Sonic Cofort, również wspierasz recycling, ta warstwa filcowa pochodzi z przetworzonych opakowań plastikowych. Kolejnym atutem wykładziny podłogowej są wysokie standardy trudnopalności dla obiektów publicznych, potwierdzony atestem Bfl-s1, który jest zgodny z normą EN 13501-1. Warto wspomnieć o zachwycająco prostym utrzymaniu powierzchni w czystości. Zastosowane runo pętelkowe sprawia, że zanieczyszczenia zostają na powierzchni, dlatego wykładzinę bardzo łatwo się odkurza. W tym celu, zaleca się wykorzystanie płaskiej dyszy odkurzacza, która skutecznie usuwa kurz i inne zanieczyszczenia.

Prosty i funkcjonalny montaż płytek dywanowych szybko odmieni Twoje wnętrze

Kolekcja Balsan Stoneage to piękne wzornictwo, które bardzo prosto ułożysz w swoim pomieszczeniu biurowym, a gdy przyjdzie czas na zmiany, z równą łatwością je zdemontujesz i ułożysz ponownie w nowym miejscu. Przekonaj się sam, jakie to proste! Po zapewnieniu niezbędnej aklimatyzacji płytek dywanowych, sprawdź czy podłoże, na którym będziesz kładł nową podłogę jest odpowiednio przygotowane. Jeśli tak, możesz przystąpić do układania płytek. By jak najbardziej wykorzystać ich atuty, wystarczy kierować się wskazanym kierunkiem runa, zamieszczonym na odwrocie kafelka. Ważne jest również rozłożenie płytek w pomieszczeniu, zwłaszcza, gdy w biurach są ścianki działowe. W takiej sytuacji warto skontaktować się z fachowcem. Specjalista dokładnie zna procedurę układania płytek wykładzinowych i z pewnością poradzi sobie z rozwiązaniem wielu problemów. Wykładzina modułowa doskonale sprawdza się w pomieszczeniach z podłogą techniczną, nie trzeba generalnego remontu, wystarczy zdjąć jedną płytkę, by naprawić ewentualne uszkodzenia. Jeśli zaś drzemie w Tobie artysta, sprawdź jak prezentuje się Twoja nowa podłoga w trzech wariantach układania: w kierunku monolitycznym, naprzemiennym bądź losowym Up to You. Tylko Twoja wyobraźnia może Cię ograniczyć, bogata kolorystyka, różne formy układania oraz dodatkowe możliwości łączenia płytek wykładzinowych z innymi kolekcjami firmy Balsan – sam sprawdź ile radości dostarczy Ci zmiana podłogi!

BRICOFLOR to sklep stworzony z myślą o maksymalnej wygodzie zakupów

W naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań dla Twoich pomieszczeń, w tym bogatą ofertę z kolekcji Balsan Stoneage. Nasza strona www.bricoflor.pl adresowana jest dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość, funkcjonalność i elegancję. Tutaj z pewnością odkryjesz nowe trendy. Już dziś odnów swoją przestrzeń, sprawdź naszą indywidualnie dopasowaną ofertę oraz skuś się na atrakcyjną cenę. Gdy, po zapoznaniu się z asortymentem sklepu BRICOFLOR, będziesz miał dodatkowe pytania, niezwłocznie się z nami skontaktuj. Z chęcią odpowiemy na pytania techniczne i dotyczące zamówienia i dostawy. Bezpłatnie oddzwonimy! W BRICOFLOR liczy się dla nas profesjonalne doradztwo, dlatego wiemy jak ważne są indywidualne preferencje i wizje dekoracji wnętrza. Jeśli nie jesteś do końca przekonany, po prostu zamów darmową próbkę! Przy późniejszym zakupie zwracamy koszty przesyłki. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Plus icon czytaj więcej