Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Balsan Tramontane płytki dywanowe – symbioza funkcjonalności, zrównoważopnego rozwoju i jakości  

Zrównoważony rozwój, wzornictwo i doskonała jakość łączą się z kilkoma innymi zaletami kolekcji Balsan Tramontane, dzięki czemu runo pętelkowe igłowe jest idealną wykładziną podłogową do pomieszczeń mieszkalnych lub biurowych. Ponadto płytki dywanowe Balsan wyróżniają się niezwykle praktycznym formatem, który znacznie ułatwia zarówno czyszczenie, jak i układanie.

Dowiedz się więcej

Balsan Tramontane

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Trochę natury dla Twojego miejsca mieszkalnego lub komercyjnego

Dzięki wzornictwu opartemu na wyglądzie wiatru i fal, kolekcja Balsan Tramontane wnosi kawałek natury do Twoich własnych czterech ścian lub do Twojego miejsca pracy. Płytki dywanowe dostępne są w dwunastu stonowanych wariantach kolorystycznych, w tym w różnych klasycznych odcieniach niebieskiego, prostych dekorach w kolorze szarym lub czarnym oraz czerwonym, który emanuje stylem i elegancją. Dzięki praktycznemu formatowi poszczególne moduły można rozmieścić w taki sposób, aby stworzyć atrakcyjne wzory lub alternatywnie wizualnie oddzielić poszczególne obszary.

Praktyczne zalety kolekcji Balsan Tramontane

Złożona w 100% z regenerowanych, barwionych w masie włókien Econyl, kolekcja Balsan Tramontane imponuje nie tylko pierwszorzędnymi wartościami zrównoważonego rozwoju, ale także znaczną trwałością i wieloma innymi zaletami. Aby zapewnić Państwu dodatkowy komfort, płytki dywanowe firmy Balsan wyróżniają się izolacją akustyczną od dźwięków uderzeniowych 26 dB oraz możliwością łączenia ich z ogrzewaniem podłogowym. Dzięki wysokiej klasie użytkowania 33 podłoga modułowa nadaje się do układania w intensywnie uczęszczanych obszarach komercyjnych, gdzie regularne uderzenia kółek nie uszkadzają powierzchni tekstylnej.

Aby zapewnić Twoje bezpieczeństwo osobiste, tekstylna wykładzina podłogowa ma antypoślizgową powierzchnię i doskonałe właściwości przeciwpożarowe, potwierdzone wysoką klasą ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1. Ponadto antystatyczne wykończenie płytek dywanowych zapobiega uszkodzeniu urządzeń elektronicznych przez ładunki elektrostatyczne.

Płytki dywanowe: abyś znowu mógł odetchnąć z ulgą

Wbrew powszechnemu przekonaniu, że tekstylne wykładziny podłogowe mają negatywny wpływ na zdrowy tryb życia, a nawet zwiększają alergie, płytki dywanowe są w rzeczywistości najlepszą opcją dla zdrowej i przyjaznej dla alergików atmosfery. Cząsteczki kurzu domowego mogą być rozprowadzane w powietrzu, zamiast tego przyklejają się do powierzchni tekstylnej, co z kolei powoduje zauważalny wzrost jakości powietrza w pomieszczeniach.

Balsan ekologiczna produkcja

Jako międzynarodowy gracz w dziedzinie dywanów na metry, Balsan ponosi wielką odpowiedzialność wobec ludzi i środowiska. W rezultacie francuska firma dąży do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych, zmniejszenia wpływu na środowisko i zmniejszenia śladu ekologicznego. Już na etapie projektowania produktu każdy krok w firmie Balsan jest rozważany z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju. Już w 2013 roku francuski gigant rynkowy osiągnął swój długoterminowy cel pełnego recyklingu wszystkich odpadów przemysłowych. Firma inwestuje również w dobro środowiska, między innymi w postaci własnej biologicznej oczyszczalni ścieków z procesami osadu czynnego i stawów tlenowych. Ponadto Balsan nieustannie stara się dostosowywać swoje zakłady przemysłowe.

W firmie Balsan bardzo ważny jest również temat recyklingu. Francuska firma wykorzystuje materiały pochodzące z recyklingu oraz opakowania w pełni nadające się do recyklingu. Gigant rynkowy uczestniczy w opracowaniu systemu odbioru i recyklingu, inicjatywy, która ma na celu całościowe ponowne wykorzystanie odpadów z płytek dywanowych. Duża część surowców wykorzystywanych przez Balsan pochodzi również od lokalnych dostawców. Różnorodne wysiłki firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska znajdują odzwierciedlenie w tym, że produkty Balsan zostały wyróżnione licznymi znakami jakości i znakami ekologicznymi.

Balsan tramontane: kup ekologiczne płytki dywanowe szybko i taniio w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Planujesz przebudowę w obszarze mieszkalnym lub komercyjnym i nadal szukasz odpowiedniej opcji do zaprojektowania swoich podłóg? W takim razie kolekcja Balsan Tramontane jest właśnie dla Ciebie! Więc na co czekasz? Po prostu wybierz swój ulubiony dekor i zamów go w najlepszej cenie w sklepie internetowym BRICOFLOR, aby skorzystać z naszych wyjątkowych zalet i ofert.

Nie wiem jeszcze? Nie ma problemu, ponieważ nasze bezpłatne próbki pomogą Ci podjąc decyzję we własnych czterech ścianach. W przypadku większych planów budowlanych zalecamy również zapytanie o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Ponadto, kupując w naszym sklepie internetowym, oszczędzasz nie tylko czas i nerwy, ale także pieniądze dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z sympatycznym i kompetentnym pracownikiem naszego sklepu internetowego drogą mailową lub telefoniczną. Alternatywnie możesz również skorzystać z naszego formularza kontaktowego, abyśmy mogli pomóc Ci znaleźć wymarzoną podłogę. Nie przegap okazji i zdobądź płytki dywanowe Balsan w sklepie internetowym BRICOFLOR!