Płytki dywanowe Balsan Tramontane – symbioza funkcjonalności, zrównoważopnego rozwoju i jakości  

Zrównoważony rozwój, wzornictwo i doskonała jakość łączą się z kilkoma innymi zaletami kolekcji Balsan Tramontane, dzięki cze…
czytaj więcej

Trochę natury dla Twojego miejsca mieszkalnego lub komercyjnego

Dzięki wzornictwu opartemu na wyglądzie wiatru i fal, kolekcja Balsan Tramontane wnosi kawałek natury do Twoich własnych czterech ścian lub do Twojego miejsca pracy. Płytki dywanowe dostępne są w dwunastu stonowanych wariantach kolorystycznych, w tym w różnych klasycznych odcieniach niebieskiego, prostych dekorach w kolorze szarym lub czarnym oraz czerwonym, który emanuje stylem i elegancją. Dzięki praktycznemu formatowi poszczególne moduły można rozmieścić w taki sposób, aby stworzyć atrakcyjne wzory lub alternatywnie wizualnie oddzielić poszczególne obszary.

Praktyczne zalety kolekcji Balsan Tramontane

Złożona w 100% z regenerowanych, barwionych w masie włókien Econyl, kolekcja Balsan Tramontane imponuje nie tylko pierwszorzędnymi wartościami zrównoważonego rozwoju, ale także znaczną trwałością i wieloma innymi zaletami. Aby zapewnić Państwu dodatkowy komfort, płytki dywanowe firmy Balsan wyróżniają się izolacją akustyczną od dźwięków uderzeniowych 26 dB oraz możliwością łączenia ich z ogrzewaniem podłogowym. Dzięki wysokiej klasie użytkowania 33 podłoga modułowa nadaje się do układania w intensywnie uczęszczanych obszarach komercyjnych, gdzie regularne uderzenia kółek nie uszkadzają powierzchni tekstylnej. Aby zapewnić Twoje bezpieczeństwo osobiste, tekstylna wykładzina podłogowa ma antypoślizgową powierzchnię i doskonałe właściwości przeciwpożarowe, potwierdzone wysoką klasą ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1. Ponadto antystatyczne wykończenie płytek dywanowych zapobiega uszkodzeniu urządzeń elektronicznych przez ładunki elektrostatyczne.

Płytki dywanowe: abyś znowu mógł odetchnąć z ulgą

Wbrew powszechnemu przekonaniu, że tekstylne wykładziny podłogowe mają negatywny wpływ na zdrowy tryb życia, a nawet zwiększają alergie, płytki dywanowe są w rzeczywistości najlepszą opcją dla zdrowej i przyjaznej dla alergików atmosfery. Cząsteczki kurzu domowego mogą być rozprowadzane w powietrzu, zamiast tego przyklejają się do powierzchni tekstylnej, co z kolei powoduje zauważalny wzrost jakości powietrza w pomieszczeniach.

Balsan ekologiczna produkcja

Jako międzynarodowy gracz w dziedzinie dywanów na metry, Balsan ponosi wielką odpowiedzialność wobec ludzi i środowiska. W rezultacie francuska firma dąży do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych, zmniejszenia wpływu na środowisko i zmniejszenia śladu ekologicznego. Już na etapie projektowania produktu każdy krok w firmie Balsan jest rozważany z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju. Już w 2013 roku francuski gigant rynkowy osiągnął swój długoterminowy cel pełnego recyklingu wszystkich odpadów przemysłowych. Firma inwestuje również w dobro środowiska, między innymi w postaci własnej biologicznej oczyszczalni ścieków z procesami osadu czynnego i stawów tlenowych. Ponadto Balsan nieustannie stara się dostosowywać swoje zakłady przemysłowe. W firmie Balsan bardzo ważny jest również temat recyklingu. Francuska firma wykorzystuje materiały pochodzące z recyklingu oraz opakowania w pełni nadające się do recyklingu. Gigant rynkowy uczestniczy w opracowaniu systemu odbioru i recyklingu, inicjatywy, która ma na celu całościowe ponowne wykorzystanie odpadów z płytek dywanowych. Duża część surowców wykorzystywanych przez Balsan pochodzi również od lokalnych dostawców. Różnorodne wysiłki firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska znajdują odzwierciedlenie w tym, że produkty Balsan zostały wyróżnione licznymi znakami jakości i znakami ekologicznymi.

Balsan tramontane: kup ekologiczne płytki dywanowe szybko i taniio w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Planujesz przebudowę w obszarze mieszkalnym lub komercyjnym i nadal szukasz odpowiedniej opcji do zaprojektowania swoich podłóg? W takim razie kolekcja Balsan Tramontane jest właśnie dla Ciebie! Więc na co czekasz? Po prostu wybierz swój ulubiony dekor i zamów go w najlepszej cenie w sklepie internetowym BRICOFLOR, aby skorzystać z naszych wyjątkowych zalet i ofert.

Nie wiem jeszcze? Nie ma problemu, ponieważ nasze bezpłatne próbki pomogą Ci podjąc decyzję we własnych czterech ścianach. W przypadku większych planów budowlanych zalecamy również zapytanie o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Ponadto, kupując w naszym sklepie internetowym, oszczędzasz nie tylko czas i nerwy, ale także pieniądze dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z sympatycznym i kompetentnym pracownikiem naszego sklepu internetowego drogą mailową lub telefoniczną. Alternatywnie możesz również skorzystać z naszego formularza kontaktowego, abyśmy mogli pomóc Ci znaleźć wymarzoną podłogę.

Nie przegap okazji i zdobądź płytki dywanowe Balsan w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Plus icon czytaj więcej