Balsan Winter – Pozwól by zima zagościła w Twoim biurze

Kolekcja Balsan Winter to nowoczesne rozwiązanie dla Twojej przestrzeni biurowej. czytaj więcej

20 / 25 Produkty

Płytki Balsan Winter prezentują 25 neutralnych kolorów, które doskonale podkreślą charakter przestrzeni usługowej. Będą idealnym wykończeniem zaprojektowanej przez Ciebie powierzchni służącej do pracy. Delikatne odcienie szarości, brązów wchodzących w czerwień i niebieskości po fiolet to paleta barw, w której z pewnością wybierzesz odpowiednie połączenia do stworzenia niezwykłego wnętrza.

Szybki i bezproblemowy montaż płytek dywanowych Balsan Winter

Sposób montażu kolekcji Balsan Winter jest wystarczająco prosty, byś poradził z nim sobie sam. Warto jednak skorzystać z pomocy specjalisty, który ma doświadczenie. W ten sposób unikniesz wielu problemów, zwłaszcza w przypadku powierzchni przedzielonych ściankami. Twoja podłoga zostanie odpowiednio dopasowana i ułożona, by cieszyć oko przez wiele lat. Ważne jest, by po zakupie płytki dywanowe przeszły aklimatyzację oraz powierzchnia, na której będą układane była odpowiednio przygotowana, czyli była sucha, równa i czysta.

Wymiary 50 x 50 cm powodują, że dopasujesz płytki niezbędnych kątów i krzywizn bez większych kłopotów. Wiele możliwości łączenia kolorów oraz innych wyrobów firmy Balsan, takich jak kolekcja Balsan Summer sprawia, że Twoja podłoga będzie niepowtarzalna, a Twoje wnętrze zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Doskonałe efekty uzyskasz, stosując się do kierunku runa, wskazanym na odwrocie płytek dywanowych. Ponadto wybrane płytki dywanowe możesz ułożyć na dwa sposoby: kierunek monolityczny, czyli gdy wszystkie rzędy mają początek w tym samym miejscu, albo kierunek warcabowy, w którym układasz szachownicę, co daje naprawdę ciekawe rezultaty. Bez względu na rozmiary pomieszczenia, wymiary płytek 50 x 50 cm będą się prezentować wprost idealnie. Technologia wykonania gwarantuje wysoki stopień wytrzymałości, dlatego wykładzina Balsan Winter polecana jest do pomieszczeń biurowych i komercyjnych o wysokim natężeniu ruchu. Przekonaj się sam!

Balsan Winter – Gwarancja bezpieczeństwa i dbałości o środowisko naturalne

Wysoki poziom płytek dywanowych Balsan Winter zaowocował przyznaniem prestiżowego certyfikatu EPD (Environmental Product Declaration), czyli deklaracji środowiskowej, która określa oddziaływania (emisje do środowiska) oraz aspekty środowiskowe, takie jak zużycie energii i materiałów, w poszczególnych etapach cyklu życia wyrobu.

Wysoka odporność antystatyczna na poziomie 2 kV oraz zastosowany splot runa zapewniają łatwe utrzymanie pomieszczenia w czystości. Zanieczyszczenia nie wnikają głęboko, dzięki czemu wykładzinę łatwo odkurzyć, zwłaszcza zalecaną płaską dysza odkurzacza, która skutecznie usuwa kurz i inne zabrudzenia, tak jak na przykład uciążliwe zszywki. Trwałe zaplamienia doczyścisz stosując dostępne na rynku środki czystości. Podkreślenia wymaga fakt, że materiał, z którego wyprodukowano podłogę wykładzinową Balsan Winter to 100% poliamid barwiony w masie. Jest to materiał trudnopalny, sklasyfikowany, jako Bfl-s1 zgodny z normą EN 13501-1, który zapewnia bezpieczeństwo w Twojej firmie. Dodatkowo płytki dywanowe z kolekcji Balsan Winter są odporne na promienie słoneczne i blaknięcie, dlatego gwarantują długotrwałą satysfakcję z użytkowania podłogi.

Gwarancja wysokiej jakości i funkcjonalności nowoczesnych płytek dywanowych

Producentem kolekcji Balsan Winter jest francuska marka Balsan. Powstała ponad trzysta lat temu firma, początkowo zajmowała się szyciem carskich mundurów i wyjątkowych pościeli do ekskluzywnych sypialni. Z czasem wyspecjalizowała się w produkcji dywanów i wykładzin. Ta tradycja jest teraz dostępna także dla Ciebie! Możesz wypróbować tę niesamowitą mieszankę nowoczesności i rodzinnej tradycji, zaplecioną w włóknach Twojej nowej podłogi. Całkowita grubość płytki dywanowej to 5,5 mm. A runo o wysokości 2,3 mm zapewnia odpowiednią miękkość podłoża do pracy. Do produkcji płytek wykorzystano splot pętelkowy, który wyróżnia się wytrzymałością, odpowiednią do pracy w biurze. Wielowarstwowa budowa wykładziny modułowej, w której runo wykładziny jest wpikowywane w pierwszy podkład, połączony z warstwą zasadniczego podkładu, całość dokładnie przylega do podłoża oraz stanowi doskonałą barierę dla hałasu. Spodnia warstwa może być wykonana z bitumitu lub ze specjalnej ekologicznej tkaniny filcowej Sonic Confort, która zapewnia dodatkowe wyciszenie pomieszczenia. W przeciwieństwie do tradycyjnej wykładziny w rolce, płytki dywanowe nie strzępią się, gdyż każda krawędź jest specjalistycznie zabezpieczona.

Twoja nowa podłoga Balsan Winter jest już dostępna w naszym sklepie internetowym BRICOFLOR

Teraz możesz sprawdzić, czy kolekcja Balsan Winter jest odpowiednia dla Ciebie. Wejdź na www.bricoflor.pl i odkryj nasz bogaty asortyment. Dostępny w każdym dogodnym dla Ciebie momencie. Remont jeszcze nigdy nie był tak prosty. Tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od posiadania nowej, wspaniałej podłogi. Nowe kolory, nowe inspiracje, wybieraj, przebieraj i zamawiaj! W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami, a odpowiemy na zagadnienia związane z zamówieniem i dostawą, ale także doradzimy w kwestiach technicznych.  Ponadto oferujemy darmowe próbki z wybranego produktu, abyś mógł w rzeczywistości sprawdzić czy kolor i wzór idealnie pasują do Twojego wnętrza. A gdy już się zdecydujesz na 100%, sprawdź naszą indywidualną ofertę. Zamów podłogi, a my dostarczymy je wprost do Ciebie. Szybko i sprawnie!

Plus icon czytaj więcej