szukaj search on website
Porada eksperta
0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30
Help icon
KONTAKT

Desso AirMaster Atmos– płytki dywanowe jako ekologiczny element koncepcji Twojego biura

Praca siedząca i notoryczne spędzanie większości czasu w trakcie dnia w przestrzeniach zamkniętych nierzadko odbija się negatywnie na zdrowiu każdego z nas. Częściej zapadamy na różnego rodzaju choroby i infekcje, a nasz organizm nie siły się bronić w walce z nimi. Czy płytki dywanowe Desso AirMaster Atmos to forma ekologicznego konceptu zmian dla przestrzeni?

Desso AirMaster Atmos– płytki dywanowe jako ekologiczny element koncepcji Twojego biura

Praca siedząca i notoryczne spędzanie większości czasu w trakcie dnia w przestrzeniach zamkniętych nierzadko odbija się ne…

czytaj więcej

Płytki dywanowe loose-lay

Desso AirMaster® Atmos "9505"
65,80 zł za płytkę
odpowiada 263,20 zł / m²
Wysyłka: 70,00 zł do zamówienia

Płytki dywanowe loose-lay

Desso AirMaster® Atmos "9032"
65,80 zł za płytkę
odpowiada 263,20 zł / m²
Wysyłka: 70,00 zł do zamówienia

Płytki dywanowe loose-lay

Desso AirMaster® Atmos "9031"
65,80 zł za płytkę
odpowiada 263,20 zł / m²
Wysyłka: 70,00 zł do zamówienia

Płytki dywanowe loose-lay

Desso AirMaster® Atmos "9523"
65,80 zł za płytkę
odpowiada 263,20 zł / m²
Wysyłka: 70,00 zł do zamówienia

Płytki dywanowe loose-lay

Desso AirMaster® Atmos "9092"
65,80 zł za płytkę
odpowiada 263,20 zł / m²
Wysyłka: 70,00 zł do zamówienia

Płytki dywanowe loose-lay

Desso AirMaster® Atmos "9096"
65,80 zł za płytkę
odpowiada 263,20 zł / m²
Wysyłka: 70,00 zł do zamówienia

Zdecydowanie tak! Niewątpliwym walorem kolekcji marki Desso AirMaster Atmos jest zastosowana w ich wykonaniu specjalnie opatentowana technologia, która pozwala na zmniejszenie osadzania się kurzu oraz umożliwienie przeprowadzenia łatwiejszej konserwacji wykładziny. Te aspekty składają się na doskonale wypracowany i użyty z przemyśleniem ekologiczny szyfr, odpowiedni dla wnętrz o nowoczesnej aranżacji, w których kładzie się szczególny nacisk na właściwą, przyjazną koegzystencję człowieka i natury. Wygoda użytkowania, harmonia i spokój osób korzystających z takich nawierzchni w swojej pracy to nieocenione atuty w naszych czasach, gdzie często nie mamy chwili przystanąć i odetchnąć w nawale pracy i obowiązków. zmień to dzięki produktom z kolekcji Desso AirMaster Atmos.

Płytki dywanowe Desso AirMaster Atmos zachwycają bogatą paletą barw

 Dwunastoodcieniowa gama barw, dostępnych w ramach kolekcji Desso AirMaster Atmos pozwoli Ci na nasycenie swojej przestrzeni tak ciepłymi barwami jak musztardowy, bordowy, zgniłozielony lub głęboki szary - z pewnościa znajdziesz odpowiedni dla Ciebie kolor. Wariantów aranżacji pomieszczenia masz naprawdę niebywale dużo – my rekomendujemy zastosowanie kolorów z serii tych płytek dywanowych jako pomysłu na „przełamanie” wnętrza o charakterze ascetycznym, wręcz surowym – z pewnością dodadzą mu ciepła i uroku, wprowadzając określony charakter i wyrazisty styl! Intensywne barwy umożliwiają łączenie koncepcji stylistycznych opartych na pozornie odmiennych składnikach, ale dających dużo kontrastowych alternatyw, w interesujący sposób prezentujących się w danym pomieszczeniu. Wyraź swoje wnętrze i pomysły dzięki niezliczonym możliwościom doboru produktów z tej kolekcji.

Właściwości cały czas ulepszane – dla płytek dywanowych Desso AirMaster Atmos nie ma rzeczy niemożliwych!

Właściwości techniczne to w zasadzie najważniejsza kwestia związana z funkcjonowaniem i dobrym użytkowaniem produktu. Stojące na wysokim poziomie właściwości mogą pozwolić na przedłużenie jego żywotności, zwiększając jednocześnie satysfakcję z opłacalnej  dla Ciebie inwestycji. Płytki dywanowe z kolekcji Desso AirMaster Atmos są wyróżniane jako jedne z najlepszych na rynku, z uwagi na swoją wytrzymałość i wykorzystanie naturalnych materiałów do produkcji (formuła EcoBase oznacza, że zawierają one w swoim składzie minimum 70% komponentów pochodzących z recyklingu). Ich dodatkowym atutem jest doskonałe wyprofilowanie i optymalne wartości danych – ciężar runa wynosi około 700g/m2, natomiast jego wysokość oscyluje w granicach 3.1mm. Wśród stopnia klasy komfortu i użytkowania, płytki uzyskały kolejno wartość 2 oraz 33 (przeznaczenie do dużej eksploatacji). Prezentowana wykładzina w płytkach posiada wyjątkową specyfikację izolacyjno - wyciszającą, która tłumi dźwięki, uderzenia i hałas, umożliwiając spokojną, przebiegającą bez zakłóceń pracę w każdym biurze. Certyfikaty COVA+ oraz Quality and Environmental Management System Certification stanowią dowód na pełen profesjonalizm w wykonaniu płytek wykładzinowych kolekcji Desso AirMaster Atmos. Wykorzystaj nierównaną jakość i cechy produktów z tej kolekcji w otaczającym Cię środowisku pracy.

Montaż? Prosty i szybki – płytki dywanowe Desso AirMaster Atmos możesz założyć bez zbędnych komplikacji

 Ze względu na duże prawdopodobieństwo braku doświadczenia i  wątpliwości, co do wykonywania prac związanych z montażem, możesz nie być pewien tego, że podołasz założeniu płytek samodzielnie. My rekomendujemy oczywiście skorzystanie z usług  ekipy fachowców, którzy mogą wspomóc Cię na każdym etapie montażu i rozwiać wszelkie potencjalnie pojawiające się wątpliwości. Płytki Desso z kolekcji AirMaster Atmos mogą być kładzione według stylu monolitycznego i cegiełkowego. Zanim rozpocznie się procedura montażu, warto jednak choćby dla własnej informacji zapoznać się z obwarowaniami dotyczącymi przechowywania płytek oraz przygotowania podłoża. Odpowiednia temperatura pomieszczenia oraz oczyszczenie, wyprofilowanie i osuszenie nawierzchni przed położeniem płytek to warunki niezbędne do rozpoczęcia właściwego procesu montażu produktu w konkretnym wnętrzu a także prawidłowego przebiegu korzystania z powierzchni tego rodzaju.

BRICOFLOR – Tu kupisz najlepsze płytki dywanowe Desso AirMaster Atmos!

Zakup lub zamówienie płytek wykładzinowych z kolekcji Desso AirMaster Armos? W  BRICOFLOR to same udogodnienia. Niska cena w połączeniu z utrzymaną wysokością jakością produktu przekona z pewnością każdego. Do tego oferujemy Ci opcję otrzymania bezpłatnych próbek płytek, co pozwoli na poszerzenie analizy porównawczej przed planowanym złożeniem zamówienia. Dzięki temu masz pewność, że wziąłeś pod uwagę wszystkie istotne aspekty. Masz pytania lub wątpliwości? Właściwości techniczne bądź ich opis niekoniecznie do Ciebie przemawiają? Skontaktuj się bezpośrednio z nami, a w razie ich wystąpienia na wszystko postaramy się szczegółowo odpowiedzieć. To dla Ciebie jesteśmy również w stanie przygotować spersonalizowaną ofertę, dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Czekamy na kontakt właśnie z Tobą! Nie zwlekaj i zadzwoń lub napisz e-mail już dziś – nasi specjaliści zajmą się każdą Twoją sugestią lub trudnością w podjęciu decyzji. 

Plus icon czytaj więcej