Desso AirMaster Blend – Płytki dywanowe jako stały element Twoich twórczych możliwości

Szukasz płytek dywanowych, które sprawdzają się w kontekście wielofunkcyjności tworzenia zróżnicowanych aran…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Twórcze poszukiwania w zakresie kompozycji płytek wykładzinowych trwają cały czas – możesz dowolnie bawić się stylistyką i kolorami, kształtami, a przy tym wszystkim w dalszym ciągu zachować indywidualną myśl estetyczną. Uniwersalność całej kolekcji Desso AirMaster Blend polega na detalicznym opracowaniu każdej z możliwych opcji jej twórczego zastosowania z innymi dostępnymi seriami. To od Ciebie zależy, w jaki sposób przełożysz swój osobisty zmysł estetyczny na wizualizację w rzeczywistości. Stwórz swoją własną wizję otaczającej Cię rzeczywistości, popuść wodze fantazji i realizuj pomysły dzięki wielu możliwościom, jakie daje ten produkt. Jedynym ograniczeniem Twojego twórczego Ja jest wyobraźnia.

Wzornictwo i stonowane kolory to klucz do interesujących rozwiązań dla Twojego biurowego wnętrza

Niezaprzeczalną zaletą kolekcji Desso AirMaster Blend jest jej stonowana, koncentrująca się na cieniowanym odcinkowym wzorze gama barw. Klasyczne czernie oraz szarości to opcja, która pozwala na dokonywanie różnego typu zmian w stylizacji wnętrza, bez zawężania alternatyw dla nowych koncepcji estetycznych. Możesz również bez przeszkód łączyć je z innymi kolekcjami, kreując inspirujące, zindywidualizowane zestawy - coś dla osób uwielbiajacych indywidualne podejście i nieszablonowe, niespotykane gdzie indziej rozwiązania i pomysły.

Minimalizm kolorów i oddanie motywu przewodniego w postaci mocno podkreślanego wzornictwa to cecha charakterystyczna dla nowoczesnego sposobu myślenia o projektowaniu wnętrz, przyświecająca wielu specjalistom w tej dziedzinie. Masz dość standardowych rozwiązań czy też banalnych pomysłów na projekty wnętrz? Postaw na jakość i nowoczesność otaczających Cię przestrzeni!

Właściwości techniczne ugruntowane profesjonalnymi certyfikatami

Płytki dywanowe w ofercie przedstawianej kolekcji mają wymiary 50x50 cm. Na dolną warstwę podłoża składa się EcoBase – materiał otrzymywany z minimum 70% produktów z recyklingu. Wśród cech zapewnionych przez producenta, dających namacalne świadectwo wyróżnionej jakości produktu, należy wymienić na wstępie między innymi funkcje antypoślizgowe, antystatyczne oraz brak podatności na strzępienie. Dodatkowo, warto nadmienić, iż płytki posiadają klasę komfortu oznaczoną numerem 2, a klasę użytkowania numerem 33 (oznacza to ich przeznaczenie do powierzchni o dużym stopniu eksploatacji).Bezpieczne użytkowanie zostaje również zapewnione dzięki najwyższej klasyfikacji odporności ogniowej. Do tego utrzymana na świetnym poziomie izolacja akustyczna, pozwalająca na spokojne wykonywanie swoich biurowych obowiązków.

Kolekcja Desso AirMaster Blend to produkt określany jako wybitny profesjonalista - świadczą o tym przyznane mu liczne certyfikaty w tym między innymi COVA +. Specjalnie opracowana formuła AirMaster chroni również przed nadmiernym osadzaniem się kurzu i ułatwia konserwację – dzięki czemu alergicy spędzający dużo czasu w zamkniętym pomieszczeniu nie muszą martwić się o nasilenie swojej infekcji. Jest to niezmiernie ważny aspekt w pracy biurowej - alergie to przecież jedna z dzisiejszych chorób cywilizacyjnych, majaca wymierny, negatywny wpływ na pracę wielu z nas.

Montaż płytek dywanowych Desso AirMaster Blend nie dostarczy Ci żadnych problemów

Montaż płytek dywanowych warto powierzyć doświadczonym i zaufanym specjalistom, znającym się na swojej pracy. Nie porywaj się na głęboką wodę, jeśli nie jesteś pewien swoich umiejętności. Ekipa fachowców pozwoli Ci na zrealizowanie swojej wizji krok po kroku, bez problemów i stresów. Wykładzinę w płytkach frimy Desso można układać na dwa sposoby: monolityczny i cegiełkowy. Przed rozpoczęciem właściwego procesu montażu pamiętaj o przygotowaniu odpowiednich warunków w miejscu, w którym płytki mają być przygotowane. Podobnie ma się sprawa z podłożem – oczyszczenie, wyprofilowanie i osuszenie to niezbędna podstawa, bez której nie można przystąpić do wykonania prac montażowych (nawet, jeśli nie leżą całkowicie w Twojej gestii i działaniu). Jest to również bardzo ważne w aspekcie przyszłej eksploatacji powierzchni, pokrytych produktami z tej kolekcji.

BRICOFLOR – tu kupisz lub zamówisz płytki dywanowe Desso AirMaster Blend

Zakup lub zamówienie płytek wykładzinowych z kolekcji Desso AirMaster Blend to fenomenalna atrakcja ceny i jakości jednocześnie. BRICOFLOR w swojej ofercie bazuje na mądrym zrównoważeniu tych dwóch, niezbędnych przy zakupie, wartości. Masz ochotę na więcej udogodnień w swoich zakupach? Skorzystaj z opcji dostępu do zamówienia bezpłatnych próbek płytek i zdobądź pewność, że dokonałeś najlepszego możliwego wyboru. Nie dają Ci spać pytania lub wątpliwości? O wszystko możesz zapytać nas – nasi konsultanci pozostają do Twojej dyspozycji, z chęcią udzielą odpowiedzi na każde pytanie ze strony klientów i rozwieją wszelkie wątpliwości! Nie ma dla nas zbyt trudnych pytań czy też zbyt banalnych kwestii. Dodatkowo, jeśli takie będzie Twoje życzenie, otrzymasz starannie przygotowaną ofertę indywidualną, dopasowaną do wszystkich preferencji i stawianych przez Ciebie wymagań. Nie zwlekaj, zachęcamy do kontaktu już dziś - nie zawiedziesz się!

Plus icon czytaj więcej