Desso AirMaster® to wysoka jakość od 1930r.

Desso jest przedsiębiorstwem z tradycjami, które już od prawie dziewięćdziesięciu lat zajmuje się produkcją wysoko …

czytaj więcej
20 / 24 Produkty

Płytki dywanowe Desso AirMaster Classic spełniają wysokie standardy dzięki swoim właściwościom technicznym, Jest to między innymi solidna konstrukcja płytek o grubości całkowitej 5,5 mm, na którą składa się 2,4mm solidnej warstwy tekstylnej. Warstwa ta składa się zaś w 100% z wysokowytrzymałej przędzy EKONYL i zapewnia nadwyzaczjnie solidną i wytrzymałą konstrukcję. Doskonałe właściwości materiału i wysoka jakość techniczna płytek tekstylnych stanowi dobre pokrycie podłogowe dla wszelkiego typu obiektów.

Wygodna forma płytek sprawia, że montaż jest wyjatkowo łatwy. Ergonomiczną wykładzinę zastosujesz z powodzeniem w biurach, salach konferencyjnych, pomieszczeniach hotelowych i gastronomicznych, a także w placówkach edukacji, tj. szkołach, przedszkolach, uniwersytetach. Ponadto DESSO oferuje płytki wykonane w dwóch wariantach podłoża takich jak Desso ProBase®- i Desso EcoBase®-back. Kolekcja Desso ProBase® posiada podłoże bitumiczne, natomiast DESSO EcoBase®-back wykonana jest ze szczególnie trwałych i przyjaznych środowisku i recyklingowanych materiałów.

Nowe wymiary wystroju wnętrz: Odkryj możliwości AirMaster

Płytki dywanowe z kolekcji Desso AirMaster dają niemal nieograniczone możliwości projektowe. Innowacyjna struktura pętelkowa z klasycznym paskiem o dyskretnej strukturze, która powstaje przez połączenie kolorowych akcentów na kontrastowym podłożu, dając ciekawy efekt wizualny. Poprzez zmianę kierunku ułożenia płytek i kombinację kolorów, istnieje możliwość stworzenia wyjątkowego dywanu. Desso to nowy wymiar projektowania wnętrz. W ofercie dostępne są zarówno klasyczne kolory płytek tj. szary, antracytowy, beżowy i brązowy, oraz nieco żywsze odcienie niebieskiego, fioletowego, pomarańczowego i zielonego. Ten wachlarz barw sprawia, że każdy projektant znajdzie rozwiązanie dla siebie. Nie ograniczaj się i postaw na kreatywny projekt, który nigdy Ci się nie znudzi.

Jak dobrać płytki do pomieszczeń?

Desso AirMaster Classic oferuje wybór z prawie dwóch tuzinów różnych wariantów kolorystycznych. Z jednej strony masz dużą dowolność wyboru i możesz dać upust swojej kreatywności, z drugiej jednak tak szeroki wybór spawia, że ciężko jest dokonać wyboru. Najlepiej wybrać faworyta i na jego bazie dobierać pozostałe odcienie. Na przykład decydując się na klasyczny beżowy kolor Desso AirMaster Classic "A886 2914" i dobierając kolejny, piaszczysty kolor o innym odcieniu, uzyskamy wyjątkowy dywan o harmonijnym wyglądzie. Naturalny i ciepły kolor rozjaśni wnętrze, oraz stworzy przyjazną atmosferę, dzięki której będziesz czuł się komfortowo. Doskonały efekt dekoracyjny daje zastosowanie Desso Airmaster Classic "A886 4307". Ten wyrazisty i zdecydowany kolor podstawy połączony z jasnoczerwonym pasmem da doskonały efekt wizualny.

Innowacyjny sposób na nową przestrzeń: samoukładające się płytki dywanowe Desso AirMaster

Z samoukładającymi się płytkami dywanowymi Desso AirMaster każdy remont stanie się dziecinnie prosty. Dużą zaletą płytek dywanowych, w przeciwieństwie do pokryć podłogowych w systemie click czy też przyklejanych, są ich nieskończone możliwości układania. Wypełnienie tekstylne sprawia, że płytki mają wystarczającą masę, by solidnie trzymać się podłoża, ale też dziękich ich stabilności można je układać na dowolnym, równym podłożu, a nawet na starej wykładzinie. Płytki dywanowe należy układać doczołowo i starannie dopasować do wielkości pomieszczenia. Jeśli jest to konieczne, należy je starannie dociąć na wymiar. Prosty sposób montażu sprawia, że remont z płytkami dywanowymi Desso AirMaster Classic przebiega sprawnie i szybko. Również deinstalacja podłogi w przypadku trwałych uszkodzeń czy zabrudzeń nie stanowi najmniejszego problemu. Wystarczy podnieść płytkę, która wymaga wymiany i ... to wszystko. Nie musisz przeprowadzać kolejnego remontu, jeśli zachcesz zmienić design swojej podłogi. Podnieś, przesuń i odśwież swoje wnętrze w kilka godzin.

Czystsze powietrze to gwarancja zdrowia i lepszych warunków pracy 

Płytki dywanowe firmy Desso to prawdziwy przykład innowacji. Nie tylko z uwagi na ich właściwości fizyczne, ale także estetyczne. Płytki dywanowe wyróżniają się wieloma cechami jakościowymi i własnościami technicznymi. Jedna z najbardziej innowacyjnych funkcji to poprawa jakości powietrza w pomieszczeniu. Jego działanie polega na tym, że absorbuje on drobiny kurzu z powietrza i zatrzymuje wewnątrz, bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych. Wykładzina dywanowa w płytkach Desso AirMaster® Classic jest łatwa do utrzymania w czystości. Wystarczy regularnie odkurzać, a to zapewni czyste powietrze i elegancki wygląd wykładziny. Oprócz wspomnianych cech technicznych, należy wspomnieć, że miękkie płytki dywanowe doskonale wyciszają hałasy w pomieszczeniu (do 23 dB). Są także bezpieczne na wypadek pożaru (klasa palności Bfs-s1) poprzez odkurzanie, co pozwala na zachowanie przyjaznej atmosfery pomieszczenia.

Kup teraz płytki dywanowe Desso Air Master w sklepie internetowym BRICOFLOR i uzyskaj gwarancję najniższej ceny!

Zamów płytki Desso AirMaster w sklepie internetowym BRICOFLOR.pl z gwarancją najlepszej ceny! Wybierz dla siebie najlepsze rozwiązanie spośród tysięcy produktów. Doskonale wiemy, że wybór spośród tak szerokiego asortymentu nie jest łatwy, dlatego BRICOFLOR oferuje swoim klientom możliwość zamówienia próbki. Zamówienia wzoru dokonasz jednym kliknięciem myszki, a mając go w domu - podejmiesz najlepszą decyzję. Jeśli planujesz większy projekt, zadzwoń do nas lub napisz a my ułożymy dla Ciebie indywidualną ofertę cenową. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących produktów, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Do usłyszenia!

Plus icon czytaj więcej