Promocja jesienna: 10% na farbę ścienną - do 31 października. Odkryj teraz!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Desso Desert – Innowacyjne i bezpieczne rozwiązanie dla Twojej podłogi

Elegancki charakter, niezwykły komfort i nowoczesny system montażu to cechy, dzięki którym kolekcja płytek dywanowy…

czytaj więcej
1 - 9 z 9 Produkty

Kolekcja Desso Desert to esencja dobrego stylu i najwyższej jakości. W katalogu znajduje się 15 wariantów kolorystycznych, które można dowolnie łączyć i mieszać. Wybierając płytki dywanowe z kolekcji Desso Desert, możesz stworzyć przytulne, ale eleganckie wnętrze z charakterem. W ofercie znajdziesz klasyczne brązy i szarości oraz stonowane odcienie niebieskiego. W zależności od Twojej kreatywności i potrzeb, płytki mogą być łatwo wymieniane i układane na nowo. Dzięki temu otrzymujesz swobodę tworzenia pięknej przestrzeni, która pobudza zmysły i łatwo dopasowuje się do każdej aranżacji wnętrza.

Zamontuj swoją podłogę w jeden dzień z płytkami dywanowymi Desso Desert!

Innowacyjny system montażu – „loose-lay” sprawia, że płytki dywanowe to jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań podłogowych. Instalacja nie wymaga użycia kleju ani specjalistycznych narzędzi i może być przeprowadzona samodzielnie. Montaż jest bardzo prosty i opiera się na wykorzystaniu ciężaru płytek do stworzenia z nich solidnej i stabilnej podłogi. Przed instalacją należy upewnić się, że podłoże, na którym instalowane będą płytki, jest suche, równe i czyste. Montaż polega na układaniu poszczególnych elementów i dociskaniu ich do podłoża. Bez-klejowa instalacja jest bezpieczną alternatywą dla tradycyjnych, klejonych systemów montażu, gdyż wyklucza ona ryzyko inhalacji trujących substancji, często obecnych podczas montażu podłóg.

Praktyczny format płytek (50cm x 50 cm) umożliwia dowolne łączenie kolorów i układanie podłogi według Twojej własnej inwencji twórczej i gwarantuje, że płytki dopasują się do pomieszczenia, w którym są instalowane. W odróżnieniu od tradycyjnej wykładziny, płytki dywanowe z kolekcji Desso Desert są lekkie i wygodne w transporcie. Z płytkami dywanowymi z kolekcji Desso Desert możesz z łatwością stworzyć swoją podłogę w kilka godzin. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się w miejscach, które wymagają szybkiej i sprawnej instalacji nowego podłoża. Płytki dywanowe zyskały popularność podczas wszelkiego rodzaju wystaw i targów, na których istnieje zapotrzebowanie na stylową podłogę w krótkim czasie. Innowacyjny charakter tego rozwiązania pozwala na instalację podłogi na istniejące już podłoże, a jej demontaż nie pozostawi na nim żadnych śladów. Płytki dywanowe Desso Desert można instalować na ogrzewanie podłogowe. Szybki i wygodny demontaż oznacza też możliwość dowolnej zamiany lub wymiany poszczególnych elementów, dzięki czemu możesz łatwo zmieniać aranżację swojego wnętrza.

Z płytkami dywanowymi Desso Desert Twoja podłoga przetrwa każdą próbę czasu

Kolekcja firmy Desso to rozwiązanie, które stanie się Twoją inwestycją na wiele lat. Wysoka jakość materiałów i odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia sprawia, że jest to jedno z najbardziej trwałych rozwiązań dostępnych na rynku. Płytki dywanowej z kolekcji Desso Desert są też bardzo praktyczne w przypadku trwałego uszkodzenia lub zabrudzenia podłogi. Dzięki unikalnemu formatowi płytek, nie zachodzi konieczność renowacji lub wymiany jej całej powierzchni, a zaledwie jednego z jej elementów. Dzięki temu, zyskujesz gwarancję oszczędności swojego czasu i pieniędzy. Płytki wyposażone są w technologię, która chroni je przed blaknięciem materiału, którym są przykryte. Oznacza to, ze nawet po latach intensywnego użytkowania, Twoja podłoga zachowa swój atrakcyjny wygląd i kolor.

Wybierając płytki dywanowe Desso Desert, wybierasz ekologiczne i bezpieczne rozwiązanie

Zgodnie z polityką i założeniami firmy dotyczącymi odpowiedzialnej produkcji i zrównoważonego rozwoju, kolekcja płytek dywanowych Desso Desert jest rozwiązaniem przyjaznym środowisku naturalnemu. Płytki wykonane są częściowo z materiałów przetworzonych, a po ich zużyciu mogą zostać poddane recyklingowi. Desso Desert cechują się bardzo niską zawartością substancji szkodliwych i spełnia najwyższe standardy europejskie dotyczące bezpieczeństwa. Bez-klejowa instalacja pozwala na bezpieczny montaż, a właściwości antypoślizgowe, pozytywnie wpływają na komfort i bezpieczeństwo ich użytkowników. Ergonomiczny montaż pozwala na zmniejszenie ilości odpadów powstałych zazwyczaj przy instalacji wykładziny podłogowej, co przekłada się na czystsze środowisko naturalne. Pielęgnacja podłogi jest bardzo łatwa i może ograniczać się do użycia odkurzacza. Tworząc swoja podłogę z płytkami dywanowymi z kolekcji Desso Desert, tworzysz bezpieczne i komfortowe wnętrze, które pozytywnie wpływa na samopoczucie osób w nim przebywających.

BRICOFLOR pomoże Ci znaleźć idealne rozwiązanie dla Twojej podłogi

Kolekcja płytek dywanowych Desso Desert jest przeznaczona dla wszystkich, którzy szukają stylowego i trwałego wykończenia dla swojej przestrzeni. Uniwersalny charakter, innowacyjny system montażu i najwyższej jakości materiały sprawiły, że jest to jedno z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań dostępnych na rynku. Wybierając Desso Desert, wybierasz podłogę, która będzie służyła Ci przez wiele lat. Bogaty katalog dostępnych kolorów jest dostępny w internetowym sklepie BRICOFLOR. Oferujemy także możliwość wysłania naszym klientom darmowej próbki wybranego designu. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego naszego klienta.  Z przyjemnością zaproponujemy Ci atrakcyjną ofertę, która spełni Twoje oczekiwania. 

Plus icon czytaj więcej