Desso Essence Maze to oszałamiające geometryczne wzory w bogatej kolorystyce

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Płytki dywanowe Desso Essence mają uniwersalne wymiary 50 x 50 cm, które zapewniają doskonały wygląd zarówno w wielkich przestrzeniach, jak i tych na mniejszych, bardziej przytulnych. Całkowita grubość pojedynczej płytki wynosi 6.5 mm. Natomiast grubość warstwy użytkowej to 3 mm, która gwarantuje idealną miękkość i niskie koszty utrzymania. Wszelkie zabrudzenia poliamidowych włókien zostają w ich wierzchniej warstwie, więc użycie odkurzacza doczyści wszelkie zabrudzenia Warto podkreślić, że klasa użyteczności dla powierzchni komercyjnych to aż 33, czyli wykładzina w płytkach Desso Essence Maze jest w stanie wytrzymać naprawdę duże obciążenia! Modułowa instalacja podłogi umożliwia szybką wymianę uszkodzonej powierzchni, bez konieczności generalnego remontu. Natomiast dolna warstwa płytek dywanowych Desso Essence Maze wykonana jest z Desso ProBase Polyver®, czyli specjalnej warstwy zaprojektowanej by służyć Twojej firmie przez długie lata.

Sam wybierasz kolory swojej podłogi, tylko wyobraźnia Cię ogranicza!

Płytki dywanowe z kolekcji Desso Essence Maze stanowią doskonałą alternatywę dla wykładzin w rolce. Nie musisz decydować się na jednolitą wykładzinę. Projektuj kreatywnie - mieszaj kolory i układaj dowolne wzory. Pętelkowa powierzchnia zewnętrzna płytki, wykonana metodą tuftowaną 1/10” barwioną w masie, to proste połączenie dwóch, idealnie współgrających odcieni danego koloru. To wspaniałe uzupełnienie i urozmaicenie Twojej podłogi, bez zbędnych utrudnień montażowych. Płytki dywanowe umożliwiają płynne przejście z jednej tonacji w drugą. Bogata kolorystyka gwarantuje Twoją satysfakcję. Jeśli lubisz klasykę, to postaw na chłodne odcienie szarości bądź niebieskiego, a gdy chcesz wprowadzić trochę intensywności, to na pewno zagustujesz w czerwieni, pomarańczowym czy fiolecie. Wypróbuj kombinacje kolorów zgodnie z Twoimi preferencjami!

Płytki dywanowe Desso Essence Maze ożywią Twoją przestrzeń biurową

Desso to marka obecna w ponad 100 krajach, która pracowała na swoją reputację przez ponad 80 lat. Desso Specjalize się w odpornych na blaknięcie i przebarwienia wykładzinach podłogowych, które są dostępne  w naprawdę atrakcyjnej cenie. Bez względu na kolorystykę, którą wybierzesz, możesz ozdobić swoje wnętrze wykładziną wykonaną z najlepszych materiałów

Niezwykle prosty montaż płytek dywanowych Desso Essence Maze

W porównaniu z tradycyjną wykładziną w rolce, montaż wykładziny modułowej jest zaskakująco prosty, dzięki czemu remont staje się po prostu przyjemny. Nowoczesna technologia sprawia, że płytki dywanowe z kolekcji Desso Essenc Maze mogą zostać zamontowane na równej powierzchni bez użycia kleju. Z remontem uporasz się naprawdę szybko i bez konieczności zatrudniania fachowców i wypożyczania specjalistycznych maszyn. Skrócony czas prac remontowych to dodatkowa zaleta, w stosunku do ceny i jakości płytek dywanowych. Zwiększona gramatura płytek wykładzinowych gwarantuje stabilność bez dodatkowych środków mocujących. Całkowita waga 4050 g / m² płytki sprawia, że możesz je po prostu układać na powierzchni. Płytki dywanowe zostają w pierwotnej pozycji bez względu na intensywność użytkowania. Prosty i komfortowy montaż to umieszczenie płytek dywanowych z kolekcji Desso Essence Maze spodem do dołu. Docięcie wykładziny wymaga tylko trapezowego noża. Wybór płytek dywanowych to niesamowita oszczędność czasu i materiału.

Niech zalety płytek dywanowych Desso Essence Maze mówią same za siebie!

Aby cieszyć się nową podłogą przez długie lata, powinieneś zwrócić uwagę nie tylko na wygląd, ale i na jakość. Stabilność wymiarów jest niezwykle ważna przy precyzyjnym układaniu podłogi. Cechy antystatyczne ułatwiają utrzymanie powierzchni w czystości. A wyjątkowe właściwości antypoślizgowe i atest trudnopalności zapewnią najwyższe standardy bezpieczeństwa. Odporność na ciężkie meble i krzesła na kółkach, które sąintensywnie wykorzystywane w powierzchniach biurowych, zapewnia gwarancję satysfakcji z nowych nawierzchni przez wiele lat. Ponadto podkreślenia wymaga fakt, że płytki dywanowe Desso Essence Maze są dźwiękochłonne, nawet do 25 dB, co sprawia, że komfort pracy jest naprawdę na wysokim poziomie. Trudno się oprzeć najlepszej cenie płytek dywanowych z kolekcji Desso Essence Maze w odniesieniu do zalet, jakie oferują.

Sklep internetowy BRICOFLOR zaprasza do udanych zakupów!

Jeśli uważasz, że płytki dywanowe Desso Essence Maze to produkt dla Ciebie, to nie zostało Ci nic więcej do zrobienia jak skontaktować się z nami! Nic bardziej prostego, wpisujesz www.bricoflor.pl i w prosty sposób kupujesz wybrany model. Jeśli chcesz się upewnić w swojej decyzji, zamów darmową próbkę. Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowany, skontaktuj się z nami, a odpowiemy na Twoje pytania, służąc fachową poradą w zakresie technicznym oraz dotyczącym zamówienia i dostawy. Specjalnie dostosowana, indywidualna oferta i atrakcyjna cena są naszym atutem. BRICOFLOR – remont to czysta przyjemność. 

Plus icon czytaj więcej