Close icon

Kwintesencja elegancji zaklęta w płytkach dywanowych z kolekcji Desso Essence Structure

Środowisko pracy wymaga odpowiedniej budowy podłogi, dlatego płytki dywanowe z kolekcji Essence Structure firmy czytaj więcej

1 - 10 z 10 Produkty

Płytki dywanowe są dostępne w ponad dziesięciu kolorach, od tradycyjnych antracytów, beżów i brązów, możesz urozmaicić podłogę czerwienią, zielenią i intensywnym niebieskim. Swobodnie możesz łączyć tradycyjną kolorystykę z domieszką ekstrawagancji, aż uzyskasz idealną powierzchnię, dostosowaną do Twojego biura.

Wytrzymałe płytki dywanowe Desso Essence Structure w atrakcyjnej cenie

Aby stworzyć wymarzone wnętrze, ułóż podłogę z dostępnych kolorów w kolekcji Desso Essensce Structure, albo połącz je z innymi produktami firmy Desso. Uniwersalne wymiary 50 x 50 cm płytek dywanowych sprawiają, że doskonale sprawdzą się zarówno w dużych przestrzeni, jak i tych podzielonych na mniejsze pomieszczenia. Wykładzina modułowa posiada klasę użyteczności 33 dla pomieszczeń komercyjnych, co stanowi gwarancję wytrzymałości dla naprawdę intensywne obciążonych pomieszczeń. Dodatkowe wzmocnienie nawierzchni zapewnia zastosowanie specjalnej warstwy Desso ProBase Polyver®. Ponadto podkreślenia wymaga fakt, że wysokość runa to 2,8 mm, a całkowita wysokość płytki dywanowej Desso Essence Stripe to 6,5 mm. Wyjątkowa miękkość i delikatność tkaniny to radość z wieloletniego użytkowania. Ciężkie meble i krzesła na kółkach nie sprawią żadnych widocznych uszkodzeń, pomimo intensywnego użytkowania! Ciepło podłogi to dodatkowa radość, a możliwość układania na ogrzewaniu podłogowym zapewnia dodatkową przytulność pomieszczenia.

Nowa jakość bezpieczeństwa i jakości, gwarantowana przez producenta i potwierdzona atestami

W celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych płytek dywanowych z kolekcji Desso Essence Structure, wykorzystano model Cradle to Cradle®, co oznacza, że producent jest zaangażowany w tworzenie produktów sprzyjających Twojemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Wykładzina o ateście Bfl-s1, to najwyższy standard trudnopalności, wykładzina może być położona z powodzeniem, w korytarzach ewakuacyjnych! Wykładziny dywanowe firmy Desso mają certyfikat CRI Green Label,czyli płytki dywanowe Desso Essence Structure są wolne od emisji lotnych związków chemicznych i organicznych. Podłoga modułowa firmy Desso zapewnia najwyższy standard jakości powietrza w pomieszczeniach biurowych. Ponadto płytki dywanowe Essence Structure są dostępne z ekologicznym podłożem EcoBase®. Możesz je poddać recyklingowi w 100%, dbając o środowisko naturalne i umożliwiając zrównoważoną produkcję. Essence Structure jest wykonana w 100% z wytrzymałego poliestru w formacie 50 cm x 50 cm, co pozwala na pozostanie atrakcyjnymi wizualnie, jednocześnie mając doskonałe własności wygłuszające, antystatyczne, antypoślizgowe i trudnopalne.

Pozwól nam zainspirować Cię nową kolekcją Desso Essence Structure

Teraz Ty decydujesz o wyglądzie swojej podłogi. Zapomnij o jednolitej wykładzinie. Sam projektujesz w wygląd i sam go układasz! Linearny wzór, dobrze pasuje do biurowych wnętrz. Dowolnie łączysz płytki dywanowe Desso Essence Structure z innymi wzorami firmy Desso. Stwórz ciekawy kolorystycznie wzór na miarę Twoich potrzeb. Jeśli jesteś tradycjonalistą, to klasyczne szarość i beże będą odpowiednie dla Ciebie. A gdy chcesz wprowadzić delikatny pazur do swojej przestrzeni, wybierz wyrazistą czerwień, zieleń lub fiolet.

Ułożenie nowej podłogi to czysta przyjemność z montażem loose-lay

Aby zamontować płytki dywanowe, nie musisz zatrudniać ekipy remontowej. Oszczędzaj czas i pieniądze, dzięki zastosowaniu nowoczesnego rozwiązania loose-lay. Teraz sam sprostasz trudom montażu. Płytki dywanowe z kolekcji Desso Essence Structure ułożysz bez konieczności użycia kleju i innych środków mocujących. Postępując zgodnie z instrukcją ułożysz wymarzoną podłogę w krótkim czasie. Do przycięcia płytek wystarczy nóż trapezowy. Wystarczy, że powierzchnia będzie równa, a Twoja nowa podłoga będzie gotowa raz dwa. Natomiast zadowolenie z dobrze wykonanej samodzielnej pracy jest bezcenne. Brak substancji mocujących sprawia, że zaraz po ułożeniu podłogi możesz bez przeszkód z niej korzystać. Gramatura 580 g/m² każdego z elementów zapewnia, że płytki trzymają się podłoża i nie ulegają przesunięciom. Ogromną zaletą montażu loose-lay jest fakt, że równie łatwo można zdemontować fragment podłogi, bez konieczności generalnego remontu. Gdy uszkodzi się jeden z elementów lub znudzi Ci się wzór podłogi, z łatwością ułożysz nowy, bądź podmienisz konkretny kafelek. Bez konieczności generalnego remontu!

Niech zalety płytek dywanowych Desso Essence Structure mówią same za siebie

Położenie płytek dywanowych zwiększa komfort pracy w stosunku do twardych powierzchni, jak płytki PCV. Wykładzina modułowa z kolekcji Desso Essence Strucutre to przyjemna miękkość pod stopami, a sama konstrukcja jest bardziej elastyczna. Warta podkreślenia jest dźwiękochłonność wykładziny, aż do 24 dB – komfort pracy zagwarantowany! Ale wygląd i bogata kolorystyka to nie wszystko. Pozwól, że przedstawimy Ci zalety płytek dywanowych. Wymiary płytek są stabilne poniżej 0,20%, a właściwości antypoślizgowe, zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Komfort w miejscu pracy jest bardzo ważny, dlatego płytki dywanowe Desso Essence Structure to wybór, który się opłaca!

Sklep internetowy, który sprosta Twoim oczekiwaniom – to BRICOFLOR!

Wpisz w przeglądarkę www.bricoflor.pl, a otworzą się przed Tobą niezliczone możliwości stworzenia podłogi marzeń. Bogata oferta oferuje pełen wachlarz kolorów z kolekcji Desso Essence Structure. Siedząc wygodnie w fotelu, w dogodnej dla Ciebie porze możesz przejrzeć wszystkie produkty, a gdy wybierzesz coś konkretnego, po prostu skontaktuj się z nami! Gwarantujemy fachowe doradztwo techniczne oraz odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące zamówienia i dostawy. Zaufaj fachowcom w projektowaniu niebagatelnych wnętrz. Jeśli chcesz mieć pewność, co do słuszności wyboru, to prześlemy Ci bezpłatną próbkę, pamiętaj - nie musisz kupować bez sprawdzenia! Wysoka jakość produktów w rozsądnych cenach to nasze motto! Nowa podłoga jest na wyciągniecie ręki, a estetyczne i funkcjonalne wnętrze będzie Ci służyć przez długie lata. Sprawdź, indywidualna oferta czeka na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej